Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Ülevaategalerii Kommentaarid

Peakorraldajad

Meie Liigume
Eesti Ujumisliit

Peatoetaja

Medita kliinik

Partnerid

Otepää Vallavalitsus
Pühajärve SPA&Puhkeskus

Toetajad

Enervit
Ikodor
Tarmeko
Reginett

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 18.11.2017 23:01:05.
Kokku: 35
Lapsed - 250m: 5
Harrastajad - 1km: 4
Põhivõistlus I - 3,3km: 17
Põhivõistlus II - 5km: 9
mees: 17
naine: 18
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Anja, Erik
Ujumise Spordiklubi Harrastajad - 1km
Anja, Evelin
Ujumise Spordiklubi Harrastajad - 1km
Arusoo, Kristiina
U-Klubi Põhivõistlus II - 5km
Ausmees, Aaron
Meie Liigume Medita Lapsed - 250m
Brakmann, Tiia
u-klubi Põhivõistlus I - 3,3km
Elvet, Malle
U-Klubi Põhivõistlus I - 3,3km
Horenzenko, Denis
USK Põhivõistlus I - 3,3km
Jakobson, Mart
Põhivõistlus I - 3,3km
Jalakas, Jaak
RSK sPORTKUNDA Põhivõistlus I - 3,3km
Kooskora, Olev
Harrastajad - 1km
Kurbat, Julia
Põhivõistlus II - 5km
Laht, Lembit
U-Klubi Põhivõistlus I - 3,3km
Leht, Jaana
U-Klubi Põhivõistlus I - 3,3km
Lilienthal, Eha
U-Klubi Põhivõistlus I - 3,3km
Matto, Vello
U-Klubi Põhivõistlus I - 3,3km
Milovanov, Oleg
Põhivõistlus II - 5km
Nõu, Viive
Põhivõistlus I - 3,3km
Olvik, Andres
Põhivõistlus II - 5km
Paap, Eili
Harrastajad - 1km
Paavo, Sander
USK Põhivõistlus II - 5km
Praks, Riin
Põhivõistlus I - 3,3km
Ruotsalainen, Patrik
Põhivõistlus I - 3,3km
Saar, Meribel
Põhivõistlus II - 5km
Salumaa, Mai Riin
Põhivõistlus II - 5km
Salupere, Silvi
Põhivõistlus I - 3,3km
Teder, Anette
Tartu Ujumisklubi Lapsed - 250m
Teder, Christine
Tartu Ujumisklubi Lapsed - 250m
Teder, Roobert
Tartu Ujumisklubi Lapsed - 250m
Tepper, Romet
Viimsi Veeklubi Põhivõistlus II - 5km
Tikkerbär, Artur
U-Klubi Põhivõistlus I - 3,3km
Tootsi, Külli
Põhivõistlus I - 3,3km
Vantsi, Merle
Põhivõistlus II - 5km
Vene, Carl Richard
Lapsed - 250m
Viisut, Uko
Põhivõistlus I - 3,3km
Voolmaa, Sirje
u-klubi Põhivõistlus I - 3,3km

...