Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid (5)

Korraldajad

Meie Liigume
Tõrva Spordiselts
Mulgimaa Spordiklubi

Peatoetaja

Medita kliinik

Toetajad

AS Giga
Ikodor
synlab
Reginett
Tarmeko
Tõrva Linnavalitsus
Ehitustrust
Aura keskus
Eesti Kultuurkapital
Eesti Kultuurkapital

Energiapartner

Enervit

Joogipartner

A Le Coq

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 15.10.2019 03:00:49.
Kokku: 87
Noorteklass: 28
Harrastajateklass: 46
Põhiklass: 9
Võistkonnad: 4
mees: 48
naine: 35
Kõik   |   Noorteklass   |   Harrastajateklass   |   Põhiklass   |   Võistkonnad
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Ploffid
Edgar Metsar, Kristo Oja, Edgar Metsar
Võistkonnad
SK Keremeister
Ander Raud, Erko Kurvits, Ander Raud
Võistkonnad
Üks on loll ja teine laisk ja ...
Ervin Otto Prank, Raivo Prank, Ervin Otto Prank
Võistkonnad
Kelk´s
Margus Kelk, Margus Kelk, Hugo Makus Kelk
Võistkonnad
Aasa, Alex
Noorteklass
Aasa, Kailyn
Noorteklass
Aavik, Karmen
Ujumise Spordiklubi Harrastajateklass
Alt, Maria Liis
Noorteklass
Alt, Marti
Harrastajateklass
Ausmees, Aaron
Noorteklass
Boisen, Erki
Harrastajateklass
Boisen, Liis-Aleksandra
Noorteklass
Bondarchuk, Ivan
Noorteklass
Bondarchuk, Jelena
Harrastajateklass
Bondarchuk, Leonid
Harrastajateklass
Bondarchuk, Maria
Noorteklass
Drenkhan, Tarvi
Harrastajateklass
Eendra, Ott-Erik
Harrastajateklass
Hadijeva, Alina
Noorteklass
Häelme, Raig
Põhiklass
Hanko, Oskar
Noorteklass
Israel, Romi
Noorteklass
Jahilo, Valdo
Põhiklass
Jallai, Kristel
Harrastajateklass
Kadak, Indrek
Harrastajateklass
Kask, Silver
Harrastajateklass
Kets, Karoliina
Noorteklass
Kroon, Ander Markus
Noorteklass
Kruusmann, Geidi
Väike-Maarja Harrastajateklass
Laul, Kalev
Harrastajateklass
Lepik, Margus
Põhiklass
Luik, Merje
Harrastajateklass
Lusikas, Jaan
Harrastajateklass
Lusikas, Karin
Harrastajateklass
Luts, Lembitu
Harrastajateklass
Luts, Sigrid
Noorteklass
Madis, Kätlin
Harrastajateklass
Maitsalu, Uku
Põhiklass
Malm, Margo
Harrastajateklass
Malm, Martin
Harrastajateklass
Matvejev, Ahto
Harrastajateklass
Matvejeva, Jana
Harrastajateklass
Metsaorg, Maria
Põhiklass
Mölder, Jane
Harrastajateklass
Niilits, Ilmar
Harrastajateklass
Olesk, Triin
Harrastajateklass
Paulov, Aare
Harrastajateklass
Potagin, Vanessa
Noorteklass
Prank, Herbert Hugo
Tartu Ujumisklubi Noorteklass
Prank, Hubert Uku
Tartu Ujumisklubi Noorteklass
Pürn, Riho
Harrastajateklass
Puu, Luise
Harrastajateklass
Randpere, Heino
Harrastajateklass
Raudsepp, Getrin
Noorteklass
Reinmägi, Heliis
Harrastajateklass
Reinmägi, Olev
Harrastajateklass
Reinmägi, Oliver
Harrastajateklass
Reivart, Kirke
Harrastajateklass
Reivart, Kristjan
Noorteklass
Riis, Tiia
Harrastajateklass
Rokk, Riho
Põhiklass
Rootsma, Ats
Noorteklass
Rootsma, Jass
Noorteklass
Rothermel, Jackson
Harrastajateklass
Ruotsalainen, Marek
Paide UK Põhiklass
Ruotsalainen, Patrik
Noorteklass
Saamann, Gert
Põhiklass
Saamann, Johann
Harrastajateklass
Saks, Stefan
Noorteklass
Sarapuu, Aivar
Harrastajateklass
Savitsch, Gert Martin
Noorteklass
Savitsch, Grete Maria
Tabasalu triatloniklubi Noorteklass
Sein, Margis
Harrastajateklass
Tättar, Aveli
Harrastajateklass
Tättar, Kaja
Harrastajateklass
Teder, Anette
Noorteklass
Teder, Anette
Noorteklass
Tomson, Tõnis
Harrastajateklass
Unt, Ivar
Harrastajateklass
Ustav, Jonas
Noorteklass
Ustav, Kairi
Harrastajateklass
Vald, Vaino
Harrastajateklass
Vares, Rein
Põhiklass
Veri, Aivar
Harrastajateklass
Veri, Kairit
Harrastajateklass
Viiding, Vanessa
Noorteklass
Virkebau, Ardo
Kiviõli Moto- ja ekstreemspordiklubi MTÜ Harrastajateklass

...