Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid (3)

Korraldajad

Meie Liigume
Rõuge Vallavalitsus
Eesti Triatloni Liit

Peatoetaja

Medita kliinik

Toetajad

AS Giga
Ikodor
synlab
Reginett
Tarmeko
Ehitustrust
Aura keskus
Eesti Kultuurkapital

Energiapartner

Enervit

Joogipartner

A Le Coq

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 17.10.2018 01:00:39.
Kokku: 174
Noorteklass: 73
Harrastajad ja noored B: 52
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid: 49
mees: 99
naine: 75
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Aasa, Alex
Noorteklass
Aasa, Kailyn
Noorteklass
Aavik, Karmen
Ujumise Spordiklubi Harrastajad ja noored B
Aavik, Sander
Noorteklass
Aedmaa, Ants
Harrastajad ja noored B
Aksalu, Simo
Noorteklass
Alt, Maria Liis
Noorteklass
Angerjärv, Armin
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Antoniak, Lars Sebastian
Noorteklass
Aru, Edmond
Noorteklass
Ausmees, Aaron
Noorteklass
Boisen, Erki
Harrastajad ja noored B
Boisen, Liis-Aleksandra
Noorteklass
Boisen, Rasmus
Noorteklass
Bondarchuk, Ivan
Noorteklass
Bondarchuk, Jelena
Harrastajad ja noored B
Bondarchuk, Leonid
Harrastajad ja noored B
Bondarchuk, Maria
Noorteklass
Drenkhan, Tarvi
Harrastajad ja noored B
Eiche, Sten-Silver
Noorteklass
Ellmann, Toomas
Enervit Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Ernits, Laura
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Etverk, Eleri
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Galkin, Vladimir
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Haaviste, Maribel
Noorteklass
Hadijeva, Alina
Noorteklass
Häelme, Raigo
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Hallik, Anette
Harrastajad ja noored B
Hanko, Oskar
Noorteklass
Härm, Rauno
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Härm, Reio
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Heinlo, Helena
Noorteklass
Hendrikson, Tõnu
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Hiiemäe, Andres
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Holtsmeier, Oliver
Noorteklass
Holtsmeier, Risto
Harrastajad ja noored B
Ilves, Eliise
Noorteklass
Ingo, Tim
Tartu Ujumisklubi Noorteklass
Israel, Romi
Noorteklass
Jallai, Kristel
Harrastajad ja noored B
Jaomaa, Janeli
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Jõgeva, Toomas
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Jõgi, Ida Tuule
Noorteklass
Joonas, Emma
Noorteklass
Joonas, Inge
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Joonas, Jürgen
Noorteklass
Joonas, Marta
Noorteklass
Joonas, Peep
Harrastajad ja noored B
Juhansoo, Martina
Noorteklass
Kaasik, Katriin
Noorteklass
Kadak, Karoliina
Noorteklass
Kadarik, Kaarel
Harrastajad ja noored B
Kägo, Trevor
Noorteklass
Kajaste, Kalev
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Kala, Elar
Harrastajad ja noored B
Kaljuvee Obrock, Toomas
Harrastajad ja noored B
Kane, Rein
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Kanniste, Jaak
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Kets, Karoliina
Noorteklass
Kivimets, Marianne
Tabasalu Triatloniklubi Noorteklass
Kivimets, Merili-Mai
Tabasalu Triatloniklubi Harrastajad ja noored B
Kleinson, Georg
Noorteklass
Kõlli, Karl Aleksander
Harrastajad ja noored B
Kool, Kirke
Noorteklass
Koreinik, Kadri
Harrastajad ja noored B
Kroon, Ander Markus
Noorteklass
Kruuse, Grete Lucia
Tartu Ujumisklubi Harrastajad ja noored B
Kuntro, Carmen
Harrastajad ja noored B
Kurvits, Erko
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Kuusk, Andrus
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Laaneots, Livian
Harrastajad ja noored B
Laur, Mati
Harrastajad ja noored B
Leichter, Karl Johan
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Lessing, Getriin Marii
Noorteklass
Ligi, Jürgen
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Lõhmus, Mattias
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Lubi, Hanna-Lisett
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Luik, Merje
Harrastajad ja noored B
Lusikas, Jaan
Harrastajad ja noored B
Lusikas, Karin
Harrastajad ja noored B
Luts, Lembitu
Harrastajad ja noored B
Luts, Sigrid
Noorteklass
Madi, Hardi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Mäeorg, Erkki
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Maitsalu, Uku
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Märtin, Mirell
Noorteklass
Matvejev, Ahto
Harrastajad ja noored B
Matvejeva, Jana
Harrastajad ja noored B
Meriloo, Kaari
Harrastajad ja noored B
Meriloo, Katre
Harrastajad ja noored B
Metsaorg, Beatrice Marlene
Harrastajad ja noored B
Metsaorg, Maria
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Miilpalu, Matteus
Noorteklass
Miller, Mia Marta
Noorteklass
Moppel, Daniel
Tartu Ujumisklubi Noorteklass
Mõtsnik, Hanna-Marleen
Noorteklass
Mõtsnik, Kirke
Noorteklass
Movits, Laura
Noorteklass
Nöps, Andres
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Nurmis, Liis
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Nurmis, Pille
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Oder, Rein
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Õis, Eugen
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Paulov, Aare
Harrastajad ja noored B
Porechina, Klementina
Noorteklass
Possul, Kadri
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Potagin, Vanessa
Noorteklass
Praks, Kaur
Tartu Ujumisklubi Noorteklass
Prank, Ervin Otto
Noorteklass
Prank, Herbert Hugo
Noorteklass
Prank, Hubert Uku
Noorteklass
Prank, Raivo
Harrastajad ja noored B
Pürn, Riho
Harrastajad ja noored B
Puu, Luise
Harrastajad ja noored B
Raju, Terje
Harrastajad ja noored B
Randoja, Merli
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Randpere, Heino
Harrastajad ja noored B
Reivart, Kirke
Harrastajad ja noored B
Reivart, Kristjan
Noorteklass
Riis, Tiia
Harrastajad ja noored B
Rohlin, Sven
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Rohtla, Marika
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Rokk, Riho
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Rootsma, Ats
Noorteklass
Rootsma, Jass
Noorteklass
Rummo, Peeter Erik
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Ruotsalainen, Marek
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Ruotsalainen, Patrik
Noorteklass
Ruus, Mari Mai
Noorteklass
Ruus, Mart Leo
Harrastajad ja noored B
Saamann, Gert
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Saamann, Johann
Harrastajad ja noored B
Saks, Stefan
Noorteklass
Sander, Laura Lizette
Noorteklass
Sarapuu, Aivar
Harrastajad ja noored B
Savitsch, Gert Martin
Noorteklass
Savitsch, Grete Maria
Noorteklass
Sein, Margis
Harrastajad ja noored B
Siimar, Mirtel-Madlen
Noorteklass
Siimar, Paula-Brit
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Siimar, Sven
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Solom, Eliise
Noorteklass
Soodla, Enrice Mario
Harrastajad ja noored B
Stanitski, Nikita
Noorteklass
Suurkivi, Mart
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Tamm, Johan
Noorteklass
Tammer, Andres Aleksander
Harrastajad ja noored B
Teder, Anette
Noorteklass
Tokovenko, Lisett
Noorteklass
Trepp, Janek
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Trepp, Kaarel
Harrastajad ja noored B
Tsäro, Grete
Noorteklass
Tserednitsenko, Nikita
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Tšernõh, Ilja
Harrastajad ja noored B
Tsimolonskas, Marten
Noorteklass
Uiboleht, Kalle
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Ustav, Jonas
Noorteklass
Ustav, Kairi
Harrastajad ja noored B
Ustav, Romet
Noorteklass
Vald, Vaino
Harrastajad ja noored B
Valdmaa, Laura-Liis
Noorteklass
Välja, Lille
Harrastajad ja noored B
Vares, Rein
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Värik, Hanna-Liisa
Noorteklass
Varikov, Aleksandr
Harrastajad ja noored B
Veevo, Rica
Noorteklass
Veri, Aivar
Harrastajad ja noored B
Veri, Aivar
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Veri, Kairit
Harrastajad ja noored B
Veri, Kairit
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Viiding, Vanessa
Noorteklass
Vinogradov, Georgi
Harrastajad ja noored B
Vinogradov, Vladimir
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Visnapuu, Karl Johannes
Noorteklass

...