Et En
Ava võistluse menüü

Peasponsor

Paunküla Heaolukeskus

Sponsorid

Adventures
Shoproller
Signaal
Kose vald
Vulinaad
Wõlu

Korraldaja

7JMK
Kose AMK rattaklubi

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 22.05.2022 23:40.
Kokku: 582
Põhisõit: 461
Poolmaraton: 112
Tillusõit - sündinud 2016 ja hiljem: 7
Lastesõit M8/N8: 1
Lastesõit M10/N10: 1
mees: 508
naine: 74
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Lisandra Aardma
Nõmme Rattakool
Lastesõit M10/N10
Lisette Aardma
Adduco kolimisteenused oü
Tillusõit - sündinud 2016 ja hiljem
Tarmo Aarma
ZRT
Põhisõit
Jan Aasma
Põhisõit
Ivar Agar
SUPLUSE VIIS
Põhisõit
Rauno Agu
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
Põhisõit
Ülo Ahu
Alutaguse SUKL
Põhisõit
Erik Aibast
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Tarmo Alasoo
SAQ SC 2
Põhisõit
Kalev Albri
ONNINEN
Põhisõit
Alar Alumaa
HANSAB
Põhisõit
Silver Annion
Hawaii Express
Põhisõit
Joel Annok
Ensto Building Systems OÜ
Poolmaraton
Atter Annus
SCHENKER 1
Põhisõit
Kristel Annus
SCHENKER 2
Poolmaraton
Adeele Arnek
RR SIPLASED / VITAX
Põhisõit
Silver Aros
ONNINEN 2
Põhisõit
Hanno Aua
Karontek
Põhisõit
Imre Aulis
Põhisõit
Tarmo Aupaju
Omniva spordilubi
Põhisõit
Anton Bazõlev
AT SPORT TEAM ADDUCO
Põhisõit
Vladimir Beljajev
Tartu SK Velo
Põhisõit
Gunnar Bergvald
SPORDIPARTNER-REHVID24
Põhisõit
Rivo Bonder
REDBIKE TEAM IV
Põhisõit
Alexander Boyko
Põhisõit
Raiki Bulak
Põhisõit
Dan Chagall
Põhisõit
Tatjana Dobolina
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Einar Dubrov
GTONIC 2
GTonic - 2
Põhisõit
Tõnu Eelma
Põhisõit
Eneli Eenraid
Poolmaraton
Priit Eenraid
Põhisõit
Ardi Eensoo
Põhisõit
Indrek Eeriksoo
101. kk
Põhisõit
Hanno Eerme
Põhisõit
Priit Eerme
Poolmaraton
Enno Eilo
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Poolmaraton
Mihkel Einblau
REDBIKE TEAM I
Põhisõit
Evert Einroos
CCRM2
Põhisõit
Henri Einroos
CCRM2
Põhisõit
Raino Einroos
CCRM2
Põhisõit
Mauro Elbre
SPORDIKLUBI RAKKE
Poolmaraton
Janno Ellermaa
GTONIC 2
GTonic-2
Põhisõit
Toomas Elling
RAE RATTAKLUBI
Põhisõit
Armas Elo
GTONIC 2
GTonic
Põhisõit
Margus Elu
AT SPORT TEAM KIA
Põhisõit
Tarmo Ennok
CCRM
Põhisõit
Kimmo Epler
Põhisõit
Risto Erik
Sportlove
Põhisõit
Margo Erm
SPORDIKLUBI IKS 1
Põhisõit
Ardu Ernits
11568235
Põhisõit
Indrek Ester
ADVENTURES KOSE AMK CT 1
Põhisõit
Janno Ester
Põhisõit
Kristi Evendi
SAQ SC
Poolmaraton
Riho Ever
velo clubbers
Põhisõit
Nikolai Fjodorov
MTÜ OMNIVA SPORDIKLUBI
Põhisõit
Vahur Fuks
Põhisõit
Veiko German
SPORDIKLUBI IKS 2
Põhisõit
Siim Gontmacher
RAE RATTAKLUBI
Põhisõit
Konstantin Gorbunov
Põhisõit
Artur Gornischeff
BALTIC AGRO / OLIVIA 3
Põhisõit
Feliks Gornischeff
BALTIC AGRO / OLIVIA 3
Põhisõit
Eliina Grünberg
Poolmaraton
Maiken Haarde
Põhisõit
Toomas Hanni
ANNIKORU HUNDID
Põhisõit
Hanno Hansov
FIXUS
Põhisõit
Tarmo Härmaorg
Põhisõit
Silver Havamaa
AT SPORT TEAM ADDUCO
Põhisõit
Rain Hein
Õhuvägi
Põhisõit
Raivo Heinrichsen
Poolmaraton
Tanel Heinrichsen
Põhisõit
Hardi Heinsar
Team Kaitsevägi
Põhisõit
Sander Heinsoo
Põhisõit
Kaido Hermat
SPORTLOVE
Põhisõit
Henri Holm
SUPLUSE VIIS
Põhisõit
Sirje Igel
ONNINEN 3
Põhisõit
Filipp Ilves
VELOPLUS
Põhisõit
Carl Christer Irbe
Nõmme Rattakool
Lastesõit M8/N8
Vallo Isop
Põhisõit
Veiko Isop
Põhisõit
Priit Ivanov
HANSAB
Põhisõit
Heiko Jaagura
Põhisõit
Mati Jaaku
Põhisõit
Age Jaanimets
velo clubbers
Põhisõit
Eero Jakobson
REDBIKE TEAM II
Põhisõit
Õnne-Liina Jakobson
REDBIKE NAISED
Põhisõit
Õnne-Liina Jakobson
REDBIKE NAISED
RedBike NAISED / MTÜ Spordiselts
Põhisõit
Ander Janno
RR Siplased
Poolmaraton
Brent Janno
RR SIPLASED / TUISUMÄE
Põhisõit
Janar Janno
RR SIPLASED / LATER GR
Põhisõit
Uku Järv
CFC
Poolmaraton
Mihkel Järve
KULGUR TEAM 1
Põhisõit
Helje Järveoja
Poolmaraton
Priit Järvloo
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Kristel Jaska
RixRatas
Põhisõit
Tanel Jermann
SPORTLOVE
Põhisõit
Gert Jõeäär
VELOPLUS
Põhisõit
Allan Jõgi
FREESPORT
Põhisõit
Sergei Johanson
velo clubbers
Põhisõit
Jüri Joorits
HANSAB
Põhisõit
Erol Jürgenson
SAQ SC 1
Põhisõit
Rainer Jürgenson
Põhisõit
Janis Jüriso
ZRT
Põhisõit
Aivar Jürjan
Põhisõit
Taavi Jürjan
Põhisõit
Mairit Kaarjärv
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Poolmaraton
Maris Kaarjärv
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Põhisõit
Kaspar Kaasla
Pedaskonna SK
Põhisõit
Indrek Kajakas
ZRT
Põhisõit
Kristjan Kajakas
ZRT
Põhisõit
Herlen Kajo
Kuusalu Rattaklubi
Poolmaraton
Urmas Kajo
Poolmaraton
Tiina Kala
Põhisõit
Toomas Kaldma
Põhisõit
Raiko Kaldoja
CCRM
Põhisõit
Margus Kalev
Poolmaraton
Kersti Kaljulaid
SPORDIKLUBI IKS 1
Põhisõit
Pille Kallakmaa
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Põhisõit
Teet Kallakmaa
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Põhisõit
Tarmo Kallaste
Cyclon
Põhisõit
Kaspar Kallion
SUPLUSE VIIS
Põhisõit
Roman Kampus
HÕBELÕNG
Põhisõit
Peeter Kand
velo clubbers
Põhisõit
Karli Kannenberg
RAE RATTAKLUBI
Põhisõit
Mihkel Kannimäe
TEAM ANTSLA
Põhisõit
Taavi Kannimäe
TEAM ANTSLA
Põhisõit
Viljar Kannimäe
TEAM ANTSLA
Põhisõit
Tarmo Kärdi
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Marek Karm
SPORDIPARTNER-REHVID24
Põhisõit
Markko Karu
Rekord CC / EST.1918
Põhisõit
Kaido Kaschan
velo clubbers
Põhisõit
Andrus Kasekamp
CYCLON
Põhisõit
Janno Kasemaa
SEB pank
Põhisõit
Holger Kask
RedBike
Põhisõit
Indrek Kask
SPORDIPARTNER-REHVID24
Põhisõit
Tõnu Kask
Kiikri Ehitus OÜ
Põhisõit
Anti Kauk
CCRM3
Põhisõit
Sten Kaun
REDBIKE TEAM IV
Põhisõit
Väino Kaur
FREESPORT
Põhisõit
Raigo Kebja
Poolmaraton
Rando Kebja
CFC
Poolmaraton
Karmo Keerd
REDBIKE TEAM II
Põhisõit
Martin Kelement
Õhuvägi
Põhisõit
Aldor Kerner
ADVENTURES KOSE AMK CT 3
Põhisõit
Anabel-Carmen Kerner
ADVENTURES KOSE AMK CT 3
Poolmaraton
Andrus Kerner
ADVENTURES KOSE AMK CT 3
Põhisõit
Oliver Kerner
ADVENTURES KOSE AMK CT 3
Poolmaraton
Jaanus Kertsman
ADVENTURES KOSE AMK CT 1
Põhisõit
Kevin Kertsman
CFC
Poolmaraton
Melani Kertsman
CFC Spordiklubi
Poolmaraton
Urmet Kesküla
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Põhisõit
Sirje Keskülla
BALTIC AGRO / OLIVIA 1
Poolmaraton
Andres Kesvatera
Põhisõit
Hans Andre Kiigemägi
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit
Marto Kiisk
SCHENKER 2
Põhisõit
Lauri Kiivit
KULGUR TEAM 1
Põhisõit
Keito Killing
Ketspeetrid
Põhisõit
Jako Kilter
Põhisõit
Jana Kilter
Põhisõit
Raian Kimmel
Sindi Spordiklubi KALJU
Põhisõit
Raiko Kimmel
Sindi Spordiklubi KALJU
Poolmaraton
Robert Kimmel
Põhisõit
Triin Kimmel
Sindi Spordiklubi KALJU
Poolmaraton
Margo Kippasto
HAASLAVA MTB VUNK
Põhisõit
Ailar Kiristaja
velo clubbers
Põhisõit
Maris Kirsi
MTS Cycling Team
Poolmaraton
Eero Kiskonen
ONNINEN
Põhisõit
Margus Kivi
Hawaii Express Kuressaare
Kuressaare Ametikool
Poolmaraton
Melissa Kivi
Hawaii Express Kuressaare
Poolmaraton
Eero Kivikas
Põhisõit
Henrik Kivilo
REDBIKE TEAM I
Põhisõit
Ivar Kivimäe
ONNINEN 3
Poolmaraton
Karmo Kivimäe
Põhisõit
Kevin-Oskar Kivimäe
ONNINEN 3
Poolmaraton
Raul Kivimäe
KULGUR TEAM 1
Põhisõit
Veiko Kivipõld
Põhisõit
Oskar Kivisiv
REDBIKE TEAM IV
Põhisõit
Eliise Kivistu
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Põhisõit
Gert Klaaser
Bike Fanatics cc
Põhisõit
Einar Klaos
Päästeamet
Põhisõit
Indrek Klaos
ZRT
Põhisõit
Meelis Kleinson
KULGUR TEAM 2
Põhisõit
Sergei Kljujev
Põhisõit
Lauri Koger
OTEPÄÄ VÄNDAD
Põhisõit
Madis Kogermann
SAQ SC 2
Põhisõit
Meelis Kogermann
SAQ SC 1
Põhisõit
Glen Gregory Kõiv
TEAM KODAR
Poolmaraton
Kardo Kõiv
TEAM KODAR
Põhisõit
Kevin Kardo Kõiv
TEAM KODAR
Põhisõit
Reele Komi
Hansab MTB
Poolmaraton
Kalmer Kongo
BALTIC AGRO / OLIVIA 1
Põhisõit
Priidu Kooskora
Roadplan OÜ
Poolmaraton
Kaido Koppa
TEAM KODAR
Põhisõit
Raimo Koppel
AT SPORT TEAM KIA
Põhisõit
Heigo Kopso
SAQ SC 1
Põhisõit
Kadi Kõresaar
Ensto Building Systems OÜ
Poolmaraton
Andrea Kotkas
Adventures Kose AMK ct
Põhisõit
Pavel Kotkin
Põhisõit
Raul Kotov
velo clubbers
Põhisõit
Raul Kozlov
Põhisõit
Viljar Kriis
AT SPORT TEAM RAMUDDEN
Põhisõit
Helar Kriisa
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Kaido Kriisa
CCRM3
Põhisõit
Kirke Kriisa
RR SIPLASED / VITAX
Poolmaraton
Kaspar Kristal
ADVENTURES KOSE AMK CT 2
Põhisõit
Tõnis Kristal
ADVENTURES KOSE AMK CT 2
Põhisõit
Kaupo Krull
Põhisõit
Magnus Krusemann
VELOPLUS
Põhisõit
Mari Kruuser
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Ahto Kruusmann
CCRM3
Põhisõit
Janno Kruustük
SAQ SC 2
Põhisõit
Robertino Kuik
AT SPORT TEAM ADDUCO
Poolmaraton
Agnes Kukk
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Kajar Kuldsepp
Sportlove
Põhisõit
Andre Kull
CCRM
Põhisõit
Karolina Kull
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Poolmaraton
Kaspar Kull
SCHENKER 2
Põhisõit
Ketlin Kull
Spordiklubi Rakke
Poolmaraton
Markus Kull
SPORDIKLUBI RAKKE
Poolmaraton
Karel Kullimaa
Projekt O2
Põhisõit
Ragnar Künnapas
Põhisõit
Steven Künnapas
Poolmaraton
Rain Kuresoo
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Põhisõit
Andre Kütt
AT SPORT TEAM ADDUCO
Põhisõit
Kevin Kuusik
GTONIC 2
Gtonic-2
Põhisõit
Leho Kuusik
FREESPORT
Põhisõit
Keijo Kuusk
Põhisõit
Tanel Kuusk
SPORDIPARTNER-REHVID24
Põhisõit
Jaak Lääne
Põhisõit
Enriko Laanemäe
SCHENKER 2
Põhisõit
Aivar Laanjõe
Põhisõit
Anto Laarmaa
Põhisõit
Liisa Laarmaa
Poolmaraton
Aivar Lagenõmm
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Põhisõit
Mirtel Laht
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Poolmaraton
Olavi Laht
SPORDIKLUBI RAKKE
Poolmaraton
Viljar Laidvee
Ensto Ensek AS
Põhisõit
Leho Laidver
HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Heiki Lainevee
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Põhisõit
Vladimir Lapšin
VO2 Specialized
Põhisõit
Viljar Lätt
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Põhisõit
Rein Lauk
AT SPORT TEAM KIA
Põhisõit
Janek Leer
CCRM2
Põhisõit
Margus Leetberg
Põhisõit
Mehis Leigri
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Põhisõit
Kristjan Lemmsalu
SK Jooksupartner
Poolmaraton
Linda Lensment
Kalevi Jalgrattakool
Poolmaraton
Tõnu Lensment
KJK
Põhisõit
Avo Leo
ADVENTURES KOSE AMK CT 2
Põhisõit
Laura Lepasalu
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Toomas Lepik
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Emeri Lepp
KULGUR TEAM 1
Põhisõit
Andri Leppik
Põhisõit
Lauri Lestal
Põhisõit
Kalle Liebert
Põhisõit
Madis Liiv
Põhisõit
Lee-Helen Lill
RedBike NAISED
Põhisõit
Heikki Lillemäe
REDBIKE TEAM III
Põhisõit
Maris Lillep
REDBIKE NAISED
Põhisõit
Karl Andreas Lina
Poolmaraton
Raimond Lind
HÕBELÕNG
Poolmaraton
Aivar Lipp
AT SPORT TEAM KIA
Põhisõit
Jaanus Lipvars
RTS
Põhisõit
Lauri Lodjak
YIT
Põhisõit
Tauri Lõiv
BALTIC AGRO / OLIVIA 2
Poolmaraton
Avo Lomp
BALTIC AGRO / OLIVIA 1
Poolmaraton
Niklas Lond
CFC
Poolmaraton
Rain Lond
Põhisõit
Martin Loo
RedBike TEAM
Põhisõit
Anti Looskari
REDBIKE TEAM III
Põhisõit
Kadri Luhter
BALTIC AGRO / OLIVIA 3
Poolmaraton
Einar Luiga
#PaliverEST
Põhisõit
Karl Luik
BALTIC AGRO / OLIVIA 2
Poolmaraton
Sven Luks
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Põhisõit
Joonas Maanurm
GTONIC 1
GTonic - 1
Worx OÜ
Põhisõit
Andres Maarits
Põhisõit
Marek Maasikmets
ADVENTURES KOSE AMK CT 1
Põhisõit
Andres Mäekivi
HAASLAVA MTB CHILL
Põhisõit
Kaido Mäepea
SCHENKER 1
Põhisõit
Marko Mägi
SCHENKER 2
Põhisõit
Priit Maidla
Põhisõit
Remo Maimets
Ensto Ensek AS
Poolmaraton
Lauri Malsroos
ADVENTURES KOSE AMK CT 1
Põhisõit
Mait Malsroos
Spordiselts
Põhisõit
Taavi Malsroos
Sportlove
Põhisõit
Leila Malva
CCRM3
Põhisõit
Margus Malva
CCRM
Põhisõit
Janno Mangelsoo
TEAM KODAR
Põhisõit
Sander Männigo
BALTIC AGRO / OLIVIA 2
Poolmaraton
Martin Mardo
Cali
Põhisõit
Talis Marja
HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Sander Märs
Põhisõit
Kristi Märtin
Rae Rattaklubi
Põhisõit
Margus Meidla
ONNINEN 3
Põhisõit
Martin Mihkel Meidla
ONNINEN 2
Põhisõit
Hannes Meimre
Scoutspataljon Team
Põhisõit
Joel Meringo
TEAM KODAR
Põhisõit
Marko Mets
Põhisõit
Rudolf Mets
RR SIPLASED / LATER GR
Põhisõit
Stewe Mets
RR SIPLASED / TUISUMÄE
Põhisõit
Andro Metsis
Põhisõit
Erkki Mikenberg
RR SIPLASED / TUISUMÄE
Põhisõit
Mart Mikkelsaar
Cardiac Athletes
Põhisõit
Jan Minski
KULGUR TEAM 2
Põhisõit
Henri Mitt
SPORDIKLUBI RAKKE
Poolmaraton
Juri Molev
Kalevi Jalgrattakool
Põhisõit
Tarmo Mooste
GTONIC 2
Põhisõit
Mihkel Muistla
BALTIC AGRO / OLIVIA 1
Hauka Veloklubi
Põhisõit
Tanel Muldo
Ensto Ensek AS
Poolmaraton
Rain Murmann
KULGUR TEAM 2
Põhisõit
Marek Musting
SCHENKER 1
Põhisõit
Alar Nääme
AT SPORT TEAM KIA
Põhisõit
Tarmo Neemela
AT SPORT TEAM RAMUDDEN
Põhisõit
Kaspar Neemesto
TEAM ANTSLA
Põhisõit
Rainer Neidra
RAE RATTAKLUBI
Põhisõit
Kristjan Nelis
RAE RATTAKLUBI
Põhisõit
Ott Niggulis
Põhisõit
Margo Nigul
Põhisõit
Harles Nigulas
KULGUR TEAM 1
Põhisõit
Anne Niilus
HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Romet Niilus
HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Robin Nirgi
RR Siplased
Põhisõit
Siim Nirgi
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Lasse Nõlvik
AT SPORT TEAM RAMUDDEN
Põhisõit
Andre Nossenko
SPORDIKLUBI IKS 2
Põhisõit
Rain Nurmsalu
SPORDIKLUBI IKS 1
Põhisõit
Mairis Õispuu
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Põhisõit
Andre Oja
Põhisõit
Teet Ojamets
Põhisõit
Siim Ojaver
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Imre Ojavere
CCRM
Põhisõit
Marko Ööman
REDBIKE TEAM III
Põhisõit
Anti Oot
SK Velo
Poolmaraton
Erik Hendrik Orav
Porter Racing
Poolmaraton
Hugo Hendrik Orav
Porter Racing
Poolmaraton
Jarno Orujõe
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Andrus Oruste
Põhisõit
Raul Ošur
MTÜ Spordiselts
Enersense
Poolmaraton
Grigori Ovtsarenko
Põhisõit
Peet Paal
Põhisõit
Olari Paas
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit
Siim Padosepp
ReCycling Team
Põhisõit
Heigo Paglant
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Põhisõit
Andres Paju
Põhisõit
Jaanus Paju
AT SPORT TEAM KIA
Põhisõit
Teet Paju
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit
Thristan Paju
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit
Thristo Paju
SPORDIKLUBI RAKKE
Poolmaraton
Arnel Pällo
Põhisõit
Rait Pallo
AT SPORT TEAM RAMUDDEN
Põhisõit
Ergo Pank
GTONIC 1
Põhisõit
Ranno Paosalu
Põhisõit
Piret Parman
Sportlove
Kivi ram OÜ
Poolmaraton
Gregemil Pärn
GTONIC 1
Põhisõit
Aivar Pärnamets
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit
Varno Pärnoja
FREESPORT
Põhisõit
Rasmus Pärsim
HAASLAVA MTB VUNK
Põhisõit
Valdur Pärt
Põhisõit
Roland Pauklin
Telia SK
Telia
Põhisõit
Aimar Pedari
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Põhisõit
Reijo Peenema
FIXUS
Põhisõit
Toomas Penner
BALTIC AGRO / OLIVIA 3
Poolmaraton
Hendrik Peterson
Ensto Building Systems OÜ
Poolmaraton
Hendrik Peterson
Ensto Ensek AS
Poolmaraton
Janek Pihtjõe
VIIMSI SPORT
Poolmaraton
Dago Piil
Hyundai Motor Baltic OÜ
Põhisõit
Juhan Piilberg
SPORTLOVE
Põhisõit
Kalle Piirioja
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Põhisõit
Kenno Piirioja
Poolmaraton
Aivo Piirsalu
ONNINEN 3
Põhisõit
Andris Pikkat
HAASLAVA MTB VUNK
Põhisõit
Joosep Johann Pikker
Poolmaraton
Priit Pikker
ADVENTURES KOSE AMK CT 3
Poolmaraton
Jaanis Pikkof
Sportlove
Kivi ram OÜ
Põhisõit
Rein Pill
Põhisõit
Armin Pilv
HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Ivar Pilv
ONNINEN
Põhisõit
Meelis Pilv
REDBIKE TEAM I
Põhisõit
Agnar Pirnpuu
OTEPÄÄ VÄNDAD
Põhisõit
Kaido Ploompuu
Põhisõit
Tanel Põder
BALTIC AGRO / OLIVIA 3
Poolmaraton
Lauren Pohl
Poolmaraton
Marko Pohl
AT SPORT TEAM RAMUDDEN
Põhisõit
Rauno Pohlak
VELOPLUS
Põhisõit
Mirko Põldma
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Põhisõit
Alo Põldmaa
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Põhisõit
Joel Põldmaa
Simuna SK
Tillusõit - sündinud 2016 ja hiljem
Johan Põldmaa
Simuna SK
Tillusõit - sündinud 2016 ja hiljem
Paul Põldmaa
Simuna SK
Tillusõit - sündinud 2016 ja hiljem
Hendrik Põldoja
Põhisõit
Martin Põldoja
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Olaf Põldoja
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Tauno Põldoja
VK Velron
Põhisõit
Peeter Poopuu
REDBIKE TEAM II
Põhisõit
Ken Post
GTONIC 1
Põhisõit
Annabrit Prants
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Jaanus Pruuli
HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Paul Pruuli
TEAM ANTSLA
Põhisõit
Mari Puhang
Põhisõit
Greete Pulst
Poolmaraton
Raivo Pulst
REDBIKE TEAM II
Põhisõit
Rainer Punga
Jõhvi Motoklubi
Põhisõit
Algo Puusepp
Hansab MTB
Põhisõit
Brigitta Puusta
BALTIC AGRO / OLIVIA 2
Poolmaraton
Beatrice Püvi
REDBIKE NAISED
Poolmaraton
Patrick Püvi
REDBIKE TEAM III
Põhisõit
Margus Rääk
Tervisenapsu klubi
Poolmaraton
Risto Raid
ASTRO BALTICS
Asrto Baltics OÜ
Põhisõit
Aigar Raja
FREESPORT
Põhisõit
Andres Rajamets
Ensto Ensek AS
Põhisõit
Oliver Rand
Poolmaraton
Kristjan Randma
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Jarmo Randmaa
BALTIC AGRO / OLIVIA 3
Poolmaraton
Rando Randmaa
Poolmaraton
Riho Räni
Põhisõit
Maribel Rannala
Poolmaraton
Ardo Rannu
24/7 fitness
Warren Teed OÜ
Põhisõit
Kalle Rassadkin
SPORDIKLUBI IKS 1
Põhisõit
Kristjan Rätsep
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Põhisõit
Raul Rätsep
Põhisõit
Kaido Rätsepp
Karateklubi Tengu
Põhisõit
Kristjan Raudsepp
EstEmploy OÜ
Põhisõit
Meelis Rebane
AT SPORT TEAM RAMUDDEN
Põhisõit
Rait Rebane
REDBIKE TEAM IV
Põhisõit
Karel Gustav Rei
CFC
Poolmaraton
Kuldar Reiljan
velo clubbers
Põhisõit
Alar Reiska
Haanja RK
Cristella VT OÜ
Põhisõit
Alari Remmelg
SCHENKER 1
Põhisõit
Janek Resev
SPORDIPARTNER-REHVID24
Põhisõit
Sten Markus Ringi
KJK
Poolmaraton
Kaspar Rohtla
REDBIKE TEAM II
Põhisõit
Rihard Rohtla
Valio Eesti AS
Põhisõit
Argo Rohtmets
Rattabaas
Põhisõit
Indrek Roio
SCHENKER 1
Põhisõit
Roger Rooma
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Martti Roomet
ADVENTURES KOSE AMK CT 2
Põhisõit
Kristjan Roosild
Wise
Põhisõit
Reiko Rosenthal
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Gunars Rozenbergs
Põhisõit
Tarmo Ruder
Milky Way
Poolmaraton
Dmitri Rusovitš
REDBIKE TEAM I
Põhisõit
Sander Saar
VELOPLUS
Põhisõit
Liivar Saaremäe
ADVENTURES KOSE AMK CT 1
Põhisõit
Leho Saaremägi
REDBIKE TEAM III
Põhisõit
Janek Saareoks
SCHENKER 1
Põhisõit
Peeter Saarep
Fixus VIP
Poolmaraton
Silver Saarva
Põhisõit
Priit Saksniit
ONNINEN
Põhisõit
Alar Sala
Põhisõit
Guido Salumäe
RedBike
Põhisõit
Seidy Salundi
BALTIC AGRO / OLIVIA 2
Poolmaraton
Leili Särg
Poolmaraton
Evar Saul
GTONIC 1
Põhisõit
Kaarel Schmidt
SPORDIKLUBI IKS 2
Põhisõit
Danel Schvalbe
Põhisõit
Raul Seegel
HANSAB
Põhisõit
Silver Semjonov
Viljandi Rattaklubi
Poolmaraton
Veiko Semjonov
Põhisõit
Martti Siimsen
Ensto Building Systems OÜ
Poolmaraton
Reijo Sikk
Põhisõit
Aidi Sildaru
lebo racing
Poolmaraton
Henry Sildaru
Poolmaraton
Kalev Sildaru
lebo racing
Põhisõit
Tõnis Sildaru
Poolmaraton
Madis Sildvee
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Põhisõit
Märt Sildvee
RR SIPLASED / TUISUMÄE
Põhisõit
Dener Silm
Tillusõit - sündinud 2016 ja hiljem
Doris Silm
Tillusõit - sündinud 2016 ja hiljem
Maario Silm
ADVENTURES KOSE AMK CT 1
Põhisõit
Merili Sirvel
RR SIPLASED / VITAX
Põhisõit
Ivar Siska
RedBike
Põhisõit
Erika Sõber
Põhisõit
Janek Soe
Ensto Building Systems OÜ
Poolmaraton
Kristjan Soidla
RR SIPLASED / TUISUMÄE
Poolmaraton
Margus Soidla
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Andres Soojärv
KULGUR TEAM 1
Põhisõit
Indrek Sootla
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Dmitri Sõptšenko
REDBIKE TEAM I
Põhisõit
Greete Steinburg
Spordiklubi Rakke Naiskond
Põhisõit
Erkki Stüf
FIXUS
Põhisõit
Tiit Šumanov
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Steven Sumberg
Porter Racing
Poolmaraton
Endel Susi
voore mets
Poolmaraton
Tauno Suurkivi
Põhisõit
Raul Talumaa
CCRM3
Põhisõit
Bruno Tamm
CCRM2
Põhisõit
Vaido Tamm
ADVENTURES KOSE AMK CT 2
Põhisõit
Priit Tammelaan
Ensto Building Systems OÜ
Poolmaraton
Egert Tammeleht
Porter Racing
Poolmaraton
Katrin Tammeleht
Poolmaraton
Jaak Tammemägi
Põhisõit
Riko Tammepuu
CFC
Põhisõit
Mihkel Tammsalu
REDBIKE TEAM II
Põhisõit
Diimar Tarajev
HAASLAVA MTB CHILL
Põhisõit
Kirill Tarassov
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Põhisõit
Peeter Tarvis
VELOPLUS
Põhisõit
Anette Teder
HAASLAVA MTB JUUNIORID
Poolmaraton
Christine Teder
HAASLAVA MTB JUUNIORID
Poolmaraton
Feeliks Teder
HAASLAVA MTB VUNK
Põhisõit
Hardi Teder
HAASLAVA MTB VUNK
Põhisõit
Piret Teder
HAASLAVA MTB CHILL
Põhisõit
Roobert Teder
HAASLAVA MTB JUUNIORID
Poolmaraton
Sander Teder
HAASLAVA MTB JUUNIORID
Poolmaraton
Hans Teearu
OTEPÄÄ VÄNDAD
Põhisõit
Karl Teearu
OTEPÄÄ VÄNDAD
Põhisõit
Paul Teearu
OTEPÄÄ VÄNDAD
Põhisõit
Anti Teeearu
MTS Cycling Team
Poolmaraton
Tavo Tenson
ONNINEN
Põhisõit
Raivo Terve
Omniva
Põhisõit
Deivis Tihovski
Põhisõit
Mati Tiido
ANNIKORU HUNDID
Põhisõit
Simon Tiitson
Pärnu Kalev Spordikool
Poolmaraton
Taikki Tillemann
CCRM
Põhisõit
Richard Tipner
Poolmaraton
Raido Tonts
HAASLAVA MTB VUNK
Põhisõit
Heiki Tõnumaa
SAQ SC 2
Põhisõit
Rita Toome
RR SIPLASED / VITAX
Põhisõit
Roland Toome
RR SIPLASED / LATER GR
Põhisõit
Kaido Toonekurg
RAE RATTAKLUBI
Põhisõit
Avo Träss
Kaitsevägi
Põhisõit
Reimo Treier
BALTIC AGRO / OLIVIA 1
Poolmaraton
Janete Trestip
RR SIPLASED / VITAX
Põhisõit
Evgeni Trofimov
ADVENTURES KOSE AMK CT 2
Põhisõit
Kermo Tsäro
ONNINEN 2
Põhisõit
Danek Tšuskin
FREESPORT
Põhisõit
Priit Tuisk
TEAM ANTSLA
Põhisõit
Martin Tunder
Põhisõit
Ivo Tupits
RR SIPLASED / LATER GR
Põhisõit
Herki Tuttelberg
ADVENTURES KOSE AMK CT 3
Põhisõit
Reeda Tuula-Fjodorov
REDBIKE NAISED
Põhisõit
Toomas Tuuna
RR SIPLASED / TUISUMÄE
Põhisõit
Kaisi Udumäe
GTONIC 2
GTonic
Põhisõit
Patrik Ugur
Tillusõit - sündinud 2016 ja hiljem
Janelle Uibokand
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Timo Undla
ONNINEN 2
Põhisõit
Fred Üprus
KULGUR TEAM 2
Põhisõit
Tanel Uudeberg
OTEPÄÄ VÄNDAD
Põhisõit
Aimur Uuk
RR SIPLASED / LATER GR
Põhisõit
Ivar Vaab
Rattabaas
Põhisõit
Eero Vabamägi
Postimees
Põhisõit
Mattias Vadam
REDBIKE TEAM III
Põhisõit
Jaanus Vagel
Poolmaraton
Kristen Vagel
Poolmaraton
Markus Vähi
REDBIKE TEAM I
Põhisõit
Sigrid Vahtra
Poolmaraton
Josten Vaidem
FIXUS
Põhisõit
Risto Valdmaa
Valula
Põhisõit
Raini Valgma
SAQ SC 1
Põhisõit
Taavi Valgmäe
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Põhisõit
Gunnar Valgur
BALTIC AGRO / OLIVIA 1
Põhisõit
Kenneth Vallik
Põhisõit
Kai Valt
Poolmaraton
Vahur Valvas
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Alo Vare
Põhisõit
Ahti Vares
ONNINEN 2
Põhisõit
Joan Markus Varik
HANSAB
Põhisõit
Meelis Varik
REDBIKE TEAM IV
Põhisõit
Vahur Värk
Poolmaraton
Dmitri Vavilov
ZRT
Põhisõit
Toomas Veidemann
impuls spordiklubi
Põhisõit
Siim Veiler
Põhisõit
Teet Verev
HÕBELÕNG
Põhisõit
Tiit Verev
HÕBELÕNG
Põhisõit
Raul Vesinurm
Poolmaraton
Heigo Veskiväli
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Põhisõit
Oliver Viigand
BALTIC AGRO / OLIVIA 2
Poolmaraton
Leho Viinalass
ANNIKORU HUNDID
Põhisõit
Ott Viirmann
HANSAB
Põhisõit
Ivar Vilson
SPORDIKLUBI IKS 1
Põhisõit
Andris Viltsin
SPORDIKLUBI IKS 2
Põhisõit
Veiko Vilu
SPORDIKLUBI RAKKE
Põhisõit
Andrus Volk
SPORDIPARTNER-REHVID24
Põhisõit
Liina Volmerson
REDBIKE NAISED
Põhisõit
Ainars Volts
Põhisõit
Jaan Võsu
Põhisõit
Maarja Vuin
VELOPLUS 2
Põhisõit
Elar Vulla
Keskkonnaamet
Põhisõit
Kristo Zacek
Põhisõit
Maksim Zahharov
Thule
Põhisõit
Toomas Zaletajev
Põhisõit
Ivar Zeisig
SPORDIKLUBI IKS 1
Põhisõit
Sergei Želtov
Põhisõit

...