Et En

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 28.02.2024 19:56.

43 km stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Kalev Ermits 1992 mees M Eesti, Harju maakond
Areal Team
2 Mart Kevin Põlluste 1994 mees M Eesti, Tartu maakond
Team Nordic Jobs Worldwide
3 Sander Linnus 1991 mees M Eesti, Harju maakond
TEAM KAITSEVÄGI
4 Andrus Veerpalu 1971 mees M50 Eesti, Valga maakond
Jõulu
5 Martin Nassar 1993 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
Päidre Puukool
6 Alvar Ratt 1998 mees M Eesti, Tartu maakond
Ülenurme Gümnaasiumi Spordiklubi
7 Kevin Grihin 2001 mees M Eesti, Võru maakond
Karupesa Team
8 Hans Teearu 1991 mees M Eesti, Valga maakond
Karupesa Team
9 Taavi Lehemaa 1993 mees M Eesti, Harju maakond
Team Nordic Jobs Worldwide
10 Rimo Timm 1993 mees M Eesti, Saare maakond
SUUSASEMUD I
Suusasemud/ Treeningpartner
11 Kaspar Vaher 1996 mees M Eesti, Harju maakond
Areal Team
12 Indrek Hubel 1986 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
13 Merilin Jürisaar 2000 naine N Eesti, Harju maakond
Team Nordic Jobs Worldwide
14 Taavi Raudsaar 1983 mees M40 Eesti, Rapla maakond
Tripassion Triatloniklubi
15 Tatjana Mannima 1980 naine N40 Eesti, Ida-Viru maakond
SUUSASEMUD I
16 Anders Veerpalu 2002 mees M Eesti, Valga maakond
Jõulu
17 Kaupo Tammemäe 1995 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
18 Kalev Kalda 1989 mees M Eesti, Võru maakond
SUUSASEMUD I
Suusasemud
19 Siim Milli 1989 mees M Eesti, Harju maakond
20 Arto Arukuusk 1993 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
21 Lauri Malsroos 1986 mees M Eesti, Harju maakond
TEAM KAITSEVÄGI
22 Joosep Tammemäe 1990 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
23 Janis Melbardis 1978 mees M40 Läti, Piebalga
ZELTA KROGS
24 Ago Veilberg 1963 mees M60 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased
Pääste
25 Karl Sebastian Dremljuga 2001 mees M Eesti, Võru maakond
26 Kaidar Hussar 1971 mees M50 Eesti, Võru maakond
Areal Team
27 Allan Kivi 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
Leokivi
28 Karl Erik Thurber Saidla 1977 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
29 Kaspar Päärson 2002 mees M Eesti, Harju maakond
CFC
30 Raimo Salla 1987 mees M Eesti, Järva maakond
Türi Jõud
31 Aimer Peensalu 1972 mees M50 Eesti, Harju maakond
Team TT
32 Kaarel Kallas 1982 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
33 Tauno Mölder 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
SK Simuna
34 Sander Taan 1998 mees M Eesti, Võru maakond
Gründer
35 Kevo Kärp 1984 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
36 Üllar Lillmets 1971 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
Rakvere siplased
37 Indrek Virumäe 1975 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
38 Teesi Tuul 1999 naine N Eesti, Viljandi maakond
ES Põhjakotkas
39 Jaan Rakaselg 1987 mees M Eesti, Võru maakond
40 Erkki Hummal 1973 mees M50 Eesti, Harju maakond
SUUSASEMUD I
Sparta
41 Danny-Rocco Anton 2001 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
TEAM KAITSEVÄGI
42 Viljar Haav 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
V/H Team
43 Margus Hubel 1984 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
44 Toms Veits 1978 mees M40 Läti, Smiltene
45 Teiloora Ojaste 2000 naine N Eesti, Valga maakond
karupesa TEAM
46 Jüri Vahar 1967 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
Team Nordic Jobs Worldwide Masters
47 Kaupo Kaiv 1970 mees M50 Eesti, Võru maakond
Võru Suusaklubi
48 Tarmo Neemela 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
AT Sport
49 Sander Reitalu 1990 mees M Eesti, Harju maakond
Enemat OÜ
50 Talis Nurk 1982 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Talis Nurk Ehitus OÜ
51 Ain Veemees 1979 mees M40 Eesti, Tartu maakond
RTG Spordiklubi MTÜ
52 Taavo Randna 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
NJW Masters/ Team TT
53 Kristen Soo 1993 mees M Eesti, Harju maakond
Areal Team
54 Kristers Kovgers 1992 mees M Läti, Aluksne
55 Janno Nõmm 1980 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
Nordic Jobs Worldwide Masters
56 Alar Reiska 1963 mees M60 Eesti, Võru maakond
Haanja RK
CRISTELLA VT OÜ
57 Teet Jagomägi 1969 mees M50 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
58 Ants Einsalu 1959 mees M60 Eesti, Lääne-Viru maakond
Albe team
59 Rauno Jallai 1994 mees M Eesti, Võru maakond
Silja Sport
60 Olev Piirisild 2004 mees M20 Eesti, Võru maakond
Võru Suusaklubi
61 Kait Vahter 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
62 Joonatan Kama 1997 mees M Eesti, Tartu maakond
Emajõe Suusaklubi
Maratoniteaduskond
63 Reigo Pihlak 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
Emajõe Suusaklubi
64 Mart Andresson 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
TÜASK
ÜG
65 Andrus Prangli 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
Suusaakadeemia
66 Andrei Kuznetsov 1990 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Sillamäe
67 Allar Soo 1991 mees M Eesti, Harju maakond
Areal Team
Cybernetica AS
68 Alari Lumberg 1982 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
69 Tarmo Napa 1990 mees M Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
70 Sven Kautlenbach 1989 mees M Eesti, Valga maakond
71 Tarmo Siimsaare 1981 mees M40 Eesti, Tartu maakond
21CC Triatloniklubi
72 Veikko Savvest 1969 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
Jõulu
73 Jaanus Kütson 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
74 Paul Teearu 1989 mees M Eesti, Valga maakond
Otepää
75 Meelis Peterson 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
Team TT
76 Marek Mägi 1977 mees M40 Eesti, Saare maakond
Nordic Jobs Worldwide Masters
77 Kaija Vahtra 1986 naine N Eesti, Võru maakond
Võru Suusaklubi
78 Jaanus Bauman 1976 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
79 Tiit Orlovski 1981 mees M40 Eesti, Tartu maakond
MTÜ Spordiselts
80 Tiit Pruuli 1978 mees M40 Eesti, Võru maakond
Kagu elekter oü
81 Meelis Jürisaar 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
82 Ivar Heinola 1977 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Team Nordic Jobs Worldwide Masters
83 Eva-Maria Saar 2002 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
KF Suusaklubi
84 Indrek Karolin 1973 mees M50 Eesti, Põlva maakond
85 Anti Looskari 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
SUUSASEMUD
SUUSASEMUD II
86 Sander Mirme 1981 mees M40 Eesti, Tartu maakond
87 Margus Kaasik 1970 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
88 Megan Catherine Mctavish 1977 naine N40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
89 Kaido Perm 1969 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
Tamsalu AO Suusaklubi
90 Tanel Kurs 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
Team Kileprof
91 Markus Vähi 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
92 Lauri Tikk 1972 mees M50 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
93 Andres Žavoronkov 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
94 Lars Riisalu 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
TEAM KAITSEVÄGI
95 Ole Raudsepp 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
Kileprof OÜ
96 Algimantas Janusauskas 1974 mees M40 Leedu, Lithuania
97 Targo Kalamees 1972 mees M50 Eesti, Harju maakond
Team TT
98 Janek Trepp 1972 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
Tamsalu AO Suusaklubi
99 Uvis Soika 1971 mees M50 Läti, Latvia
100 Priit Tambet 1969 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
101 Jaanika Paalmäe 1986 naine N Eesti, Lääne maakond
Suusaklubi Sula
102 Marek Kõva 1977 mees M40 Eesti, Võru maakond
103 Jaak Kals 1977 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Lopetijukud
104 Ramon Mägi 2007 mees M17 Eesti, Saare maakond
105 Alo Raudik 1970 mees M50 Eesti, Tartu maakond
LHV
106 Sille Rell 1970 naine N50 Eesti, Tartu maakond
Embach
107 Siim Türna 1985 mees M Eesti, Võru maakond
108 Kalev Albri 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Suusasemud II
Suusasemud
109 Martin Metspalu 1977 mees M40 Eesti, Tartu maakond
110 Raido Kukk 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
111 Margus Kivirüüt 1979 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Simuna SK
112 Tarvo-Jaan Rebane 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
113 Raiko Tigane 1981 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Elva Keegliklubi
114 Vladimir Sidorov 1959 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
115 Märt Kivila 1982 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Ok Ilves
OÜ Savekate
116 Andres Maarits 1973 mees M50 Eesti, Harju maakond
117 Tõnis Räim 1972 mees M50 Eesti, Võru maakond
Võru Suusaklubi
118 Madis Vihmann 1995 mees M Eesti, Valga maakond
119 Andres Pae 1970 mees M50 Eesti, Tartu maakond
SK ProRunner
120 Artis Krievans 1973 mees M50 Läti, Valmiera
VSK Burkanciems & Co
121 Ainars Mazurs 1968 mees M50 Läti, Valka
5A-Valka/LV
122 Joosep Ulm 1988 mees M Eesti, Harju maakond
123 Kaarel Schmidt 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
124 Viljar Vooremäe 1992 mees M Eesti, Järva maakond
Tripassion Triatloniklubi
125 Tanel Kumm 1973 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
126 Margit Ahu 1983 naine N40 Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse Suusaklubi
127 Madis Torim 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
128 Kermo Randmäe 1996 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Sõudeklubi
129 Tanel Uudeberg 1983 mees M40 Eesti, Valga maakond
SuusaAkadeemia
130 Kalle Kiiranen 1953 mees M70 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
131 Veiko Artel 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
Dsv Spordiklubi
Dsv Estonia As
132 Anneli Tühis 1976 naine N40 Eesti, Harju maakond
133 Keili Karu 2002 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse Suusaklubi
134 Priit Grünberg 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Porter Racing
135 Priit Nõmmeots 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
136 Marek Kotsulim 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
137 Jaanus Pino 1971 mees M50 Eesti, Tartu maakond
138 Erik Bauman 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
Suusahoolikud
139 Kristjan Pärna 1993 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Wise
140 Marek Sarapuu 1987 mees M Eesti, Harju maakond
141 Vladimir Vinogradov 1966 mees M50 Eesti, Valga maakond
142 Hardi Heinsar 1972 mees M50 Eesti, Valga maakond
Lõuna-Eesti Rattaklubi
143 Ando Kangur 1972 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse Suusaklubi
144 Artis Locmelis 1971 mees M50 Läti, Vidzeme
VSK "Burkanciems & Co"
145 Kaido Koemets 1987 mees M Eesti, Võru maakond
Haanja Suusaklubi
146 Janis Rutins 1958 mees M60 Läti, VIETALVAS PAGASTS
147 Sander Kulu 1993 mees M Eesti, Tartu maakond
148 Peep Joonas 1966 mees M50 Eesti, Võru maakond
149 Ene Aigro 1960 naine N60 Eesti, Valga maakond
150 Katrin Juurak 1982 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
Suusahullud
Zoovetvaru
151 Hannes Kuslap 2000 mees M Eesti, Tartu maakond
Eesti Energia spordiklubi
152 Ants Isak 1980 mees M40 Eesti, Tartu maakond
153 Rein Kullamaa 1969 mees M50 Eesti, Tartu maakond
154 Krister Aule 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
VIIMSI SPORT
155 Aivo Laaneväli 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
METEK OÜ
156 Marek Mustonen 1973 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
157 Jaanus Toiger 1964 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
kjk autoremont oü
158 Rein Lehtmets 1968 mees M50 Eesti, Valga maakond
RTG Spordiklubi MTÜ
159 Toomas Meldre 1973 mees M50 Eesti, Võru maakond
Haanaja Suusaklubi
160 Jaan Saviir 1961 mees M60 Eesti, Lääne maakond
JK Paralepa
161 Andris Dainis 1949 mees M70 Läti, Valka
5A-Valka/LV
162 Sander Tars 1994 mees M Eesti, Tartu maakond
163 Evelyn Himma 1972 naine N50 Eesti, Lääne-Viru maakond
Tamsalu AO Suusaklubi
164 Janis Kreegimets 1968 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
SK KNT
165 Jaak Kilmi 1973 mees M50 Eesti, Harju maakond
Eesti Sportlane
166 Aile Kaljumäe 1974 naine N40 Eesti, Harju maakond
Sparta
167 Rein Oder 1972 mees M50 Eesti, Tartu maakond
21CC Triatloniklubi
168 Vallo Vardja 1973 mees M50 Eesti, Harju maakond
Sparta
169 Andres Brakmann 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
170 Rando Sui 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
Team TT
171 Rauno Agu 1969 mees M50 Eesti, Järva maakond
Järva–Jaani Ratta– ja Suusaklubi
Retlar OÜ
172 Aare Huik 1969 mees M50 Eesti, Võru maakond
OK Võru
173 Martin Meltsov 1980 mees M40 Eesti, Võru maakond
Haanja Rattaklubi
174 Martin Mäsak 1982 mees M40 Eesti, Harju maakond
TFK
175 Arno Pärna 1969 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
176 Siim Salum 1985 mees M Eesti, Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi
177 Tarmo Tolm 1979 mees M40 Eesti, Rapla maakond
178 Raivo Erik 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
179 Andres Keär 1963 mees M60 Eesti, Lääne-Viru maakond
Rakke SK
180 Tiina Idavain 1957 naine N60 Eesti, Järva maakond
Järva-Jaani Ratta-ja suusaklubi
RMK
181 Raul Lepasild 1981 mees M40 Eesti, Tartu maakond
182 Madis Osjamets 1981 mees M40 Eesti, Tartu maakond
183 Kalle Kukk 1970 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
Kalmat OÜ
184 Jüri Pärtelpoeg 1969 mees M50 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
185 Vahur Loosaar 1964 mees M50 Eesti, Võru maakond
186 Marko Nõmmik 1990 mees M Eesti, Valga maakond
Valga-Valka spordiklubi
187 Tõnu Hendrikson 1973 mees M50 Eesti, Võru maakond
Ekstreempark
188 Liisa Säde 1985 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse Suusaklubi
189 Argo Kaju 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
190 Marti Pungits 1989 mees M Eesti, Võru maakond
Taristu Grupp
191 Mirjo Koit 1989 mees M Eesti, Harju maakond
Estonian Non-Pro Ski Team
DMT Insenerid OÜ
192 Rauno Kurg 1972 mees M50 Eesti, Tartu maakond
193 Markus Himma 1993 mees M Eesti, Tartu maakond
194 Heiki Randmäe 1969 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
195 Kuno Peek 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
Suusahoolikud
196 Margus Mustimets 1969 mees M50 Eesti, Tartu maakond
Emajõe Suusaklubi
197 Roman Pankov 1989 mees M Eesti, Harju maakond
Estonian Non Pro Ski Team
198 Rauno Peel 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
199 Allan Aniott 1970 mees M50 Eesti, Võru maakond
200 Consuelo Laanemäe Räim 1977 naine N40 Eesti, Võru maakond
Võrumaa Spordiliit
201 Martin Täht 1987 mees M Eesti, Harju maakond
202 Janek Trumm 1978 mees M40 Eesti, Võru maakond
203 Priit Paal 1983 mees M40 Eesti, Tartu maakond
204 Janis Bunkovskis 1984 mees M Läti, Ape
205 Marek Pauklin 1982 mees M40 Eesti, Hiiu maakond
Pauka Puhkemaja
Paukkatused OÜ
206 Viljar Vihmann 1962 mees M60 Eesti, Valga maakond
207 Karl Teearu 1955 mees M60 Eesti, Valga maakond
Kauakulgeja
208 Algimantas Staranevicius 1959 mees M60 Leedu, Vilnius
209 Kristjan-Martin Kirjanen 1994 mees M Eesti, Tartu maakond
210 Tarmo Kärdi 1971 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
211 Madis Täht 1989 mees M Eesti, Harju maakond
Triatloniklubi UP43
212 Sergei Zelenin 1991 mees M Eesti, Jõgeva maakond
TEAM KAITSEVÄGI
213 Aare Aasa 1971 mees M50 Eesti, Võru maakond
214 Mihkel Nanits 1985 mees M Eesti, Harju maakond
215 Mati Koppel 1960 mees M60 Eesti, Tartu maakond
Jõusa Jõud
216 Kristi Heilman 1973 naine N50 Eesti, Harju maakond
217 Raoul Raidna 1973 mees M50 Eesti, Harju maakond
Meisterujumise U-Klubi
Aktsiaselts Tallinna Linnatransport
218 Andro Ohtra 1979 mees M40 Eesti, Rapla maakond
219 Lauri Kalvik 1969 mees M50 Eesti, Tartu maakond
220 Mairolt Kakko 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
OK TON
REIB OÜ
221 Kristjan Saar 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
21 CC Triatloniklubi
222 Janek Jõgis 1971 mees M50 Eesti, Põlva maakond
223 Silver Palu 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool
224 Andry Prodel 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
Top Marine OÜ
225 Taavi Tiimus 1985 mees M Eesti, Harju maakond
226 Jüri Drenkhan 1991 mees M Eesti, Tartu maakond
227 Priit Laidvee 1968 mees M50 Eesti, Võru maakond
228 Peeter Jõeloo 1984 mees M Eesti, Võru maakond
229 Andres Kungla 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Tallinna Kammerorkester
230 Mihkel Sarv 1990 mees M Eesti, Harju maakond
Triatloniklubi UP43
231 Mihkel Kõiv 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Kayak Realm Sports Club
232 Kullar Viimne 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
Team Kaitsevägi
233 Kaire Kallak 1971 naine N50 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
234 Ilkka Koskela 1973 mees M50 Soome, Uusimaa
Mantereentie suusaklubi
235 Ervi Kaasiku 1959 mees M60 Eesti, Järva maakond
236 Ott Talvik 1983 mees M40 Eesti, Harju maakond
Uuesalu Spordiklubi
237 Jaanus Pulles 1964 mees M50 Eesti, Põlva maakond
Tartu Suusaklubi
Toidutorn AS
238 Laura Kruusmann 1993 naine N Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
Swedbank Spordiklubi
239 Vello Luts 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Trismile
240 Argo Priivits 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
241 Hardo Mõek 1979 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
242 Mati Laur 1963 mees M60 Eesti, Võru maakond
Haanja RK
243 Tarmo Tiivoja 1966 mees M50 Eesti, Võru maakond
244 Peeter Tamm 1957 mees M60 Eesti, Võru maakond
Mehka Eesti OÜ
245 Vahur Vingisaar 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
246 Vahur Kahu 1970 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
247 Tarmo Rindla 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
Norma Orienteerumisklubi MTÜ
Norma AS
248 Danel Kaur 1992 mees M Eesti, Võru maakond
Tripassion Triatloniklubi
249 Hannes Rootsi 1989 mees M Eesti, Harju maakond
Triatloniklubi UP43
250 Andres Jaanus 1963 mees M60 Eesti, Harju maakond
Eesti Worldloppeti Klubi
251 Rain Hallimäe 1957 mees M60 Eesti, Harju maakond
252 Leho Laidver 1967 mees M50 Eesti, Võru maakond
Hauka Veloklubi
253 Indrek Jürgenson 1974 mees M40 Eesti, Tartu maakond
254 Aivar Romet 1962 mees M60 Eesti, Tartu maakond
255 Olev Matt 1964 mees M50 Eesti, Valga maakond
Ökoteh Sport
Ökoteh
256 Andres Jakobi 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
TT Team
257 Hans Orru 1980 mees M40 Eesti, Tartu maakond
258 Raul Goos 1973 mees M50 Eesti, Võru maakond
259 Kaido Muug 1966 mees M50 Eesti, Tartu maakond
260 Dina Zobena 1975 naine N40 Läti, Smiltene
OK Kapa
261 Henari Nõu 1981 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Peotarbed OÜ
262 Sulev Liht 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
263 Kristian Pilbas 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
264 Eke Kurg 1966 mees M50 Eesti, Tartu maakond
RTG Spordiklubi MTÜ
265 Raul Vibo 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
Commuun | Informatsioon on tähtsaim ehitusmaterjal
266 Siim Vaus 1989 mees M Eesti, Harju maakond
Adventure Mice
267 Andris Lokna 1973 mees M50 Eesti, Rapla maakond
268 Margus Mikk 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
Schnelli
269 Peet Paal 1953 mees M70 Eesti, Viljandi maakond
270 Reine Koppel 1968 naine N50 Eesti, Jõgeva maakond
Jõusa Jõud
271 Juhan Paabstel 1959 mees M60 Eesti, Harju maakond
272 Juhan Änilane 1951 mees M70 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
273 Margo Vahi 1977 mees M40 Eesti, Rapla maakond
274 Guido Soodla 1967 mees M50 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
275 Tõnis Tars 1992 mees M Eesti, Tartu maakond
276 Einar Tooming 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
IMI-Hydronic Engineering
277 Liis Siigur 2003 naine N20 Eesti, Tartu maakond
278 Tiit Matvejev 1999 mees M Eesti, Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi
279 Kristjan Vällik 1966 mees M50 Eesti, Tartu maakond
280 Jarmo Karing 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
281 Anne Aaver 1971 naine N50 Eesti, Harju maakond
Sparta
282 Eedi Sepp 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
283 Arne Kööbi 1974 mees M40 Eesti, Tartu maakond
ESTPIL OÜ
284 Peep Põlluäär 1972 mees M50 Eesti, Harju maakond
285 Elar Jeeger 1987 mees M Eesti, Valga maakond
286 Juhan Valge 1990 mees M Eesti, Tartu maakond
VHP
gotoAndPlay OÜ
287 Taivo Kitsing 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
Telia Spordiklubi
VELOPLUS | SUUSAHOOLIKUD
288 Gunnar Koitne 1953 mees M70 Eesti, Harju maakond
Kosses OÜ
289 Koit Veiler 1955 mees M60 Eesti, Harju maakond
290 Tauno Vare 1974 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
291 Margus Kask 1971 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
SK Jõulu
292 Sven Kask 1990 mees M Eesti, Tartu maakond
21.CC
293 Heiki Pensa 1959 mees M60 Eesti, Võru maakond
294 Kristo Hütt 1980 mees M40 Eesti, Võru maakond
Haanja rattaklubi
295 Reigo Türk 1985 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
296 Kristine Tamm 1980 naine N40 Eesti, Põlva maakond
297 Alan Pikk 1987 mees M Eesti, Harju maakond
298 Liina Volmerson 1984 naine N Eesti, Harju maakond
299 Jaak Muug 1972 mees M50 Eesti, Harju maakond
300 Marek Tammemäe 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
301 Raul Soopalu 1966 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
302 Kristjan Krull 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
303 Kaarel Sirel 1975 mees M40 Eesti, Järva maakond
Suusahullud
304 Endel Karp 1960 mees M60 Eesti, Harju maakond
Norma Orienteerumisklubi MTÜ
Norma AS
305 Mihkel Märtin 1972 mees M50 Eesti, Harju maakond
306 Martin Pedai 1974 mees M40 Eesti, Valga maakond
M365
Primend
307 Matthias Jaaksoo 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
308 Tiit Riisalo 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
GÜ99
309 Evar Ilisson 1983 mees M40 Eesti, Võru maakond
310 Taivo Tolli 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
Team Tolli
311 Mart Varvas 1959 mees M60 Eesti, Harju maakond
312 Lauri Aim 1982 mees M40 Eesti, Tartu maakond
313 Richard Kirch 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
Kohvik Legend
314 Jüri-August Kirch 1984 mees M Eesti, Harju maakond
Tervisekassa
315 Mait Metspalu 1975 mees M40 Eesti, Põlva maakond
316 Carolin Siimenson 1988 naine N Eesti, Tartu maakond
Emajõe Suusaklubi
317 Lauri Veski 1983 mees M40 Eesti, Harju maakond
318 Andrus Maiste 1964 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
AM HEPAC OÜ
319 Siiri Kaaver 1964 naine N50 Eesti, Tartu maakond
KEVEK
320 Johannes Ütsik 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
321 Kersti Aim 1982 naine N40 Eesti, Tartu maakond
322 Edgar Kriisk 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit Connect
323 Gert Voomets 1990 mees M Eesti, Tartu maakond
324 Priit Ailt 1983 mees M40 Eesti, Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi
325 Kuldar Veski 1993 mees M Eesti, Tartu maakond
326 Jaano Kaaver 1964 mees M50 Eesti, Tartu maakond
Melior-M
327 Kaljo Julge 1957 mees M60 Eesti, Tartu maakond
OK Kape
328 Raivo Rimm 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
Kanal 2
329 Marten Kauküla 1990 mees M Eesti, Tartu maakond
330 Mae Kirbits 1989 naine N Eesti, Tartu maakond
Tripassion Triatloniklubi
331 Siim Külasepp 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
Eesti Worldloppeti Klubi
332 Ingemar Palm 1975 mees M40 Eesti, Võru maakond
333 Anneli Albert 1980 naine N40 Eesti, Tartu maakond
334 Janika Koskela 1977 naine N40 Soome, Uusimaa
Ensto Finland Oy
335 Teele Paalme 1985 naine N Eesti, Harju maakond
336 Maarika Traat 1974 naine N40 Eesti, Tartu maakond
337 Madis Tuulpärg 1972 mees M50 Eesti, Harju maakond
338 Uku Pärn 1994 mees M Eesti, Tartu maakond
339 Marimal Tilk 1998 naine N Eesti, Põlva maakond
SK Serviti
340 Meelis Ajaots 1968 mees M50 Eesti, Tartu maakond
Meelis Ajaots
341 Ehtel Taevere 1969 naine N50 Eesti, Tartu maakond
KAPE OK
PRIA
342 Andres Vesilind 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
343 Riina Tammistu 1969 naine N50 Eesti, Jõgeva maakond
344 Mait Raha 1993 mees M Eesti, Võru maakond
HinForester OÜ
345 Tero Kalervo Hihnala 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
346 Karoli Villako 2000 naine N Eesti, Põlva maakond
SK Serviti
347 Kristjan Utsal 1989 mees M Eesti, Võru maakond
Haanja Suusaklubi
348 Timo Tilk 1988 mees M Eesti, Tartu maakond
349 Dagmar-Christel Mähar 1981 naine N40 Eesti, Tartu maakond
350 Marianne Leppik 1983 naine N40 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
351 Olle Kärner 1977 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Spordipood Duncan
352 Tõnis Laugesaar 1994 mees M Eesti, Tartu maakond
Rakvere orienteerumisklubi
353 Arunas Panavas 1962 mees M60 Leedu, Vilnius County
Arūnas slidinėja
354 Indrek Volens 1973 mees M50 Eesti, Harju maakond
355 Paavo Mikson 1974 mees M40 Eesti, Võru maakond
356 Raimond Kaup 2005 mees M20 Eesti, Võru maakond
Võru Suusaklubi
VIP-Mööbel OÜ
357 Mihkel Kall 1990 mees M Eesti, Võru maakond
358 Hardo Hanson 1990 mees M Eesti, Harju maakond
NOBE
359 Mait Paabort 1974 mees M40 Eesti, Jõgeva maakond
360 Andreas Veerpalu 1994 mees M Eesti, Harju maakond
361 Marko Helgand 1971 mees M50 Eesti, Põlva maakond
362 Anto Laas 1984 mees M Eesti, Tartu maakond
Baumen oy
363 Raul Zirkel 1972 mees M50 Eesti, Tartu maakond
364 Martynas Ciuprinskas 1972 mees M50 Leedu, Vilnius
365 Ricardas Katkevicius 1990 mees M Leedu, Vilniaus
SK Senasalio VilkaI
366 Maarika Vällik 1985 naine N Eesti, Tartu maakond
367 German Petuchov 1969 mees M50 Leedu, Visagino
368 Dan Hüvonen 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
369 Mari-Liis Luukas 1991 naine N Eesti, Tartu maakond
Liisu Teraapiatuba
370 Lauri Špitsmeister 1985 mees M Eesti, Lääne maakond
WEL
371 Stanislav Smolskij 1977 mees M40 Leedu, Vilniaus m.
372 Taavi Mölder 1984 mees M Eesti, Võru maakond
Korstnapühkija Taavi Mölder
373 Tarmo Annilo 1965 mees M50 Eesti, Tartu maakond
374 Sander Haukamägi 1988 mees M Eesti, Võru maakond
375 Taago Tamm 1981 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
MyFitRun
376 Liis Grünberg 1979 naine N40 Eesti, Harju maakond
Porter Racing
5001 Arvo Raja 1961 mees M60 Eesti, Harju maakond
5002 Indrek Pak 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
5003 Kaarel Toss 1952 mees M70 Eesti, Viljandi maakond
5004 Sulev Muru 1957 mees M60 Eesti, Võru maakond
5005 Elina Lasseron 1967 naine N Eesti, Harju maakond
Eesti Worldloppeti Klubi
5006 Margus Kaur 1968 mees M50 Eesti, Tartu maakond
5008 Mati Saarend 1951 mees M70 Eesti, Lääne-Viru maakond
5009 Martin Siimer 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
KRISTO ONU
5010 Heini Tammik 1953 mees M70 Eesti, Tartu maakond
OK Kape
5011 Juhan Lukk 1949 mees M70 Eesti, Lääne maakond
Sukl Sula

...