Et En

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 04.12.2021 13:01.

V start - OPEN mehed põhisõit stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
38 Andris Gavrikovs 1990 mees ME Läti, Ogre
99 Gabriel Helmut Aduson 2005 mees MJ Eesti, Harju maakond
CFC Spordiklubi
101 Martin Krusemann 2004 mees MJ Eesti, Harju maakond
Cannibal
102 Magnus Krusemann 1976 mees ME Eesti, Harju maakond
AT SPORDIKLUBI
103 Evar Saul 2005 mees MJ Eesti, Harju maakond
Kuusalu Rattaklubi
104 Martti Lenzius 2005 mees MJ Eesti, Tartu maakond
CFC Spordiklubi
105 Joosep Mesi 2001 mees MU Eesti, Tartu maakond
Peloton
106 Henry Grünberg 2003 mees MU Eesti, Harju maakond
SK Porter Racing
107 Riko-Sander Pensa 2005 mees MJ Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe rattaklubi
108 Raiko Kaldoja 1993 mees ME Eesti, Harju maakond
CCRM
109 Mairon Milistver 2002 mees MU Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
110 Stefan Johanson 2004 mees MJ Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
111 Henry Närap 2003 mees MU Eesti, Tartu maakond
TÜASK
112 Karl Kurits 2005 mees MJ Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
114 Oskar Pau 2003 mees MU Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
115 Martin Karki 2003 mees MU Eesti, Tartu maakond
TÜASK
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
117 Raul Rätsep 1992 mees ME Eesti, Harju maakond
120 Mikk Bauer 2003 mees MU Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
161 Martin Anier 2003 mees MU Eesti, Tartu maakond
RTR
167 Aaron Aus 2004 mees MJ Eesti, Tartu maakond
Peloton
169 Karl Mattias Milk 2004 mees MJ Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
175 Tauri Jürisaar 2004 mees MJ Eesti, Võru maakond
Haanja Rattaklubi
179 Peeter Tarvis 1993 mees ME Eesti, Rapla maakond
Raplamaa Rattaklubi Komo
208 Rando Marten Evendi 2001 mees MU Eesti, Harju maakond
CFC SK
236 Markku Ainsalu 1979 mees ME Eesti, Tartu maakond
Velohunt ProTeam
237 Arti Ilves 2002 mees MU Eesti, Harju maakond
AMPLER DEVELOPMENT TEAM
239 Kaspar Neemesto 1989 mees ME Eesti, Saare maakond
Velohunt ProTeam
244 Andre Roos 2002 mees MU Eesti, Tartu maakond
Ampler Development Team
249 Lauri Tamm 2004 mees MJ Eesti, Harju maakond
Kalevi Jalgrattakool
253 Kirill Tarassov 1997 mees ME Eesti, Harju maakond
KJK
255 Oliver Rüster 2005 mees MJ Eesti, Tartu maakond
Peloton
257 Gert Kivistik 1995 mees ME Eesti, Pärnu maakond
Peloton
260 Karlis Klismets 2003 mees MU Läti, Latvia
MSG
261 Frank Aron Ragilo 2004 mees MJ Eesti, Harju maakond

...