Et En

Toetajad

Bike Fanatics
Rand & Tuulberg
Klick
Pallas & Partnerid
Kamarula OÜ
Mesikäpp
Rocksoft
Spordipartner
Ako Eesti
Magdaleena Hambaravi
Ceramicspeed
Hansgrohe Eesti
Eesti Kultuurkapital
Tanker

Karikasarja nimisponsor

Lezyne

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 27.02.2021 21:01.

V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME) stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Madis Mihkels 2003 mees MJ Eesti, Tartu maakond
TÜASK
2 Gert Kivistik 1995 mees ME Eesti, Pärnu maakond
Hawaii Express
3 Magnus Krusemann 1976 mees ME Eesti, Harju maakond
AT SPORDIKLUBI
4 Markus Pajur 2000 mees MU Eesti, Harju maakond
BCC
5 Rait Ärm 2000 mees MU Eesti, Harju maakond
BCC
6 Egert Johanson 2003 mees MJ Eesti, Harju maakond
Kalevi Rattakool
7 Martin Krusemann 2004 mees MJ Eesti, Harju maakond
KJK
8 Frank Aron Ragilo 2004 mees MJ Eesti, Harju maakond
9 Lauri Tamm 2004 mees MJ Eesti, Harju maakond
Kalevi Jalgrattakool
10 Henry Grünberg 2003 mees MJ Eesti, Harju maakond
Porter Racing
11 Rauno Notton 2003 mees MJ Eesti, Harju maakond
CFC
12 Stefan Johanson 2004 mees MJ Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
13 Joonas Maanurm 1976 mees ME Eesti, Harju maakond
ProShop Team
14 Henry Närap 2003 mees MJ Eesti, Tartu maakond
TÜASK
15 Johannes Tiirats 2003 mees MJ Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
16 Oskar Pau 2003 mees MJ Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
17 Tauri Toom 2003 mees MJ Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
18 Kusti Reier 2003 mees MJ Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
19 Martin Karki 2003 mees MJ Eesti, Tartu maakond
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
20 Gregor Kokk 2003 mees MJ Eesti, Harju maakond
21 Andris Roland Saar 2004 mees MJ Eesti, Jõgeva maakond
Vooremaa Centrum/Rattabaas
22 Viljar Kuljus 1984 mees ME Eesti, Võru maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
Christon OÜ
23 Sten Kask 1992 mees ME Eesti, Harju maakond
Spordipartner
24 Aleksandr Patrenkin 2001 mees MU Eesti, Ida-Viru maakond
Narva Spordikool Energia
25 Janmar Reiljan 2004 mees MJ Eesti, Jõgeva maakond
Vooremaa Centrum/Rattabaas
26 Lauri Peil 1977 mees ME Eesti, Tartu maakond
CX Eesti
27 Raul Rätsep 1992 mees ME Eesti, Harju maakond
28 Aku Koivistoinen 2003 mees MJ Soome, Uusimaa
29 Danil Härginen 1984 mees ME Soome, Uusimaa
MogoldRacing
30 Romet Pajur 2004 mees MJ Eesti, Harju maakond
ProShop Team
31 Artjom Mirzojev 2001 mees MU Eesti, Harju maakond
BCC
32 Antti-Jussi Juntunen 1999 mees MU Eesti, Valga maakond
BCC

...