Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Tulemused Kommentaarid

Nimisponsor

Soudal

Toetajad

Eesti Kultuurkapital
Hawaii Express
Nutrend

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 29.11.2020 21:00.
Kokku: 255
I start - M/N8, M/N10: 18
II start - M/N12: 56
III start - M/N14: 40
IV start - M/N16: 36
V start - OPEN mehed põhisõit: 50
VI start - NAISED + SEENIORID: 55
mees: 212
naine: 43
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Gevert Aola
Pärnu Spordiselts Kalev
II start - M/N12
Linda Elizabete Brilte
II start - M/N12
Zlata Broniševskaja
II start - M/N12
Kristers Celitans
II start - M/N12
Carl Peeter Dooner
II start - M/N12
Artem Dumov
Team Petrogradets
II start - M/N12
Diana Elagina
Team Petrogradets
II start - M/N12
Robert Sebastian Heinsar
Otepää Rattaklubi
II start - M/N12
Ralf Hürden
II start - M/N12
Markus Järvsoo
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Jasper Jõela
II start - M/N12
Maria Jürisaar
II start - M/N12
Mairit Kaarjärv
SK Rakke
II start - M/N12
Ruben Käärst
II start - M/N12
Herlen Kajo
Kuusalu rattaklubi
II start - M/N12
Helvijs Kancers
BELO Cycling Project
II start - M/N12
Märt Kannel
II start - M/N12
Marcus Kiilaspea
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Karl Kiviväli
TÜ ASK
II start - M/N12
Daria Kononova
Team Petrogradets
II start - M/N12
Karolina Kull
II start - M/N12
Andro Kurg
Viko
II start - M/N12
Lukas Laatsit
II start - M/N12
Mirko Johannes Laul
Tartu Ülikooli Akadeemiline spordiklubi
II start - M/N12
Linda Lensment
II start - M/N12
Robin Luht
Peloton
II start - M/N12
Uko Rasmus Luht
Tartu SK Velo
II start - M/N12
Harrot Mitt
Cosmos
II start - M/N12
Rasmus Nõmm
Nõmme Rattaklubi MTU
II start - M/N12
Henrik Oherd
Peloton
II start - M/N12
Aaron Mattias Pani
II start - M/N12
Andri Pärn
80072321
II start - M/N12
Anastasia Petrova
Team Petrogradets
II start - M/N12
Lauren Pohl
II start - M/N12
Maribel Rannala
II start - M/N12
Rudolfs Raudzins
II start - M/N12
Karel Gustav Rei
II start - M/N12
Ron Rooni
12152608
II start - M/N12
Oskar-Martin Ruder
II start - M/N12
Robi Saar
Pärnu Spordiselts Kalev
II start - M/N12
Georg Salupuu
Kuusalu Rattaklubi
II start - M/N12
Dmitrii Semenov
Team Petrogradets
II start - M/N12
Tomi Siilbek
Otepää Rattaklubi
II start - M/N12
Tauri Soeson
II start - M/N12
Sten Erik Soiver
II start - M/N12
Remo Somelar
II start - M/N12
Jasper Soomelt
Vooremaa Centrum/Rattabaas
II start - M/N12
Rasmus Soomelt
Vooremaa Centrum/Rattabaas
II start - M/N12
Sebastian Suppi
II start - M/N12
Joonas Vaikmäe
Tartu SK Velo
II start - M/N12
Jaarek Vaikmets
II start - M/N12
Pärtel Valge
Tartu SK Velo
II start - M/N12
Karmen Valmsen
II start - M/N12
Andreas Vilbaste
II start - M/N12
Gleb Yuschenko
Team Petrogradets
II start - M/N12
Jane Želtova
II start - M/N12

...