Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid (8)

Korraldajad

Meie Liigume
Tõrva Spordiselts

Toetajad

AS Giga
Ikodor
Medita kliinik
synlab
Reginett
Tarmeko
Tõrva Linnavalitsus
Tõrva Liigub
Tõrva Tõrvik
Eesti Kultuurkapital

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 15.11.2018 07:00.

Noored stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
84 Ausmees, Aaron 2006 mees Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond Meie Liigume Medita
85 Bondarchuk, Ivan 2005 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Harju maakond Tabasalu triatloniklubi
86 Bondarchuk, Maria 2002 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Harju maakond Tabasalu triatloniklubi
87 Viiding, Vanessa 2002 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond Ujumise Spordiklubi
88 Hanko, Oskar 2002 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Järva maakond
89 Lessinhg, Getriin Marii 2003 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
90 Kool, Kirke 2003 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
91 Tamm, Johan 2002 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
92 Ustav, Romet 2004 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
93 Ustav, Jonas 2009 mees Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
94 Valdmaa, Laura-Liis 2004 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
95 Holtsmeier, Oliver 2005 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
96 Aavik, Sander 2004 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond Ujumise Spordiklubi
97 Teder, Anette 2006 naine Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
98 Kroon, Ander Markus 2002 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond Meie Liigume Medita
99 Savitsch, Gert Martin 2006 mees Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Harju maakond Tabasalu Triatloniklubi
100 Savitsch, Grete Maria 2004 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Harju maakond Tabasalu TK
101 Reivart, Kristjan 2006 mees Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
102 Boisen, Rasmus 2005 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
103 Boisen, Liis-Aleksandra 2003 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
104 Teder, Roobert 2009 mees Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
105 Etverk, Etriin 2007 naine Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Lääne-Viru maakond Vinni VAK
106 Kivimets, Marianne 2004 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Harju maakond
107 Saks, Stefan 2004 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
108 Veevo, Rica 2006 naine Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond
109 Werder, Harriet 2003 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Harju maakond
110 Haljasorg, Hanna 2003 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
111 Antson, Hanna Maria 2004 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Harju maakond Tabasalu TK
112 Potagin, Vanessa 2002 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond Tartu ujumisklubi
113 Hadijeva, Alina 2006 naine Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
114 Movits, Laura 2002 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
115 Antoniak, Lars Sebastian 2005 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Harju maakond Triatloniklubi 21cc
116 Ruus, Mari Mai 2004 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
117 Heinsaar, Hanna 2004 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Harju maakond
118 Heinsaar, Helis 2007 naine Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Harju maakond
119 Miilpalu, Matteus 2002 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Lääne-Viru maakond
120 Luts, Sigrid 2005 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
121 Luts, Kristin 2008 naine Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
122 Stanitski, Nikta 2006 mees Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
123 Prank, Ervin Otto 2003 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
124 Prank, Herbert Hugo 2005 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
125 Prank, Hubert Uku 2005 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
126 Alt, Maria Liis 2005 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Lääne-Viru maakond
127 Ingo, Tim 2004 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
128 Ilves, Eliise 2003 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Harju maakond
129 Rootsma, Jass 2002 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
130 Varik, Ville Markus 2003 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
131 Rootsma, Ats 2004 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
132 Kleinson, Kaidi 2003 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
133 Aksalu, Simo 2003 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
134 Mäerand, Marton 2007 mees Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Pärnu maakond SK Raudmees
135 Alloja, Andres 2005 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Pärnu maakond SK Raudmees
136 Mäerand, Martin 2002 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Pärnu maakond SK Raudmees
137 Kannus, Kristjan 2002 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Pärnu maakond SK Raudmees
138 Raudsepp, Innar 2005 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Pärnu maakond SK Raudmees
139 Erm, Kardo 2002 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Pärnu maakond SK Raudmees
140 Marder, Evelyn 2002 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Pärnu maakond Tootsi LPK
141 Kleinson, Georg 2003 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Harju maakond
142 Võrk, Elisabeth 2004 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
143 Võrk, Margareth 2007 naine Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond Tartu Ujumisklubi
144 Ruotsalainen, Patrik 2002 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Järva maakond

...