Et
En
Sulge
Uudised
Sündmuste kalender
Sarjad
Registreerumine
Tulemused
Võistlejad
Fotod
Spordiala
Jooksmine
Kepikõnd
Jalgrattasport
Maanteerattasõit
Maastikurattasõit
Tsüklokross
Rulluisutamine
Rullsuusatamine
Triatlon/duatlon
Triatlon
Duatlon
Orienteerumine
Seiklussport
Ujumine
Suusatamine
Uisutamine
Kiiruisutamine
Rulasport
Alates
Kuni
Võistlus
T 18.06
Viljandi Linnastaadion
Viljandimaa MV kergejõustikus
E 17.06
Viljandi Linnastaadion
Viljandimaa noorte MV kergejõustikus
E 17.06
Viljandi Linnastaadion
Viljandimaa MV kergejõustikus
P 16.06
Pühajärve
Pom'bel IRONKIDS Otepää
IRONKIDS Triatlon (0,2+10+1,5 km) , IRONKIDS Aquatlon (0,1+1,5 km) , IRONKIDS 1,5 km jooks , IRONKIDS 500 m jooks
P 16.06
Pühajärve
Škoda Laagri 4:18:4 Otepää
Škoda Laagri 4:18:4 INDIVIDUAAL , Škoda Laagri 4:18:4 VÕISTKOND
L 15.06
Viljandi veetorni juures (J.Laidoneri plats 5)
29. Jüri Lossmann mälestusjooks
L 15.06
Otepää
IRONMAN 70.3 Otepää
IRONMAN 70.3 Otepää , IRONMAN 70.3 Otepää teams
L 15.06
Jägala-Joa küla
13. Jõelähtme Rattamaraton
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton) , Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton) , Noorte- ja matkasõit , Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem , Lastesõit - M8/N8 , Lastesõit - M10/N10
R 14.06
Otepää
Otepää Seve Ehituse Heategevusjooks
Otepää Seve Ehituse Heategevusjooks 4 km
N 13.06
Pühajärve
Pühajärve avaveeujumine
Põhidistants 1,9 km , Lastedistants 250 m
N 13.06
Koeru
Järvamaa Rattakrossi seeriavõistlus 2019 III etapp
K 12.06
Pirita
Filter Temposari / IV etapp
K 12.06
Pirita
Kalevi Noortetuur
T 11.06
Tääksi
Järvamaa orienteerumisteisipäevakud 4.etapp
E 10.06
Eesti
Suunto 62. Virtuaaljooks ja -sõit
P 09.06
Tuksi spordikeskus
8. Noarootsi kepikõnni- ja käimismaraton
10 km , 21 km , 42 km
P 09.06
Tallinn, Ülemiste
Tallinna Rahvasõit
Rulluisumaraton , Rulluisumaraton Naised , Poolmaraton , Rahvarull , Lastesõit , Pisirull , Rulluisumaraton koond
P 09.06
Tallinn
Fakto Auto Tallinna 9. Rahvasõit, MNT päev / Filter Maanteekarikasari IV etapp
P 09.06
Paide tehisjärv
Paide triatlon
1. START (Lapsed C, D, E) , 2. START (Noored B, harrastajad) , 3. START (Noored A, Juuniorid, N/M 20-80+)
P 09.06
Saunapunkt
12. ICEBUG KÕVA MEHE JOOKS
10 km
...
259
260
261
262
263
264
265
266
267
268
269
270
271
272
273
274
275
276
277
278
279
...
Uudised
Tervisejooks ja -kõnd sarjaga liitunud saavad mai etappidel kogeda erinevaid liikumisradu
Ida-Virumaa jooksusari algab Narva-Jõesuus Jüriöö jooksuga
Harku valla jooksusari alustab 27. aprillil Tabasalu jooksuga
Künnipäeva teatejooksuga avati 95. Suurjooks ümber Viljandi järve üritused
Valga Valka City Run perepäev 20.aprillil
Kuressaare Linnajooksu peaauhinnad on taas viikingikiivrid
Rakveres soojendavad ööjooksjad üles Kristel ja Tuuli, pop duost ÖED!
Tutvu Valga Valka City Run rajakaartidega!
Maru Järvejooksude etappidel saavad lapsed proovida erinevaid kergejõustiku alasid
22. aprillil toimub liikumismängude koolitus liikumisõpetajatele
Maru Järvejooksude treeningkava harrastajale
KUULA: Ööjooksu podcast - Rakvere Ööjooks 2024
Täna lõppeb ühisregistreerumine Rimi Linnajooksude sarja!
Valga Valka City Run medalid on valmis!
Liitu 42. Viking Widnow Paide-Türi rahvajooksu korraldusmeeskonnaga!
Kõik uudised
...