Et En

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 26.09.2022 17:41.

Poolmaraton stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
2001 Herlen Kajo 2008 mees M14 Eesti, Harju maakond
Kuusalu Rattaklubi
2002 Karel Gustav Rei 2008 mees M14 Eesti, Harju maakond
CFC
2003 Hugo Hendrik Orav 2008 mees M14 Eesti, Harju maakond
Porter Racing
2004 Egert Tammeleht 2009 mees M14 Eesti, Harju maakond
Porter Racing
2005 Maribel Rannala 2007 naine N16 Eesti, Harju maakond
2006 Roobert Teder 2009 mees M14 Eesti, Tartu maakond
HAASLAVA MTB JUUNIORID
2007 Mark Hrunin 2004 mees M vabaklass Eesti, Ida-Viru maakond
Narva Spordikool Energia
Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond
2008 Mairit Kaarjärv 2007 naine N16 Eesti, Lääne-Viru maakond
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
2009 Steven Künnapas 2007 mees M vabaklass Eesti, Harju maakond
RedBike
2010 Anton Avarjaskin 2008 mees M14 Eesti, Ida-Viru maakond
Narva Spordikool Energia
Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond
2011 Sebastian Suppi 2008 mees M14 Eesti, Harju maakond
CFC Spordiklubi
2012 Uku Järv 2010 mees M12 Eesti, Harju maakond
CFC
2013 Simon Tiitson 2006 mees M vabaklass Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Kalev Spordikool
2014 Steven Sumberg 2011 mees M12 Eesti, Harju maakond
Porter Racing
2015 Lauren Pohl 2007 naine N16 Eesti, Harju maakond
2016 Marta Mõttus 2010 naine N12 Eesti, Võru maakond
Haanja Rattaklubi
2017 Kristen Vagel 2007 mees M vabaklass Eesti, Viljandi maakond
2018 Oliver Viigand 1986 mees M vabaklass Eesti, Viljandi maakond
BALTIC AGRO / OLIVIA 2
2019 Maria Jürisaar 2008 naine N14 Eesti, Võru maakond
Haanja Rattaklubi
2020 Anti Teearu 1984 mees M vabaklass Eesti, Pärnu maakond
MTS Cycling Team
2021 Peeter Saarep 1952 mees M70 Eesti, Valga maakond
Fixus VIP
2022 Karolina Kull 2007 naine N16 Eesti, Lääne-Viru maakond
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
2023 Mirtel Laht 2008 naine N14 Eesti, Lääne-Viru maakond
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
2024 Indrek Turu 1988 mees M vabaklass Eesti, Harju maakond
2025 Arles Orav 1984 mees M vabaklass Eesti, Tartu maakond
Päidre Puukool
2026 Mauro Elbre 2008 mees M14 Eesti, Lääne-Viru maakond
SPORDIKLUBI RAKKE
2027 Marko Peterson 1977 mees M vabaklass Eesti, Viljandi maakond
2028 Kevin Kertsman 2011 mees M12 Eesti, Harju maakond
CFC
2029 Olavi Laht 1974 mees M vabaklass Eesti, Lääne-Viru maakond
SPORDIKLUBI RAKKE
2030 Linda Lensment 2009 naine N14 Eesti, Harju maakond
Kalevi Jalgrattakool
2031 Aron Edward Tenson 2009 mees M14 Eesti, Harju maakond
CFC Spordiklubi
2032 Kristjan Soidla 2007 mees M vabaklass Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / TUISUMÄE
2033 Sten Martin Jürjenberg 2008 mees M14 Eesti, Lääne-Viru maakond
2034 Enno Eilo 1965 mees M vabaklass Eesti, Lääne-Viru maakond
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
2035 Tõnis Sildaru 1981 mees M vabaklass Eesti, Harju maakond
2036 Rando Randmaa 1978 mees M vabaklass Eesti, Harju maakond
2037 Priidu Kooskora 1984 mees M vabaklass Eesti, Tartu maakond
Roadplan OÜ
2038 Beatrice Püvi 2009 naine N14 Eesti, Harju maakond
REDBIKE NAISED
2039 Margus Rääk 1981 mees M vabaklass Eesti, Tartu maakond
Tervisenapsu klubi
2040 Linda Elizabete Brilte 2008 naine N14 Läti, Alūksne
VeloLifestyle/smiltenesbjss
2041 Henry Sildaru 2006 mees M vabaklass Eesti, Rapla maakond
2042 Janek Pihtjõe 1975 mees M vabaklass Eesti, Harju maakond
VIIMSI SPORT
2043 Kaarel Uude 1992 mees M vabaklass Eesti, Lääne-Viru maakond
BMF SPORDIKLUBI
2044 Sander Männigo 1989 mees M vabaklass Eesti, Viljandi maakond
BALTIC AGRO / OLIVIA 2
2045 Ander Janno 2009 mees M14 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased
2046 Urmas Kajo 1970 mees M vabaklass Eesti, Harju maakond
2047 Karl Luik 1992 mees M vabaklass Eesti, Lääne-Viru maakond
BALTIC AGRO / OLIVIA 2
2048 Alan Truus 1974 mees M vabaklass Eesti, Jõgeva maakond
2049 Anti Oot 1951 mees M70 Eesti, Tartu maakond
SK Velo
2050 Markus Kull 2010 mees M12 Eesti, Lääne-Viru maakond
SPORDIKLUBI RAKKE
2051 Thristo Paju 2009 mees M14 Eesti, Lääne-Viru maakond
SPORDIKLUBI RAKKE
2052 Tauri Lõiv 1990 mees M vabaklass Eesti, Lääne-Viru maakond
BALTIC AGRO / OLIVIA 2
2053 Raul Vesinurm 1990 mees M vabaklass Eesti, Harju maakond
2054 Anette Teder 2006 naine N16 Eesti, Tartu maakond
HAASLAVA MTB JUUNIORID
2055 Sten Markus Ringi 2007 mees M vabaklass Eesti, Harju maakond
KJK
2056 Anatoli Männi 1949 mees M70 Eesti, Ida-Viru maakond
KJK
2057 Silver Semjonov 2010 mees M12 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
2058 Liisa Laarmaa 2007 naine N16 Eesti, Harju maakond
2059 Melissa Kivi 2011 naine N12 Eesti, Saare maakond
Hawaii Express Kuressaare
2060 Katrin Rohtma 1984 naine N vabaklass Eesti, Tartu maakond
Sportland Team
2061 Margus Kivi 1984 mees M vabaklass Eesti, Saare maakond
Hawaii Express Kuressaare
Kuressaare Ametikool
2062 Tiit Karus 1948 mees M70 Eesti, Harju maakond
2063 Raian Kimmel 2009 mees M14 Eesti, Pärnu maakond
Sindi Spordiklubi KALJU
2064 Silver Kohv 1985 mees M vabaklass Eesti, Viljandi maakond
2065 Jarmo Randmaa 1986 mees M vabaklass Eesti, Lääne-Viru maakond
BALTIC AGRO / OLIVIA 3
2066 Reimo Treier 1984 mees M vabaklass Eesti, Lääne-Viru maakond
BALTIC AGRO / OLIVIA 1
2067 Elena Kannimäe 2006 naine N16 Eesti, Võru maakond
Hauka Veloklubi
2068 Endel Susi 1965 mees M vabaklass Eesti, Jõgeva maakond
voore mets
2069 Triin Kimmel 1986 naine N vabaklass Eesti, Pärnu maakond
Sindi Spordiklubi KALJU
2070 Ando Ratas 1992 mees M vabaklass Eesti, Lääne maakond
Päidre Puukool
2071 Ott Orav 2006 mees M vabaklass Eesti, Viljandi maakond
Villeroy-Boch & Gustavsberg
Villeroy-Boch Gustavsberg Oy Estonian Branch
2072 Toomas Penner 1974 mees M vabaklass Eesti, Tartu maakond
BALTIC AGRO / OLIVIA 3
2073 Rasmus Alan Truus 2007 mees M vabaklass Eesti, Jõgeva maakond
2074 Robert Sebastian Heinsar 2008 mees M14 Eesti, Valga maakond
Lõuna-Eesti Rattaklubi
2075 Jaanus Vagel 1979 mees M vabaklass Eesti, Viljandi maakond
2076 Richard Tipner 2006 mees M vabaklass Eesti, Lääne-Viru maakond
2077 Glen Gregory Kõiv 2008 mees M14 Eesti, Harju maakond
TEAM KODAR
2078 Maris Kirsi 1980 naine N vabaklass Eesti, Pärnu maakond
MTS Cycling Team
2079 Leili Särg 1965 naine N vabaklass Eesti, Viljandi maakond
2080 Andrus Sildaru 1961 mees M vabaklass Eesti, Harju maakond
2081 Kirke Kriisa 2006 naine N16 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / VITAX
2082 Sander Teder 2011 mees M12 Eesti, Tartu maakond
HAASLAVA MTB JUUNIORID
2083 Meelis Rüütli 1973 mees M vabaklass Eesti, Tartu maakond
2084 Katrin Tammeleht 1973 naine N vabaklass Eesti, Harju maakond
2085 Joel Truusa 1985 mees M vabaklass Eesti, Harju maakond
2086 Aivar Vonk 1957 mees M vabaklass Eesti, Harju maakond
ProCoating kostivere rattatiim
2087 Avo Lomp 1961 mees M vabaklass Eesti, Lääne-Viru maakond
BALTIC AGRO / OLIVIA 1
2088 Tanel Põder 1989 mees M vabaklass Eesti, Järva maakond
BALTIC AGRO / OLIVIA 3
2089 Tarmo Ruder 1974 mees M vabaklass Eesti, Tartu maakond
Milky Way
2090 Kertu Mitt 2011 naine N12 Eesti, Pärnu maakond
Pärnu kalev
2091 Christine Teder 2007 naine N16 Eesti, Tartu maakond
HAASLAVA MTB JUUNIORID
2092 Priit Eerme 1976 mees M vabaklass Eesti, Harju maakond
2093 Vello Ründva 1949 mees M70 Eesti, Jõgeva maakond
2094 Oliver Rand 2011 mees M12 Eesti, Lääne-Viru maakond
2095 Eneli Eenraid 2010 naine N12 Eesti, Pärnu maakond
2096 Urmas Gerndorf 1962 mees M vabaklass Eesti, Harju maakond
2097 Nele Juntson 1990 naine N vabaklass Eesti, Harju maakond
SK100
2098 Oliver Kerner 2008 mees M14 Eesti, Harju maakond
ADVENTURES KOSE AMK CT 3
2099 Raivo Heinrichsen 1961 mees M vabaklass Eesti, Viljandi maakond
2100 Katrin Aarma 1985 naine N vabaklass Eesti, Harju maakond
2101 Eliina Grünberg 1971 naine N vabaklass Eesti, Harju maakond
2102 Kaupo Jürjenberg 1981 mees M vabaklass Eesti, Lääne-Viru maakond
2103 Elari Saal 1981 mees M vabaklass Eesti, Harju maakond
2104 Kaupo Leht 1989 mees M vabaklass Eesti, Harju maakond
HeliosM
MTÜ Spordiselts
2105 Sigrid Vahtra 1985 naine N vabaklass Eesti, Harju maakond
2106 Anto Laarmaa 1978 mees M vabaklass Eesti, Harju maakond
2107 Kevin-Oskar Kivimäe 2010 mees M12 Eesti, Harju maakond
ONNINEN 3
2108 Ivar Kivimäe 1974 mees M vabaklass Eesti, Harju maakond
ONNINEN 3
2109 Tarmo Leht 1962 mees M vabaklass Eesti, Harju maakond
Helios M
2110 Anneli Lätt 1968 naine N vabaklass Eesti, Tartu maakond
2111 Margus Kalev 1969 mees M vabaklass Eesti, Lääne-Viru maakond
2112 Aidi Sildaru 1960 naine N vabaklass Eesti, Rapla maakond
lebo racing
2113 Raul Ošur 1971 mees M vabaklass Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Enersense
2114 Seidy Salundi 1992 naine N vabaklass Eesti, Tartu maakond
BALTIC AGRO / OLIVIA 2
2115 Karol Tohvrel 1999 naine N vabaklass Eesti, Harju maakond
2116 Henri Mitt 2009 mees M14 Eesti, Lääne-Viru maakond
SPORDIKLUBI RAKKE
2117 Katrin Pihlakas 1980 naine N vabaklass Eesti, Harju maakond
Kernu Põhikool
2118 Heiki Leemet 1978 mees M vabaklass Eesti, Lääne-Viru maakond
2119 Sirje Igel 1981 naine N vabaklass Eesti, Harju maakond
ONNINEN 3
2120 Rasmus Eelsaar 2009 mees M14 Eesti, Järva maakond
2121 Helje Järveoja 1962 naine N vabaklass Eesti, Tartu maakond
2122 Riho Kokk 1956 mees M vabaklass Eesti, Lääne-Viru maakond
Nelson
2123 Tiiu Sepp 1963 naine N vabaklass Eesti, Ida-Viru maakond
2124 Helerin Krais 1990 naine N vabaklass Eesti, Lääne-Viru maakond
Rattabaas
2125 Tiit Keppart 1985 mees M vabaklass Eesti, Tartu maakond
2126 Sirje Keskülla 1967 naine N vabaklass Eesti, Lääne-Viru maakond
BALTIC AGRO / OLIVIA 1
2127 Kristel Annus 1978 naine N vabaklass Eesti, Harju maakond
SCHENKER 2
2128 Tõnis Leier 1952 mees M70 Eesti, Rapla maakond
KOMO
2129 Sören Undla 2008 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
2130 Kaur-Gustav Hinnov 2010 mees M12 Eesti, Harju maakond
2131 Rasmus Rebane 2010 mees M12 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
2132 Kaido Plovits 1977 mees M vabaklass Eesti, Harju maakond
TEHIK
2133 Aire Võidula 1984 naine N vabaklass Eesti, Harju maakond
Nordnet
2134 Brigitta Puusta 2006 naine N16 Eesti, Harju maakond
BALTIC AGRO / OLIVIA 2
2135 Vahur Värk 1962 mees M vabaklass Eesti, Harju maakond
2136 Kai Valt 1990 naine N vabaklass Eesti, Harju maakond
2137 Kenno Piirioja 1994 mees M vabaklass Eesti, Lääne-Viru maakond
2138 Katrin Kirn 1981 naine N vabaklass Eesti, Harju maakond
Kalevi Jalgrattakool
2139 Joosep Johann Pikker 2009 mees M14 Eesti, Harju maakond
2140 Rando Kebja 2013 mees M12 Eesti, Harju maakond
CFC
2141 Raigo Kebja 1983 mees M vabaklass Eesti, Harju maakond
2142 Joanna Maria Seppo 2010 naine N12 Eesti, Harju maakond
2143 Kadri Luhter 1989 naine N vabaklass Eesti, Tartu maakond
BALTIC AGRO / OLIVIA 3
2144 Tanel Tobreluts 2010 mees M12 Eesti, Võru maakond
2145 Jarmo Jaaku 1991 mees M vabaklass Eesti, Harju maakond
JDisain
2146 Railand Kask 1974 mees M vabaklass Eesti, Lääne-Viru maakond
2147 Reele Komi 1974 naine N vabaklass Eesti, Harju maakond
Hansab MTB
2148 Robert Jonas Takel 2010 mees M12 Eesti, Harju maakond
CFC
2149 Aleksander Rebane 1978 mees M vabaklass Eesti, Viljandi maakond
Würth AS
2150 Jan-Robin Jaaku 2004 mees M vabaklass Eesti, Lääne maakond
JDisain Cycling Team
2151 Ketlin Kull 2012 naine N12 Eesti, Lääne-Viru maakond
Spordiklubi Rakke
2152 Andres Kaukver 1958 mees M vabaklass Eesti, Harju maakond
2153 Piret Parman 1992 naine N vabaklass Eesti, Rapla maakond
Sportlove
Kivi ram OÜ
2154 Greete Pulst 1987 naine N vabaklass Eesti, Harju maakond
2155 Maario Silm 1986 mees M vabaklass Eesti, Lääne-Viru maakond
ADVENTURES KOSE AMK CT 1
2156 Erik Hendrik Orav 2011 mees M12 Eesti, Harju maakond
Porter Racing
2157 Kristjan Lemmsalu 1991 mees M vabaklass Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
2158 Kätlin Tänavots 1981 naine N vabaklass Eesti, Lääne-Viru maakond
Päästeamet
2159 Melani Kertsman 2009 naine N14 Eesti, Harju maakond
CFC Spordiklubi
2160 Niklas Lond 2009 mees M14 Eesti, Harju maakond
CFC
2161 Raimond Lind 1977 mees M vabaklass Eesti, Harju maakond
HÕBELÕNG
2162 Kadri Jürjan 1989 naine N vabaklass Eesti, Harju maakond
ABB
2163 Ivar Vaab 1991 mees M vabaklass Eesti, Lääne-Viru maakond
Rattabaas
2164 Hendrik Peterson 1982 mees M vabaklass Eesti, Harju maakond
ENSTO Building Systems OÜ
2165 Ivo Heller 1982 mees M vabaklass Eesti, Harju maakond
2166 Jane Kikojan 1995 naine N vabaklass Eesti, Harju maakond
2167 Jaan Viljas 1995 mees M vabaklass Eesti, Harju maakond
2168 Melissa Suursaar 2008 naine N14 Eesti, Lääne-Viru maakond
MTÜ Spordiselts
2169 Aleksandr Leonov 1986 mees M vabaklass Eesti, Ida-Viru maakond
2170 Rauno Viljas 1987 mees M vabaklass Eesti, Tartu maakond
2171 Stefani Tsvetkov 2009 naine N14 Eesti, Lääne-Viru maakond
Siplased
2172 Rauno Tikko 1989 mees M vabaklass Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
2173 Vadim Smolentsev 2010 mees M12 Eesti, Ida-Viru maakond
Narva Spordikool Energia
Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond
2174 Laura Kõrgvee 1984 naine N vabaklass Eesti, Tartu maakond
2175 Kaie Kruusmaa 1982 naine N vabaklass Eesti, Lääne-Viru maakond
2176 Jevgeni Trummal 1975 mees M vabaklass Eesti, Harju maakond
Spareto
2177 Tanel Muldo 1979 mees M vabaklass Eesti, Harju maakond
ENSTO
2178 Mattias Muldo 2010 mees M12 Eesti, Harju maakond
ENSTO
2179 Liis Jaaku 1990 naine N vabaklass Eesti, Harju maakond
JDisain
2180 Priit Kahn 1979 mees M vabaklass Eesti, Harju maakond
Eesti Energia
2181 Karl-Joosep Pajumaa 2013 mees M12 Eesti, Harju maakond
OlyBet
2182 Liisi Sillamaa 2001 naine N vabaklass Eesti, Lääne-Viru maakond
2183 Kevin Raudsepp 2001 mees M vabaklass Eesti, Tartu maakond
2184 Mairold Kivi 2013 mees M12 Eesti, Saare maakond
Hawaii Express Kuressaare
2185 Sander Pritsik 2001 mees M vabaklass Eesti, Lääne-Viru maakond
Rakvere Baseilo- Husqvarna team
2186 Neili Loo-Pärnsalu 1988 naine N vabaklass Eesti, Lääne-Viru maakond
2187 Arnold Verev 1980 mees M vabaklass Eesti, Rapla maakond
2188 Rauno Vain 1972 mees M vabaklass Eesti, Harju maakond
Porter Racing
2189 Erik Saar 2008 mees M14 Eesti, Harju maakond
2190 Marek Tomingas 1979 mees M vabaklass Eesti, Harju maakond
Bornit Baltic OÜ
2191 Ilmar Pärnsalu 1984 mees M vabaklass Eesti, Lääne-Viru maakond
2192 Alexandra Yakovleva 2003 naine N vabaklass Eesti, Harju maakond
2193 Katarina Väljako 2006 naine N16 Eesti, Harju maakond
2194 Leela Leer 1980 naine N vabaklass Eesti, Harju maakond
2195 Priit Pajumaa 1980 mees M vabaklass Eesti, Harju maakond
OlyBet
2196 Bartlomiej Troscianczuk 1993 mees M vabaklass Eesti, Harju maakond
OlyBet

...