Et En

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 20.05.2024 17:56.

42 km stardinimekiri

Nr. Grupp Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 I Martti Himma 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
Team HoReCa Service
2 I Sander Linnus 1991 mees M Eesti, Võru maakond
areal team
3 I Algo Kärp 1985 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
4 I Taavi Lehemaa 1993 mees M Eesti, Lääne maakond
CRAFT / TOKO
5 I Martin Nassar 1993 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
6 I Allar Soo 1991 mees M Eesti, Jõgeva maakond
Areal team
7 I Raul Seema 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
8 I Meelis Rebane 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
RR Siplased / CRAFT
9 I Juri Širokov 1987 mees M Eesti, Tartu maakond
CRAFT / TOKO
10 I Andreas Baum 1995 mees M Eesti, Pärnu maakond
Team HoReCa Service
11 I Andreas Veerpalu 1994 mees M Eesti, Valga maakond
Sparta spordiselts
12 I Kauri Kõiv 1983 mees M Eesti, Harju maakond
CRAFT / TOKO
13 I Tauno Mölder 1986 mees M Eesti, Võru maakond
14 I Arvi Anton 1992 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
15 I Rait Pallo 1974 mees M40 Eesti, Valga maakond
Areal team
16 I Ivar Ivanov 1984 mees M Eesti, Võru maakond
Maratonsport
17 I Indrek Hubel 1986 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
18 I Aimar Hussar 1981 mees M Eesti, Võru maakond
Areal team
19 I Taavi Raudsaar 1983 mees M Eesti, Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi
20 I Marek Nõmm 1979 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
Spordipood Duncan.ee
21 I Üllar Lillmets 1971 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased / CRAFT
22 I Juri Kovaljov 1999 mees M20 Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiklubi CFC
23 I Johan Talihärm 1994 mees M Eesti, Harju maakond
CRAFT / TOKO
24 I Kert Keskpaik 1983 mees M Eesti, Harju maakond
CRAFT / TOKO
25 I Siim Vinter 1986 mees M Eesti, Harju maakond
26 I Peep Kivil 1973 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
27 I Andres Juursalu 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
28 I Kaidar Hussar 1971 mees M40 Eesti, Võru maakond
Areal team
29 I Tatjana Mannima 1980 naine N Eesti, Valga maakond
30 I Rimo Timm 1993 mees M Eesti, Harju maakond
31 I Heidi Raju 1990 naine N Eesti, Harju maakond
32 I Aivar Ridamäe 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
Areal team
33 I Ago Veilberg 1963 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased / CRAFT
34 I Margus Rõuk 1983 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
35 I Heleri Kivil 1977 naine N40 Eesti, Tartu maakond
36 I Meelis Jürisaar 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
37 I Raio Piiroja 1979 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
Team HoReCa Service
38 I Kristjan Linnus 1993 mees M Eesti, Võru maakond
Areal team
39 I Artur Rauk 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Õhuvägi
40 I Tanel Uudeberg 1983 mees M Eesti, Valga maakond
SuusaAkadeemia
41 I Joosep Tammemäe 1990 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
42 I Norman Pirk 1989 mees M Eesti, Lääne maakond
43 I Arvo Sala 1970 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
Eesti Energia Spordiklubi
44 I Reimo Nook 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
CRAFT / TOKO
45 I Viljar Haav 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
VIIMSI SPORT
46 I Andreas Kraas 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Spordipood Duncan.ee
OÜ Duncan
47 I Kaspar Krauvärk 2000 mees M20 Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse Suusaklubi/Jõhvi Spordikool
48 I Andres Kollo 1988 mees M Eesti, Harju maakond
CRAFT / TOKO
49 I Tarmo Neemela 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
Eesti Sportlane
50 I Janno Rodendau 1976 mees M40 Eesti, Järva maakond
RR Suusaklubi
51 I Madis Sildvee 1978 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased / CRAFT
52 I Carl Sõlg 1985 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Grossi Toidukaubad
53 I Emeri Lepp 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
54 I Ain Fjodorov 1972 mees M40 Eesti, Valga maakond
55 I Margus Kaasik 1970 mees M40 Eesti, Jõgeva maakond
56 I Kaido Pesor 1970 mees M40 Eesti, Rapla maakond
57 I Jaanus Bauman 1976 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased / CRAFT
RR Siplased.
58 I Tanel Tepaskent 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
59 I Mihkel Trees 2000 mees M20 Eesti, Harju maakond
60 I Oleg Kovaljov 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
61 I Andrus Lein 1974 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
62 I Roland Toome 1968 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased / CRAFT
80301081
63 I Kaupo Kattai 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
RTR
64 I Indrek Karolin 1973 mees M40 Eesti, Põlva maakond
65 I Janek Punkov 1970 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
Team HoReCa Service
66 I Aivo Kaljumäe 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
areal team
67 I Kurmo Neemela 1970 mees M40 Eesti, Tartu maakond
68 I Talis Nurk 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
69 I Hannes Poolamets 1994 mees M Eesti, Tartu maakond
70 I Jaanus Kütson 1980 mees M Eesti, Harju maakond
71 I Alar Krautman 1968 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
Alar Krautmani Terviseakadeemia
72 I Tarmo Selde 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
73 I Ain Veemees 1979 mees M40 Eesti, Tartu maakond
RTG Spordiklubi MTÜ
74 I Merilin Jürisaar 2000 naine N20 Eesti, Harju maakond
75 I Jevgeni Vološin 1951 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
76 I Arno Bachaus 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
77 I Urmas Kanep 1954 mees M60 Eesti, Harju maakond
78 I Kaupo Jalasto 1958 mees M60 Eesti, Harju maakond
79 I Tarmo Visnapuu 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
VIIMSI SPORT
80 I Tõnis Vaikmaa 1983 mees M Eesti, Harju maakond
81 I Meelis Peterson 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
Team TT
82 I Rainer Tokko 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
83 I Tarvi Viik 1974 mees M40 Eesti, Lääne maakond
84 I Jaanika Paalmäe 1986 naine N Eesti, Lääne maakond
SuKl Sula
85 I Andres Maarits 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
86 I Mark Laine 1988 mees M Eesti, Võru maakond
Skiwax Europe OÜ
87 I Aigar Mäesepp 1978 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
88 I Aron Trumm 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
89 I Ott Reinaas 1981 mees M Eesti, Rapla maakond
90 I Alar Nigul 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
CFC Spordiklubi
91 I Ivo Värk 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
Merevägi
92 I Hanno Priks 1963 mees M50 Eesti, Valga maakond
MTÜ Karupesa Team
93 I Karl-Thomas Kallasmaa 1997 mees M Eesti, Harju maakond
Saku Suusaklubi
94 I Romet Sutt 1995 mees M Eesti, Pärnu maakond
Suusaklubi Jõulu
95 I Heigo Saar 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
96 I Tarmo Kärdi 1971 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
SuusaAkadeemia
97 I Tiit Lehto 1972 mees M40 Eesti, Tartu maakond
98 I Dmitri Aleksejev 1967 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
99 I Anti Looskari 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
REDBIKE
100 I Jaanus Johanson 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
101 II Janek Resev 1978 mees M40 Eesti, Järva maakond
102 II Sille Rell 1970 naine N40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
103 II Andero Põllu 1981 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
104 II Ene Aigro 1960 naine N50 Eesti, Valga maakond
105 II Paul Teearu 1989 mees M Eesti, Valga maakond
OÜ Valga Puu
106 II Lars Riisalu 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Suusahullud
107 II Heiki Kulu 1970 mees M40 Eesti, Tartu maakond
108 II Priit Rooden 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Alpiklubi Firn
109 II Tiit Meidla 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
LHV
110 II Kalmer Kallasmaa 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Saku Suusaklubi
111 II Marek Mägi 1977 mees M40 Eesti, Saare maakond
Team HoReCa Service
112 II Oliver Tampuu 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
113 II Madis Moor 1988 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Päästeamet
114 II Andres Habakuk 1984 mees M Eesti, Harju maakond
115 II Marko Lamp 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia SE
116 II Raiko Tigane 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
Elva Keegliklubi
117 II Raino Poll 1982 mees M Eesti, Jõgeva maakond
118 II Ago Murakas 1973 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
119 II Raul Maripuu 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
120 II Olavi Israel 1971 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
121 II Markko Abel 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
Tartu Keegliklubi
122 II Raivo Terve 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
Omniva
123 II Ivar Pilv 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
124 II Dmitry Parygin 1974 mees M40 Venemaa, Pskov region
Pskov Ski Team
125 II Vladimir Vinogradov 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
126 II Edvin Kask 1987 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
127 II Aleksei Mersadykov 1979 mees M40 Venemaa, North-West
Vershina
128 II Algo Eskla 1987 mees M Eesti, Harju maakond
129 II Margus Maidre 1978 mees M40 Eesti, Rapla maakond
130 II Jaanus Toiger 1964 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
131 II Tiit Kollo 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
132 II Tõnu Reinov 1969 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
133 II Aivar Juhandi 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
134 II Anette Baum 1998 naine N Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Aerutajate Klubi
135 II Teesi Tuul 1999 naine N20 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
136 II Urmas Männa 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
137 II Kalmar Karro 1975 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
138 II Kalle Kiiranen 1953 mees M60 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
139 II Regina Kaal 1981 naine N Eesti, Harju maakond
140 II Lauri Tikk 1972 mees M40 Eesti, Tartu maakond
141 II Martti Parve 1961 mees M50 Eesti, Harju maakond
142 II Ander Adel 1977 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Baltyre
143 II Siim Ojaver 1982 mees M Eesti, Harju maakond
Astro Baltics
144 II Kaspar Lind 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
145 II Priit Pullerits 1965 mees M50 Eesti, Tartu maakond
146 II Olavi Mõts 1968 mees M50 Eesti, Võru maakond
147 II Margus Kaegas 1970 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
148 II Urmas Jool 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
149 II Ilmar Raap 1969 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
meie
150 II Toomas Viigipuu 1959 mees M60 Eesti, Tartu maakond
151 II Riho Vaikmäe 1980 mees M Eesti, Põlva maakond
152 II Annes Välk 1983 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
153 II Märt Kivila 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
154 II Urmas Voitka 1963 mees M50 Eesti, Võru maakond
155 II Alar Lehesmets 1981 mees M Eesti, Harju maakond
156 II Erik Kirikmäe 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
157 II Paavo Prii 1985 mees M Eesti, Jõgeva maakond
Simuna SK/Talukartul
158 II Arvi Schilf 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
159 II Siim Suviorg 1988 mees M Eesti, Harju maakond
160 II Sergei Jurlov 1967 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
161 II Janek Alla 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
162 II Taavi Kainel 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
SUPREMA
163 II Margus Kaupmees 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
Velopete
164 II Daniel Vasser 1983 mees M Eesti, Harju maakond
165 II Frank Aron Ragilo 2004 mees M17 Eesti, Harju maakond
166 II Olev Matt 1964 mees M50 Eesti, Valga maakond
167 II Aare Pilvet 1971 mees M40 Eesti, Tartu maakond
168 II Andres Leosk 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
169 II Ermo Veelain 1962 mees M50 Eesti, Harju maakond
170 II Cheron Lukk 1991 mees M Eesti, Põlva maakond
171 II Alari Kannel 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
A&T Sport Team
172 II Tiina Idavain 1957 naine N Eesti, Järva maakond
173 II Ander Kuusk 1975 mees M40 Eesti, Võru maakond
174 II Kuido Kond 1970 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
175 II Marek Lemsalu 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
176 II Rein Lehtmets 1968 mees M50 Eesti, Valga maakond
RTG Spordiklubi MTÜ
177 II Riho Vals 1970 mees M40 Eesti, Tartu maakond
178 II Vjatseslav Umrihhin 1962 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
179 II Ergo Mikkor 1982 mees M Eesti, Harju maakond
180 II Andris Dainis 1949 mees M Läti, Vidzeme
5A-Valka/LV
181 II Adrian Blake 1954 mees M60 Austraalia, NSW
Cooma Ski Club
182 II Reimo Moor 1984 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
183 II Johannes Ütsik 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
184 II Kalle Kukk 1970 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
185 II Rita Toome 1970 naine N40 Eesti, Lääne-Viru maakond
186 II Margus Tinno 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
velo clubbers
187 II Indrek Saar 1973 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
188 II Marco Haas 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
SAQ SC
189 II Viljar Vooremäe 1992 mees M Eesti, Järva maakond
190 II Georgi Vinogradov 2000 mees M20 Eesti, Harju maakond
191 II Leho Laja 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
192 II Indrek Kelk 1969 mees M50 Eesti, Tartu maakond
193 II Alo Põldmaa 1987 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Simuna SK/Talukartul
194 II Revo Raudjärv 1982 mees M Eesti, Harju maakond
195 II Marko Pruus 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
Saue SK
196 II Raigo Paas 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
SAQ SC
197 II Viktor Kassatkin 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
198 II Henri Ventmann 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
199 II Marek Saar 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
200 II Maris Moor 1973 naine N40 Eesti, Võru maakond
201 III Mart Vernik 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
202 III Robert Mälk 1970 mees M40 Eesti, Saare maakond
203 III Jan Aas 1974 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
204 III Jaanus Pino 1971 mees M40 Eesti, Tartu maakond
205 III Tiina Tiisler 1979 naine N40 Eesti, Põlva maakond
Tartu Rulluisuklubi
206 III Eeva Avik 1988 naine N Eesti, Harju maakond
207 III Marju Tempel 1974 naine N40 Eesti, Harju maakond
208 III Rain Tulp 1967 mees M50 Eesti, Rapla maakond
KOMO
209 III Tõnis Räim 1972 mees M40 Eesti, Võru maakond
Võru Suusaklubi
210 III Riho Männi 1951 mees M60 Eesti, Harju maakond
211 III Indrek Mägi 1977 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
212 III Sven Põldme 1982 mees M Eesti, Harju maakond
213 III Madis Lepiksaar 1989 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
214 III Jan Minski 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
215 III Rainer Punga 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
216 III Tarmo Tempel 1951 mees M60 Eesti, Harju maakond
217 III Alar Maasik 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
218 III Marek Järve 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
219 III Toomas Uiboleht 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
ASSA ABLOY
220 III Peeter Piirimägi 1979 mees M40 Eesti, Võru maakond
221 III Andrus Danilov 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
SuusaAkadeemia
222 III Jüri Ellen 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
223 III Kaido Leiten 1972 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
224 III Reito Trei 1972 mees M40 Eesti, Rapla maakond
225 III Helgo Äkke 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
Team TT
226 III Alari Leevit 1977 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
227 III Madis Raidma 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
228 III Allan Kiviselg 1978 mees M40 Eesti, Hiiu maakond
Sparta
229 III Indrek Reitsak 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
230 III Karl Oissar 1957 mees M60 Eesti, Jõgeva maakond
231 III Paul Põldsaar 1976 mees M40 Eesti, Järva maakond
Tulepuu
232 III Marti Pungits 1989 mees M Eesti, Võru maakond
233 III Jaanus Mäekivi 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
234 III Risto Klaassen 1984 mees M Eesti, Tartu maakond
235 III Raido Kukk 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Suusahulud
236 III Nadežda Poljakova 1946 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
237 III Rene Lilienberg 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
238 III Vladimir Baskakov 1956 mees M60 Eesti, Harju maakond
239 III Priit Nõmmeots 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
240 III Kaido Muug 1966 mees M50 Eesti, Tartu maakond
241 III Kaja Ligi 1963 naine N50 Eesti, Harju maakond
242 III Jaanus Purga 1968 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
SK Väga Aeglased
243 III Heiki Randmäe 1969 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
244 III Eve Jaeski 1974 naine N40 Eesti, Tartu maakond
245 III Peep Nurm 1977 mees M40 Eesti, Tartu maakond
246 III Vello Luts 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Trismile
247 III Karel Krist 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
248 III Ivo Kuusalu 1979 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
249 III Sten Teppan 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
250 III Tõnis Laugesaar 1994 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Spordipood Duncan.ee
OÜ Duncan
251 III Madis Mägi 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
252 III Ivo Stolfot 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
253 III Veiko Jansen 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
254 III Urmas Virkebau 1954 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
255 III Tarmo Napa 1990 mees M Eesti, Tartu maakond
Hää laks
256 III Kaido Kerik 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
257 III Kalle Lett 1954 mees M60 Eesti, Harju maakond
258 III Mait Paabort 1974 mees M40 Eesti, Jõgeva maakond
259 III Tarvo Kapp 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
Eesti Sportlane/Kükametsa PK
260 III Allan Tartu 1993 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
261 III Margus Piiriste 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
262 III Consuelo Laanemäe Räim 1977 naine N40 Eesti, Võru maakond
Võru Suusaklubi
263 III Andres Lukkats 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
264 III Andro Mikkor 1984 mees M Eesti, Harju maakond
265 III Avo Siilak 1970 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
266 III Kristjan Krull 1981 mees M Eesti, Harju maakond
267 III Elina Lasseron 1967 naine N50 Eesti, Harju maakond
268 III Jaanis Pikkof 1989 mees M Eesti, Rapla maakond
Sportlove
269 III Peep Põlluäär 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
270 III Mati Jaaku 1962 mees M50 Eesti, Lääne maakond
271 III Raul Aarma 1976 mees M40 Eesti, Rapla maakond
Raplama Rattaklubi KoMo
272 III Jaanis Merila 1973 mees M40 Eesti, Tartu maakond
273 III Illar Kaasik 1962 mees M50 Eesti, Harju maakond
VIIMSI SPORT
274 III Neeme Nurm 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
275 III Kristo Taal 1970 mees M40 Eesti, Järva maakond
EESTI SPORTLANE
276 III Allan Harand 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
277 III Vello Voolaid 1963 mees M50 Eesti, Harju maakond
278 III Kaido Hanikat 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
Conviso
279 III Ago Käis 1953 mees M60 Eesti, Põlva maakond
280 III Andrus Rootalu 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
281 III Indrek Jürgenson 1974 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Omniva SK
282 III Rain Vaikmäe 1984 mees M Eesti, Põlva maakond
283 III Indrek Siilaberg 1980 mees M Eesti, Harju maakond
284 III Eve Piilmann 1964 naine N50 Eesti, Harju maakond
285 III Rita Kivila 1974 naine N40 Eesti, Tartu maakond
286 III Veiko Karp 1964 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
287 III Mait Kommusaar 1984 mees M Eesti, Tartu maakond
288 III Indrek Klaos 1982 mees M Eesti, Harju maakond
289 III Vahur Pindma 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
290 III Katrin Lang 1984 naine N Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
291 III Andres Blank 1972 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
1. Jalaväebrigaad
292 III Silvar Kallip 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
293 III Marko Allik 1984 mees M Eesti, Viljandi maakond
294 III Iljar Kabral 1975 mees M40 Eesti, Valga maakond
295 III Vladimir Bobrov 1954 mees M60 Venemaa, Moscow
Vershina
296 III Janeli Jallai 1981 naine N Eesti, Harju maakond
Sparta
297 III Aivar Romet 1962 mees M50 Eesti, Tartu maakond
298 III Allan Toim 1955 mees M60 Eesti, Harju maakond
299 III Karli Veelain 1993 mees M Eesti, Harju maakond
Suusahullud
300 III Bruno Münter 1956 mees M60 Eesti, Lääne-Viru maakond
Kiltsi Tööjõureservid
301 III Martin Müür 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
302 III Juhan Paabstel 1959 mees M60 Eesti, Harju maakond
303 III Oleg Koshik 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
304 III Sulev Lokk 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
Stamina
305 III Andris Lokna 1973 mees M40 Eesti, Rapla maakond
306 III Tiit Plakk 1956 mees M60 Eesti, Harju maakond
Saku Suusaklubi
307 III Riika Ploompuu 1970 naine N40 Eesti, Harju maakond
Swedbank SK
308 III Kristian Pilbas 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
309 III Tõnis Leier 1952 mees M60 Eesti, Rapla maakond
310 III Kalle Vall 1977 mees M40 Eesti, Tartu maakond
311 III Christopher Järve 1999 mees M20 Eesti, Harju maakond
312 III Allan Aniott 1970 mees M40 Eesti, Võru maakond
313 III Henri Kõiv 1988 mees M Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
314 III Rauno Randma 1990 mees M Eesti, Tartu maakond
XTeam-KSV.ee
315 III Mart Laid 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
316 III Katrin Sipelgas 1978 naine N40 Eesti, Harju maakond
317 III Juhan Änilane 1951 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
318 III Priit Truusalu 1963 mees M50 Eesti, Tartu maakond
319 III Siim Samberk 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
320 III Peter Repkin 1971 mees M40 Eesti, Tartu maakond
321 III Peeter Liik 1987 mees M Eesti, Tartu maakond
322 III Andres Tammsaar 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
323 III Joonas Jõgi 1991 mees M Eesti, Harju maakond
CFC Spordiklubi
324 III Meelis Maidla 1968 mees M50 Eesti, Põlva maakond
Põlva Matkaklubi
325 III Kert Kruusimägi 1981 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
326 III Ants Kask 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
327 III Jaak Urm 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
328 III Olivar Kits 1972 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
329 III Kalle Kesa 1972 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
330 III Veljo Haube 1961 mees M50 Eesti, Harju maakond
331 III Karolina Pugal 2000 naine N20 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
332 III Hillar Valk 1945 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
VOC/Rattabaas
333 III Mati Mäe 1986 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
334 III Alari Rahumägi 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
335 III Reigo Roasto 1983 mees M Eesti, Harju maakond
336 III Martin Suuroja 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
Viitna Suusaklubi
337 III Einar Mitt 1957 mees M60 Eesti, Põlva maakond
338 III Hjalmar Konno 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
339 III Märt Vaasna 1961 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
340 III Rait Mänd 1986 mees M Eesti, Pärnu maakond
341 III Indrek Reile 1982 mees M Eesti, Harju maakond
342 III Marje Viirmann 1960 naine N50 Eesti, Harju maakond
343 III Kristjan Lehesmets 1988 mees M Eesti, Tartu maakond
344 III Priit Jüriöö 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
345 III Martin Länts 1985 mees M Eesti, Harju maakond
346 III Ahti Vares 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
347 III Magnus-Mait Ots 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
Leola
348 III Uno Markson 1957 mees M60 Eesti, Rapla maakond
349 III Karlis Karm 1988 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Simuna SK/Talukartul
Simuna SK
350 III Eke Kurg 1966 mees M50 Eesti, Tartu maakond
RTG Spordiklubi
351 III Aleksandr Hlebnikov 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
352 III Marek Mikk 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
353 III Andri Harkmann 1973 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Maiasmoka Varakamber
354 III Andrei Semenkov 1976 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
355 III Kalmer Jürimäe 1971 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
356 III Mihkel Mandre 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
357 III Aivar Pärnamets 1969 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
358 III Taivo Varik 1983 mees M Eesti, Harju maakond
359 III Siim Holtsmann 1988 mees M Eesti, Tartu maakond
360 III Arno Peever 1991 mees M Eesti, Rapla maakond
361 III Hannes Verlis 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
Eesti Terviserajad
362 III Jaanus Grigorovitš 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
363 III Siim Rikolas 1981 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
364 III Tõnu Armulik 1963 mees M50 Eesti, Harju maakond
365 III Sven Kautlenbach 1989 mees M Eesti, Valga maakond
Hää laks
366 III Taavi Tiimus 1985 mees M Eesti, Harju maakond
BLACK TEAM ESTONIA
367 III Peeter Jalasto 1986 mees M Eesti, Harju maakond
368 III Tarmo Oidjärv 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
369 III Tiit Kadak 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
Roheline Heakord
370 III Mait Müürisepp 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Maiasmoka Varakamber
371 III Mati Palu 1958 mees M60 Eesti, Harju maakond
372 III Jaan Rakaselg 1987 mees M Eesti, Võru maakond
Võru Suusaklubi
373 III Katrel Virkus 1992 naine N Eesti, Järva maakond
374 III Indrek Pung 1985 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
375 III Madis Türi 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
376 III Margus Pauts 1981 mees M Eesti, Harju maakond
F5
377 III Rauno Pikver 1988 mees M Eesti, Jõgeva maakond
378 III Mehis Rebane 1994 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
379 III Andre Mägi 1988 mees M Eesti, Harju maakond
380 III Lauri Ellram 1984 mees M Eesti, Järva maakond
381 III Aare Aasa 1971 mees M40 Eesti, Võru maakond
382 III Ivo Jõgiste 1973 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
383 III Kristiina Kibin 1973 naine N40 Eesti, Harju maakond
Eesti Panga spordiklubi
384 III Madis Põld 1993 mees M Eesti, Harju maakond
385 III Moona Aneth Vihlver 2001 naine N20 Eesti, Lääne-Viru maakond
386 III Jaanus Nõmmisto 1972 mees M40 Eesti, Hiiu maakond
JK Paralepa
387 III Aleksander Altmäe 1987 mees M Eesti, Harju maakond
388 III Kaupo Kaiv 1970 mees M40 Eesti, Võru maakond
389 III Kaidor Kompus 1998 mees M Eesti, Tartu maakond
390 III Ats Adder 1969 mees M50 Eesti, Tartu maakond
391 III Raido Haaviste 1974 mees M40 Eesti, Tartu maakond
392 III Tanel Sinijärv 1989 mees M Eesti, Harju maakond
393 III Mihkel Unt 1998 mees M Eesti, Tartu maakond
394 III Peeter Oranen 1978 mees M40 Eesti, Jõgeva maakond
SK ProRunner
395 III Toomas Tiisler 1973 mees M40 Eesti, Tartu maakond
396 III Peeter Kuhi 1970 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
397 III Feeliks Teder 1984 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
398 III Jürgo Jartsev-Moont 1988 mees M Eesti, Jõgeva maakond
Simuna SK/Talukartul
Simuna SK
399 III Gert Jõeäär 1987 mees M Eesti, Harju maakond
400 III Tõnu Kuhi 1971 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
401 IV Ainar Elberg 1994 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
402 IV Mark Ubaleht 1995 mees M Eesti, Järva maakond
403 IV Andres Rannamets 1953 mees M60 Eesti, Võru maakond
404 IV Raul Köster 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
Myfitness Viru
405 IV Raimo Rebo 1982 mees M Eesti, Harju maakond
406 IV Mikk Raidmäe 1982 mees M Eesti, Harju maakond
407 IV Villu Lükk 1980 mees M Eesti, Harju maakond
408 IV Ave Visnapuu 1975 naine N40 Eesti, Võru maakond
409 IV Reeda Tuula-Fjodorov 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
Arigato
410 IV Meelis Zimmermann 1968 mees M50 Eesti, Tartu maakond
411 IV Helar Kriisa 1971 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
412 IV Tiina Kriisa 1973 naine N40 Eesti, Lääne-Viru maakond
413 IV Gleb Retivykh 1991 mees M Venemaa, Venemaa
414 IV Natalia Matveeva 1986 naine N Venemaa, Venemaa
415 IV Alisa Zhambalova 1994 naine N Venemaa, Venemaa
416 IV Sergey Turyshev 1985 mees M Venemaa, Venemaa
417 IV Andrey Krasnov 1994 mees M Venemaa, Venemaa
418 IV Erik Rüütel 65535 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
419 IV Uudo Kruusimägi 1955 mees M60 Eesti, Lääne-Viru maakond
420 IV Sander Rüngenen 1995 mees M Eesti, Harju maakond
421 IV Tarmo Klaus 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
422 IV Mihkel Märtin 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
423 IV Priit Simson 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
424 IV Sten-Andrus Veidebaum 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
425 IV Eero Einblau 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
MOTOMARKET
426 IV Sigrid Salla 1974 naine N40 Eesti, Harju maakond
427 IV Kristjan Lindenberg 1988 mees M Eesti, Tartu maakond
428 IV Ingrid Lindenberg 1966 naine N50 Eesti, Tartu maakond
429 IV Janec Leppik 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
TriSmile
430 IV Marten Vunukainen 1991 mees M Eesti, Põlva maakond
431 IV Kristo Kask 1980 mees M Eesti, Harju maakond
432 IV Avo Luik 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
433 IV Toomas Elling 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rae Rattaklubi
434 IV Ain Rästa 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
435 IV Eddy Lainurm 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
436 IV Rait Konnov 1981 mees M Eesti, Pärnu maakond
437 IV Üllar Karu 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
438 IV Heigo Härmatis 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
439 IV Koit Veeorg 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
440 IV Gert Gordejev 1984 mees M Eesti, Harju maakond
441 IV Lauri Špitsmeister 1985 mees M Eesti, Harju maakond
442 IV Keit Kivaste 1989 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
443 IV Rain Leenpalu 1999 mees M20 Eesti, Lääne-Viru maakond
444 IV Raini Valgma 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
445 IV Ahti Hakk 1975 mees M40 Eesti, Võru maakond
446 IV Margus Kuusk 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
447 IV Koit Kolsar 1977 mees M40 Eesti, Põlva maakond
OK Põlva Kobras
448 IV Pait Peri 1972 mees M40 Eesti, Võru maakond
HRK
449 IV Valdek Rohtma 1987 mees M Eesti, Harju maakond
VIIMSI SPORT
4001 Arvo Raja 1961 mees M50 Eesti, Harju maakond
Alati kohal suusahundid
4002 Indrek Pak 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
Alati kohal suusahundid
4003 Kaarel Toss 1952 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
Alati kohal suusahundid
4004 Sulev Muru 1957 mees M60 Eesti, Võru maakond
Alati kohal suusahundid
4005 Ulvar Pavlov 1964 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
Alati kohal suusahundid
4006 Mati Kallemets 1947 mees M Eesti, Lääne maakond
SK Sula
4007 Margus Kaur 1968 mees M50 Eesti, Tartu maakond
4008 Ants Liigand 1964 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
TT Tarkvara OÜ
4009 Juhan Lukk 1949 mees M Eesti, Lääne maakond
Sukl Sula
4011 Heini Tammik 1953 mees M60 Eesti, Tartu maakond

...