Et En
Ava võistluse menüü

Stardinimekirjad

Stardinimekiri seisuga 25.01.2021 20:00.

Gravel Grinder Estonia stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Riho Rebane 1980 mees M Eesti, Harju maakond
Redmoto
2 Raul Ruubel 1986 mees M Eesti, Harju maakond
3 Kaupo Floren 1972 mees M Eesti, Harju maakond
4 Greete Steinburg 1991 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
Spordiklubi Rakke
5 Chris Savitski 2002 mees M Eesti, Harju maakond
6 Sven-Erik Nõmtak 1968 mees M Eesti, Pärnu maakond
7 Kert Olle 1984 mees M Eesti, Harju maakond
8 Eero Heinmets 1982 mees M Eesti, Pärnu maakond
Anu jooksutrennid
9 Janis Jüriso 1982 mees M Eesti, Harju maakond
Z Racing Team
10 Jaagup Jalakas 1985 mees M Eesti, Harju maakond
11 Harles Nigulas 1980 mees M Eesti, Tartu maakond
Kulgur Team
12 Rivo Saarna 1973 mees M Eesti, Harju maakond
13 Aino Väin 1964 naine N Eesti, Pärnu maakond
14 Danek Tšuškin 1982 mees M Eesti, Pärnu maakond
15 Kalevi Jeret 1963 mees M Eesti, Pärnu maakond
Veloteek
16 Oliver Mändla 1992 mees M Eesti, Harju maakond
17 Imre Palts 1967 mees M Eesti, Harju maakond
18 Merje Luik 1968 naine N Eesti, Pärnu maakond
19 Erki Parri 1983 mees M Eesti, Tartu maakond
20 Elar Sumberg 1982 mees M Eesti, Harju maakond
21 Sven Puusepp 1972 mees M Eesti, Harju maakond
22 Mirko Talu 1985 mees M Eesti, Pärnu maakond
23 Paavo Viilup 1977 mees M Eesti, Harju maakond
24 Priit Laansalu 1969 mees M Eesti, Harju maakond
Jõelähtme Singel
Laansalu Talu OÜ
25 James Gordon-King 1983 mees M Ühendkuningriik, Wiltshire
British Army
26 Karin Tamm 1975 naine N Eesti, Pärnu maakond
27 Taavi Päll 1974 mees M Eesti, Harju maakond
Sportlove
28 Tanel Tombak 1988 mees M Eesti, Pärnu maakond
TCT
29 Alar Nigul 1965 mees M Eesti, Harju maakond
CFC Spordiklubi
30 Madis Paluoja 1970 mees M Eesti, Tartu maakond
31 Daniel Read 1990 mees M Ühendkuningriik, Wiltshire
British Army
32 Genry Grossmann 1983 mees M Eesti, Harju maakond
33 Alar Lehesmets 1981 mees M Eesti, Harju maakond
34 Kadri Aigro 1985 naine N Eesti, Harju maakond
35 Avo Eljas 1971 mees M Eesti, Pärnu maakond
36 Harry Veskemaa 1986 mees M Eesti, Harju maakond
37 Härmo Tellas 1971 mees M Eesti, Harju maakond
38 Meelis Leidt 1969 mees M Eesti, Tartu maakond
Peloton
39 Saimon Moondu 1999 mees M Eesti, Tartu maakond
40 Aivo Käsnar 1968 mees M Eesti, Tartu maakond
41 Lauri Malsroos 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Saue Tammed
Kadakamarja 23
42 Marko Aigro 1983 mees M Eesti, Harju maakond
43 Meelis Varik 1973 mees M Eesti, Pärnu maakond
Redbike
44 Tõnu Tõnov 1977 mees M Eesti, Harju maakond
Spordipartner
45 Vahur Luik 1986 mees M Eesti, Pärnu maakond
Spordiklubi A2K
46 Gunnar Tungal 1964 mees M Eesti, Viljandi maakond
47 Kristin Lepikson 1984 naine N Eesti, Harju maakond
48 Tanel Toots 1979 mees M Eesti, Pärnu maakond
Rattaklubi Vanad Vändad
49 Mairold Kikkas 1970 mees M Eesti, Harju maakond
Spordiklubi IKS
50 Raiko Kimmel 1984 mees M Eesti, Pärnu maakond
Sindi SK Kalju
51 Siim Lääts 1988 mees M Eesti, Harju maakond
Tele2 Eesti AS
52 Jaanus Vahter 1985 mees M Eesti, Harju maakond
53 Georg Tellas 2005 mees M Eesti, Harju maakond
Tellased
Tallinna Mustamäe Gümnaasium
54 Marc Payne 1983 mees M Ühendkuningriik, Wiltshire
British Army
55 Kaupo Raag 1980 mees M Eesti, Harju maakond
velo clubbers
56 Priit Põder 1963 mees M Eesti, Pärnu maakond
A2K Spordiklubi
57 Erik Aibast 1973 mees M Eesti, Harju maakond
58 Rein Schihalejev 1973 mees M Eesti, Tartu maakond
59 Kristina Helery Hiiu 1994 naine N Eesti, Pärnu maakond
60 Villu Ant 1981 mees M Eesti, Järva maakond
61 Marek Kotšin 1972 mees M Eesti, Pärnu maakond
62 Harry Järmut 1973 mees M Eesti, Pärnu maakond
Püha Loomaaed
63 Roger Voll 1990 mees M Eesti, Pärnu maakond
64 Merilin Tiits 1984 naine N Eesti, Pärnu maakond
65 Viljar Puik 1974 mees M Eesti, Harju maakond
66 Timmo Jeret 1993 mees M Eesti, Pärnu maakond
Veloteek
67 Allan Jõgi 1981 mees M Eesti, Pärnu maakond
Freesport
68 Keito Killing 1987 mees M Eesti, Pärnu maakond
Kalakuningad
69 Sven Lill 1970 mees M Soome, Varsinais-Suomi
70 Margus Alttoa 1976 mees M Eesti, Pärnu maakond
71 Kaisa Poller 1988 naine N Eesti, Harju maakond
72 Rainer Vassiljev 1997 mees M Eesti, Harju maakond
Vastutuul
73 Janek Talpas-Taltsepp 1976 mees M Eesti, Pärnu maakond
74 Fredy Alviste 1990 mees M Eesti, Järva maakond
75 Taavi Lindmaa 1984 mees M Eesti, Pärnu maakond
76 Kalev Käosaar 1974 mees M Eesti, Tartu maakond
77 Taavi Piller 1984 mees M Eesti, Harju maakond
78 Indrek Klaos 1982 mees M Eesti, Harju maakond
Z Racing Team
79 Liisi Alamaa 1991 naine N Eesti, Harju maakond
80 Kristo Riimaa 1974 mees M Eesti, Harju maakond
Team Vänt
Maanteepurjekas OÜ
81 Kaur Alasoo 1988 mees M Eesti, Tartu maakond
82 Kristo Niinlaup 1985 mees M Eesti, Harju maakond
Arex Logistics OÜ
83 Monika Adamson 1977 naine N Eesti, Tartu maakond
Tervisesport
84 Indrek Rull 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Arex Logistics OÜ
85 Jaanika Teras 1977 naine N Eesti, Harju maakond
86 Margus Agur 1980 mees M Eesti, Harju maakond
OÜ Tallinna Katus
87 Priit Künnapuu 1972 mees M Eesti, Harju maakond
88 Kalev Koidu 1987 mees M Eesti, Pärnu maakond
89 Lauri Vare 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
Pekikõhu Reissing Tiim
90 Sander Suurna 1987 mees M Eesti, Tartu maakond
91 Rainer Tagel 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Sparta Rattagrupp - ProShop Team
92 Olegs Faizovs 1988 mees M Läti, Riga
93 Nele Sumberg 1984 naine N Eesti, Tartu maakond
Tripassion Triatloniklubi
94 Indrek Ott 1979 mees M Eesti, Harju maakond
95 Rainer Järmut 2007 mees M Eesti, Pärnu maakond
Püha Loomaaed
96 Jaanus Sarv 1970 mees M Eesti, Viljandi maakond
97 Valdar Tamm 1972 mees M Eesti, Pärnu maakond
98 Helgor Markov 1981 mees M Eesti, Harju maakond
99 Ats Konsap 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
Simuna
100 Simmo Kikkas 1975 mees M Eesti, Harju maakond
Vivarec
101 Jaanus Põder 1988 mees M Eesti, Pärnu maakond
21CC Triatloniklubi
102 Allar Karu 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Peloton
103 Erki Birnbaum 1975 mees M Eesti, Pärnu maakond
Püha Loomaaed
104 Patrick Coleman Bibb 1989 mees M Eesti, Harju maakond
105 Sander Värv 1984 mees M Eesti, Harju maakond
REKORD CC
106 Hando Tamm 1982 mees M Eesti, Pärnu maakond
Kalakuningad
107 Verner Rull 1994 mees M Eesti, Pärnu maakond
108 Rain Leisi 1968 mees M Eesti, Harju maakond
Scoutspataljon Team
109 Christopher Jordan 1971 mees M Ühendkuningriik, Wiltshire
British Army
110 Taavi Kõrvits 1986 mees M Eesti, Pärnu maakond
111 Margus Maiste 1975 mees M Eesti, Pärnu maakond
112 Anti Reimann 1973 mees M Eesti, Pärnu maakond
TCT
113 Kadri Kangur 1978 naine N Eesti, Harju maakond
114 Marcus Webb 1995 mees M Ühendkuningriik, Wiltshire
British Army
115 Erki Tilk 1984 mees M Eesti, Harju maakond
116 Risto Raaper 1981 mees M Eesti, Harju maakond
117 Renee Hein 1982 mees M Eesti, Pärnu maakond
118 Enno Eilo 1965 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Spordiklubi Rakke
119 Mart Vainre 1988 mees M Eesti, Harju maakond
120 Dag Kivila 1964 mees M Eesti, Pärnu maakond
A2K Spordiklubi
121 Priit Tuisk 1980 mees M Eesti, Tartu maakond
122 Meeli Laos 1981 naine N Eesti, Pärnu maakond
123 Sven Vahtramäe 1986 mees M Eesti, Pärnu maakond
124 Aivo Nadel 1967 mees M Eesti, Harju maakond
Freesport
125 Sass Jürisoo 1998 mees M Eesti, Harju maakond
126 Rainer Virve 1976 mees M Eesti, Tartu maakond
127 Mckay Manners 1994 mees M Ühendkuningriik, North Yorkshire
British Army
128 Tarvo Nippolainen 1994 mees M Eesti, Tartu maakond
129 Janar Tiits 1986 mees M Eesti, Pärnu maakond
130 Jan Aasma 1972 mees M Eesti, Järva maakond
131 Indrek Kajakas 1985 mees M Eesti, Harju maakond
Z Racing Team
132 Rainer Sildvee 1981 mees M Eesti, Pärnu maakond
kinema.eu
133 Laura-Liis Juursalu 1980 naine N Eesti, Pärnu maakond
SK Endla
134 Olve Lagemaa 1992 mees M Eesti, Lääne maakond
135 Filips Lesnovs 1985 mees M Läti, Riga
136 Imre Rammul 1984 mees M Eesti, Harju maakond
137 Agnes Kukk 1974 naine N Eesti, Harju maakond
138 Ranno Rüütsalu 1969 mees M Eesti, Harju maakond
139 Katriin Krimm 1987 naine N Eesti, Pärnu maakond
140 Janis Baltaisbrencis 1977 mees M Läti, Latvia
141 Mart Laid 1970 mees M Eesti, Harju maakond
Intrac Eesti AS
142 Henri Bärlin 1979 mees M Eesti, Pärnu maakond
143 Eero Kivikas 1976 mees M Eesti, Harju maakond
144 Taavi Ansu 1985 mees M Eesti, Pärnu maakond
145 Andres Kukk 1987 mees M Eesti, Lääne maakond
Paralepa JK
146 Sulev Saar 1971 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
147 Lauri Peil 1977 mees M Eesti, Tartu maakond
148 Christopher Godfrey 1985 mees M Ühendkuningriik, Nottinghamshire
British Army
149 Maksims Fainzilbergs 1989 mees M Läti, Latvia
150 Kevin Lippe 1994 mees M Eesti, Pärnu maakond
Püha Loomaaed
151 Peeter Tarvis 1993 mees M Eesti, Rapla maakond
152 Anne Vaisma 1977 naine N Eesti, Pärnu maakond
153 Tõnu Heinmets 1991 mees M Eesti, Pärnu maakond
154 Tatjana Dobolina 1984 naine N Eesti, Harju maakond
Tatjana Dobolina
155 Siim Toomik 1976 mees M Eesti, Harju maakond
156 Taavet Utt 1987 mees M Eesti, Harju maakond
157 Rauno Kurusk 1990 mees M Eesti, Tartu maakond
158 Ahto Puu 1974 mees M Eesti, Pärnu maakond
Veloteek
159 Simon John Boughton 1957 mees M Eesti, Harju maakond
160 Ivo Rannaste 1975 mees M Eesti, Harju maakond
161 Janis Bunkovskis 1984 mees M Läti, Ape
162 Tarvi Talviste 1970 mees M Eesti, Pärnu maakond
Tripassion Triatloniklubi
163 Elvis Leon Laanjõe 2001 mees M Eesti, Harju maakond
Kalevi Jalgrattakool
164 Andres Kase 1974 mees M Eesti, Pärnu maakond
Andres Kase
Opstar Profit OÜ
165 Indrek Sauväli 1974 mees M Eesti, Pärnu maakond
SK Sindi Kalju
166 Tristan Bell 1995 mees M Ühendkuningriik, Wiltshire
British Army
167 Siim-Erik Alamaa 1992 mees M Eesti, Harju maakond
168 Kadri Alttoa 1977 naine N Eesti, Pärnu maakond
169 Peeter Strikholm 1976 mees M Eesti, Pärnu maakond
Püha Loomaaed
170 Peeter Kurm 1983 mees M Eesti, Pärnu maakond
171 Taavi Kannimäe 1991 mees M Eesti, Võru maakond
172 Lauri Koort 1981 mees M Eesti, Harju maakond
173 Gusts Baltaisbrencis 2005 mees M Läti, Latvia
174 Avo Kirsipuu 1967 mees M Eesti, Harju maakond
Kirss
1967
175 Lauri Veenpere 1980 mees M Eesti, Pärnu maakond
176 Reimo Kiisk 1988 mees M Eesti, Pärnu maakond
177 Georg Sarap 1984 mees M Eesti, Harju maakond
Jalgrattaklubi Viko
178 Svyatoslav Orlov 1989 mees M Eesti, Tartu maakond
179 Siim Sisask 1996 mees M Eesti, Pärnu maakond
Vastutuul
180 Margus Nisuma 1984 mees M Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Hotell
181 Siim Koger 1982 mees M Eesti, Harju maakond
182 Jaanus Maksim 1978 mees M Eesti, Harju maakond
183 Sven Vene 1968 mees M Eesti, Pärnu maakond
Ketspeetrid
184 Meelis Tammer 1974 mees M Eesti, Pärnu maakond
185 Taavi Timm 1987 mees M Eesti, Harju maakond
186 Margus Kukk 1972 mees M Eesti, Pärnu maakond
187 Hannes Verlis 1974 mees M Eesti, Harju maakond

...