Et En

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 19.01.2021 14:00.

40 km stardinimekiri

Nr. Grupp Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 1-100 Tomas Kaurson 1991 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse suusaklubi
MTÜ Alutaguse Suusaklubi
2 1-100 Madis Vaikmaa 1985 mees M Eesti, Harju maakond
Sparta Spordiselts
Padise vald
3 1-100 Andres Kollo 1988 mees M Eesti, Harju maakond
Sportland SuusaAkadeemia
4 1-100 Martin Nassar 1993 mees M Eesti, Viljandi maakond
Alutaguse suusaklubi
MTÜ Alutaguse Suusaklubi
5 1-100 Taavi Lehemaa 1993 mees M Eesti, Harju maakond
Alutaguse suusaklubi
MTÜ Alutaguse Suusaklubi
6 1-100 Raivo Sala 1970 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
One Way Afterski Team
7 1-100 Eeri Vahtra 1988 mees M Eesti, Harju maakond
8 1-100 Virgo Karu 1967 mees M40 Eesti, Harju maakond
9 1-100 Vahur Teppan 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
Sportland SuusaAkadeemia
10 1-100 Ilmar Udam 1973 mees M40 Eesti, Järva maakond
11 1-100 Timo Simonlatser 1986 mees M Eesti, Valga maakond
Sportland SuusaAkadeemia
12 1-100 Raivo Pärnpuu 1967 mees M40 Eesti, Harju maakond
13 1-100 Taavi Kaiv 1989 mees M Eesti, Harju maakond
ACTUAL PRINT
14 1-100 Anti Saarepuu 1983 mees M Eesti, Harju maakond
OneWay Afterski Team
15 1-100 Juri Širokov 1987 mees M Eesti, Tartu maakond
SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA
16 1-100 Aimar Hussar 1981 mees M Eesti, Võru maakond
Areal team
17 1-100 Andres Juursalu 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
Suusahullud (lisame treeningutele värvi!)
18 1-100 Avo Sambla 1991 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse suusaklubi
MTÜ Alutaguse Suusaklubi
19 1-100 Allar Soo 1991 mees M Eesti, Tartu maakond
Areal team
20 1-100 Madis Kollo 1987 mees M Eesti, Harju maakond
21 1-100 Rauno Pikkor 1978 mees M Eesti, Harju maakond
TeamExtreme
22 1-100 Aivar Ridamäe 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
Areal team
23 1-100 Sander Linnus 1991 mees M Eesti, Põlva maakond
Areal team
24 1-100 Tarmo Neemela 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
EESTI SPORTLANE
25 1-100 Andrus Kasekamp 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
One Way Afterski Team
26 1-100 Meelis Rebane 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
27 1-100 Kaidar Hussar 1971 mees M40 Eesti, Võru maakond
Areal team
28 1-100 Cristian Anton 1995 mees M Eesti, Harju maakond
Team TT
29 1-100 Karel Kulbin 1981 mees M Eesti, Harju maakond
SK Biathlon
30 1-100 Sairos Tamm 1993 mees M Eesti, Valga maakond
Karupesa Team
31 1-100 Hans-Kristen Rootalu 1996 mees M20 Eesti, Harju maakond
SK Biathlon/Esvika
32 1-100 Andreas Kraas 1978 mees M Eesti, Tartu maakond
33 1-100 Peep Kivil 1973 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse suusaklubi
MTÜ Alutaguse Maraton
34 1-100 Marko Helgand 1971 mees M40 Eesti, Põlva maakond
35 1-100 Toomas Laur 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
36 1-100 Uku Karing 1984 mees M Eesti, Järva maakond
37 1-100 Margus Rõuk 1983 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
38 1-100 Tiit Orlovski 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
39 1-100 Allar Kivil 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
40 1-100 Jarmo Nikolai 1984 mees M Eesti, Harju maakond
Salomon
41 1-100 Paul Põldsaar 1976 mees M40 Eesti, Järva maakond
Suusagrupp/Tulepuu
42 1-100 Jaanus Bauman 1976 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
RAKVERE SIPLASED / CRAFT
43 1-100 Indrek Klampe 1973 mees M40 Eesti, Võru maakond
44 1-100 Kristo Tuvi 1995 mees M Eesti, Valga maakond
45 1-100 Siim Vinter 1986 mees M Eesti, Harju maakond
46 1-100 Oleg Kovaljov 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
47 1-100 Priit Videvik 1972 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
RAKVERE SIPLASED / CRAFT
48 1-100 Margus Sirvel 1977 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
RAKVERE SIPLASED / CRAFT
49 1-100 Janno Rodendau 1976 mees M40 Eesti, Järva maakond
50 1-100 Tanel Tepaskent 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Sparta Spordiselts
Sparta
51 1-100 Alar Krautman 1968 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Krautmani Terviseakadeemia
52 1-100 Ain Kilk 1967 mees M40 Eesti, Harju maakond
EWK
53 1-100 Kaido Pesor 1970 mees M40 Eesti, Rapla maakond
54 1-100 Urmas Jool 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
55 1-100 Urmas Kanep 1954 mees M60 Eesti, Harju maakond
56 1-100 Ivo Tupits 1968 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
57 1-100 Marko Rohtmets 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
58 1-100 Roland Toome 1968 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
RAKVERE SIPLASED / CRAFT
59 1-100 Madis Sildvee 1978 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
60 1-100 Alar Reiska 1963 mees M50 Eesti, Võru maakond
61 1-100 Martin Maasik 1984 mees M Eesti, Harju maakond
62 1-100 Tiit Lehto 1972 mees M40 Eesti, Tartu maakond
63 1-100 Mart Kevin Põlluste 1994 mees M Eesti, Tartu maakond
Sportland SuusaAkadeemia
64 1-100 Tanel Veski 1983 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
65 1-100 Aivar Villemson 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Team TT
66 1-100 Indrek Karolin 1973 mees M40 Eesti, Põlva maakond
SPORDIKLUBI METSASÕBRAD
Spordiklubi Metsasõbrad MTÜ
67 1-100 Peeter Poopuu 1985 mees M Eesti, Harju maakond
ACTUAL PRINT
68 1-100 Manivald Luidre 1959 mees M50 Eesti, Harju maakond
69 1-100 Assar Tops 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sk Los Toros
70 1-100 Terje Piirmann 1980 naine N Eesti, Võru maakond
71 1-100 Argo Rohtmets 1981 mees M Eesti, Lääne maakond
72 1-100 Aron Trumm 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
Suusahullud (lisame treeningutele värvi!)
Suusahullud
73 1-100 Jüri Vahar 1967 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
Suusaklubi Jõulu
SUKL Jõulu
74 1-100 Reeda Tuula 1977 naine N Eesti, Harju maakond
Sparta Spordiselts
Sparta
75 1-100 Jüri Uha 1997 mees M20 Eesti, Viljandi maakond
Sakala Suusaklubi
76 1-100 Taavi Ojaste 1985 mees M Eesti, Harju maakond
Karupesa Team
77 1-100 Andres Maarits 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
78 1-100 Raul Köster 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
Myfitness Viru
79 1-100 Avo Siilak 1970 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
SPORDIKLUBI METSASÕBRAD
Spordiklubi Metsasõbrad MTÜ
80 1-100 Villu Klesmann 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
MEREVÄGI
81 1-100 Jaanus Laidvee 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
82 1-100 Rauno Tiits 1984 mees M Eesti, Harju maakond
Skispirit
83 1-100 Tea Pärnik 1971 naine N40 Eesti, Tartu maakond
Areal team
84 1-100 Raio Piiroja 1979 mees M Eesti, Pärnu maakond
85 1-100 Robert Tammoja 1999 mees M17 Eesti, Harju maakond
CFC spordiklubi
86 1-100 Viktor Mazko 1972 mees M40 Venemaa, St.Petersburg
87 1-100 Sigurd Sinisalo 1961 mees M50 Soome, Soome
Team Tappi-Reise Östnyland
88 1-100 Andres Pae 1970 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud (lisame treeningutele värvi!)
Suusahullud
89 1-100 Kunnar Zirk 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
TriSmile
90 1-100 Andres Kalmer 1973 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
A2K
A2K spordiklubi
91 1-100 Margus Kaasik 1970 mees M40 Eesti, Jõgeva maakond
92 1-100 Kaivo Kiple 1976 mees M40 Eesti, Järva maakond
93 1-100 Kaivo Kiple 1976 mees M40 Eesti, Järva maakond
94 1-100 Valentin Lunkov 1973 mees N40 Venemaa, Russia
ski team of the Northern Lights
95 1-100 Heleri Kivil 1977 naine N Eesti, Tartu maakond
96 1-100 Raimo Rotberg 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
HARJUMAA RATTA- JA SUUSAKLUBI MTÜ
97 1-100 Priit Kuuskla 1982 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
98 1-100 Tõnu Rummo 1972 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
99 1-100 Margus Kaur 1968 mees M40 Eesti, Tartu maakond
100 1-100 Argo Maasikmäe 1970 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
101 101-200 Karel Toss 1994 mees M Eesti, Viljandi maakond
102 101-200 Aigar Mäesepp 1978 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Swedbank Spordiklubi
103 101-200 Ilmar Raap 1969 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Team 30+
104 101-200 Rasmus Pruul 1982 mees M Eesti, Harju maakond
MEREVÄGI
105 101-200 Mait Mändmets 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
106 101-200 Margus Lepp 1970 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
107 101-200 Erkki Hummal 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta Spordiselts
Sparta
108 101-200 Kalle Kiiranen 1953 mees M60 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
109 101-200 Andres Nurk 1973 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
110 101-200 Jaanus Tiisvend 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
EESTI SPORTLANE
111 101-200 Priit Simson 1977 mees M Eesti, Harju maakond
112 101-200 Priit Vakmann 1966 mees M50 Eesti, Valga maakond
113 101-200 Ivar Pilv 1967 mees M40 Eesti, Järva maakond
114 101-200 Alexey Sergeev 1953 mees M60 Venemaa, Pskov region
Pskov Ski Team
115 101-200 Andre Pukk 1977 mees M Eesti, Harju maakond
VIIMSI RATTAKLUBI
116 101-200 Lars Riisalu 1981 mees M Eesti, Harju maakond
MEREVÄGI
117 101-200 Kuido Koppel 1966 mees M50 Eesti, Saare maakond
at sport
118 101-200 Kristjan Savisikk 1985 mees M Eesti, Harju maakond
ACTUAL PRINT
119 101-200 Rain Praks 1992 mees M Eesti, Harju maakond
MEREVÄGI
120 101-200 Taavi Vahar 1993 mees M Eesti, Pärnu maakond
Suusaklubi Jõulu
121 101-200 Liljestrand Tom 1960 mees M50 Soome, Soome
Team Tappi-Reise Östnyland
122 101-200 Bille Fransman 1947 mees M60 Soome, Soome
Team Tappi-Reise Östnyland
123 101-200 Dmitry Parygin 1974 mees M40 Venemaa, Pskov region
Pskov Ski Team
124 101-200 Kaupo Jalasto 1958 mees M50 Eesti, Harju maakond
125 101-200 Michail Zenkov 1955 mees M60 Venemaa, Pskov region
Pskov Ski Team
126 101-200 Taavi Luik 1997 mees M20 Eesti, Lääne-Viru maakond
KF Suusaklubi
127 101-200 Sille Rell 1970 naine N40 Eesti, Tartu maakond
128 101-200 Arno Anton 1958 mees M50 Eesti, Tartu maakond
129 101-200 Aivo Traks 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
KAITSEVÄE PEASTAAP
130 101-200 Helvis Trääder 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Fysiopark
131 101-200 Toomas Jõgeva 1967 mees M40 Eesti, Harju maakond
132 101-200 Toomas Teesaar 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
133 101-200 Indrek Lepiksaar 1971 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Delaval
134 101-200 Priit Pullerits 1965 mees M50 Eesti, Tartu maakond
135 101-200 Reimo Leol 1977 mees M Eesti, Pärnu maakond
Suusaklubi Jõulu
136 101-200 Bruno Lippur 1973 mees M40 Eesti, Jõgeva maakond
137 101-200 Ahto Vink 1969 mees M40 Eesti, Võru maakond
138 101-200 Jaanus Robi 1973 mees M40 Eesti, Tartu maakond
139 101-200 Meelis Saarepuu 1973 mees M40 Eesti, Võru maakond
140 101-200 Marko Lamp 1978 mees M Eesti, Tartu maakond
SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA
141 101-200 Hanno Traks 1971 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
142 101-200 Jaak Urm 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Serviti
143 101-200 Denis Aleksandrov 1974 mees M40 Venemaa, Russia
ski team of the Northern Lights
144 101-200 Tarmo Karama 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
145 101-200 Rain Jaaksoo 1983 mees M Eesti, Tartu maakond
SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA
146 101-200 Viktor Murnikov 1961 mees M50 Venemaa, Pskov region
Pskov Ski Team
147 101-200 Andres Keär 1963 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
Rakke
148 101-200 Meelis Laanemets 1979 mees M Eesti, Lääne-Virumaa
149 101-200 Margus Parts 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Kiili Spordiklubi
150 101-200 Egert Lepiksaar 1999 mees M17 Eesti, Lääne-Viru maakond
Karupesa team
151 101-200 Viljar Haav 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
VIIMSI RATTAKLUBI
152 101-200 Heigo Saar 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
153 101-200 Ivo Lepasaar 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
154 101-200 Christopher Järve 1999 mees M17 Eesti, Harju maakond
155 101-200 Vladimir Vinogradov 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
InFocus
156 101-200 Arvi Suurpere 1970 mees M40 Eesti, Tartu maakond
157 101-200 Pait Peri 1972 mees M40 Eesti, Võru maakond
158 101-200 Olivar Kits 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
KAITSEVÄE PEASTAAP
159 101-200 Siim Rikolas 1981 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
160 101-200 Sergey Borisov 1964 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
161 101-200 Ragnar Krooni 1980 mees M Eesti, Järva maakond
SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA
162 101-200 Tarvi Viik 1974 mees M40 Eesti, Lääne maakond
SK SULA
163 101-200 Anti Looskari 1977 mees M Eesti, Harju maakond
164 101-200 Mart Vernik 1977 mees M Eesti, Harju maakond
165 101-200 Kalle Kukk 1970 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
166 101-200 Olavi Mõts 1968 mees M40 Eesti, Võru maakond
Haanja Rattaklubi
167 101-200 Andrus Danilov 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
168 101-200 Margus Kaegas 1970 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
169 101-200 Margus Tinno 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
velo clubbers
170 101-200 Tiit Meidla 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Danske
171 101-200 Katrin Juurak 1982 naine N Eesti, Pärnu maakond
Suusahullud (lisame treeningutele värvi!)
Suusahullud
172 101-200 Mart Soo 1996 mees M20 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
173 101-200 Hardi Heinsar 1972 mees M40 Eesti, Valga maakond
Scoutspataljon Team
Scoutspataljon TeamKaitsevägi
174 101-200 Janek Jõgis 1971 mees M40 Eesti, Põlva maakond
175 101-200 Kuido Kond 1970 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
176 101-200 Martin Siimer 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
LiVal
177 101-200 Indrek Alliksaar 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
KPMG
178 101-200 Heiki Prants 1964 mees M50 Eesti, Võru maakond
179 101-200 Leho Laja 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
180 101-200 Marek Järve 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
181 101-200 Alo Raudik 1970 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Danske Spordiklubi
182 101-200 Dmitry Kondaev 1988 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Äkke
183 101-200 Tauri Hainsoo 1987 mees M Eesti, Põlva maakond
184 101-200 Ermo Veelain 1962 mees M50 Eesti, Harju maakond
185 101-200 Ivar Värk 1977 mees M Eesti, Harju maakond
Õhuvägi
186 101-200 Tarvo Treier 1982 mees M Eesti, Harju maakond
187 101-200 Kaimo Maiste 1980 mees M Eesti, Viljandi maakond
188 101-200 Tiina Tiisler 1979 naine N Eesti, Põlva maakond
Tartu rulluisuklubi
189 101-200 Viktor Isakov 1955 mees M60 Venemaa, Pskov region
Pskov Ski Team
190 101-200 Lauri Koik 1983 mees M Eesti, Harju maakond
191 101-200 Arvi Schilf 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
192 101-200 Mart Välba 1959 mees M50 Eesti, Harju maakond
Eesti Worldloppeti Klubi
193 101-200 Urmas Voitka 1963 mees M50 Eesti, Võru maakond
194 101-200 Joosep Ulm 1988 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
195 101-200 Rita Toome 1970 naine N40 Eesti, Lääne-Viru maakond
196 101-200 Toomas Uiboleht 1967 mees M40 Eesti, Harju maakond
ASSA ABLOY
197 101-200 Tarmo Leeman 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
ACTUAL PRINT
198 101-200 Peeter Jalasto 1986 mees M Eesti, Harju maakond
199 101-200 Mikk Jakobson 1989 mees M Eesti, Tartu maakond
200 101-200 Hannes Hermaküla 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
201 201-300 Markus Kaasik 1999 mees M17 Eesti, Jõgeva maakond
202 201-300 Airi Undrits 1982 naine N Eesti, Tartu maakond
203 201-300 Marti Pungits 1989 mees M Eesti, Võru maakond
204 201-300 Tavo Uuetalu 1958 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
SPORDIKLUBI METSASÕBRAD
Spordiklubi Metsasõbrad MTÜ
205 201-300 Andres Leosk 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
206 201-300 Priit Randpõld 1968 mees M40 Eesti, Rapla maakond
207 201-300 Janek Alla 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
208 201-300 Karol Keskküla 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
Viru Tull
209 201-300 Tarmo Visnapuu 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
VIIMSI RATTAKLUBI
210 201-300 Tair Kibal 1982 mees M Eesti, Võru maakond
Haanja Rattaklubi
211 201-300 Johannes Ütsik 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
JYTS GROUP OÜ
212 201-300 Ermo Inno 1977 mees M Eesti, Harju maakond
Suusahullud (sära silmis läbi talve!)
213 201-300 Kaspar Kelgo 1992 mees M Eesti, Järva maakond
Spordiklubi Metsasõbrad MTÜ
214 201-300 Mehis Täpp 1972 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
215 201-300 Margus Kivirüüt 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
Simuna SK
216 201-300 Timo Runge 1977 mees M Eesti, Harju maakond
Team Mahe
217 201-300 Raivo Keskra 1979 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
218 201-300 Valde Viiding 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Hang Loose
219 201-300 Rainer Punga 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
220 201-300 Priit Nõmmeots 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
221 201-300 Martin Suuroja 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
Viitna Suusaklubi
222 201-300 Tarmo Tarlap 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
223 201-300 Janek Trepp 1972 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Rakvere Siplased/CRAFT
224 201-300 Valdek Rohtma 1978 mees M Eesti, Harju maakond
VIIMSI RATTAKLUBI
225 201-300 Toomas Papstel 1977 mees M Eesti, Harju maakond
226 201-300 Toomas Papstel 1977 mees M Eesti, Harju maakond
227 201-300 Tauno Treier 1978 mees M Eesti, Harju maakond
228 201-300 Jürgo Raid 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
229 201-300 Liis Jääger 1998 naine N20 Eesti, Tartu maakond
Karupesa Team MTÜ
230 201-300 Merili Sirvel 1999 naine N17 Eesti, Lääne-Viru maakond
231 201-300 Cheron Lukk 1991 mees M Eesti, Põlva maakond
232 201-300 Urmas Rajaver 1988 mees M Eesti, Harju maakond
MEREVÄGI
233 201-300 Anti Oot 1951 mees M60 Eesti, Tartu maakond
234 201-300 Adrian Blake 1954 mees M60 Austraalia, NSW
235 201-300 Richard Leemits 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
236 201-300 Marje Viirmann 1960 naine N50 Eesti, Harju maakond
237 201-300 Taivo Olesk 1986 mees M Eesti, Harju maakond
238 201-300 Juhan Paabstel 1988 mees M Eesti, Harju maakond
239 201-300 Siim Kukk 1989 mees M Eesti, Tartu maakond
240 201-300 Urmet Hiiekivi 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
Agro93
241 201-300 Kalmer Koosapoeg 1972 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
242 201-300 Ivo Värk 1974 mees M40 Eesti, Tartu maakond
243 201-300 Mihkel Tammeleht 1977 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
244 201-300 Tarvo Kapp 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
245 201-300 Riho Vals 1970 mees M40 Eesti, Tartu maakond
246 201-300 Andrus Rootalu 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
247 201-300 Vahur Pindma 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
248 201-300 Kaja Ligi 1963 naine N50 Eesti, Harju maakond
249 201-300 Robert Mälk 1970 mees M40 Eesti, Saare maakond
250 201-300 Lembit Pallas 1953 mees M60 Eesti, Harju maakond
251 201-300 Ott Viirmann 1987 mees M Eesti, Harju maakond
252 201-300 Meelis Luiks 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
253 201-300 Erik Pikkor 1976 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
254 201-300 Margus Kuusk 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
255 201-300 Tarmo Laht 1965 mees M50 Eesti, Tartu maakond
Ok Kape
256 201-300 Priit Laidvee 1968 mees M40 Eesti, Võru maakond
257 201-300 Alar Maasik 1967 mees M40 Eesti, Harju maakond
258 201-300 Vladislav Sapogov 1966 mees M50 Venemaa, Pskov region
Pskov Ski Team
259 201-300 Vladimir Baskakov 1956 mees M60 Eesti, Harju maakond
260 201-300 Riho Männi 1951 mees M60 Eesti, Harju maakond
SPORDIKLUBI METSASÕBRAD
Spordiklubi Metsasõbrad MTÜ
261 201-300 Martin Vinni 1987 mees M Eesti, Harju maakond
262 201-300 Indrek Reitsak 1977 mees M Eesti, Harju maakond
263 201-300 Hjalmar Konno 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
264 201-300 Marten Kuusmann 1999 mees M17 Eesti, Ida-Viru maakond
PRO NORDLINK
265 201-300 Jüri Ellen 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
266 201-300 Siim Samberk 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
267 201-300 Egert Akenpärg 1986 mees M Eesti, Harju maakond
268 201-300 Kristo Sirk 1999 mees M17 Eesti, Põlva maakond
Ok Kobras Põlva
269 201-300 Vello Luts 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Trismile
270 201-300 Ahto Selter 1970 mees M40 Eesti, Järva maakond
271 201-300 Joosep Kinks 1987 mees M Eesti, Harju maakond
VIIMSI RATTAKLUBI
272 201-300 Tarmo Eerik 1982 mees M Eesti, Harju maakond
VIIMSI RATTAKLUBI
273 201-300 Ingmar Vutt 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
274 201-300 Tatiana Mazko 1978 naine N Venemaa, St.Petersburg
275 201-300 Taimar Tilgre 1963 mees M50 Eesti, Põlva maakond
OKPÕLVA KOBRAS
276 201-300 Uku Vernik 1993 mees M Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
277 201-300 Raul Heinsalu 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
278 201-300 Anu Kilki 1970 naine N40 Eesti, Lääne-Viru maakond
OpusCapita
279 201-300 Aivo Rikka 1964 mees M50 Eesti, Põlva maakond
280 201-300 Kaido Hermat 1988 mees M Eesti, Harju maakond
A2K
281 201-300 Andres Part 1956 mees M60 Eesti, Harju maakond
SPARTA
282 201-300 Märt Kivila 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
283 201-300 Veikko Tamlak 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
284 201-300 Margus Piiriste 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
285 201-300 Allan Tartu 1993 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
286 201-300 Madis Mägi 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
kosei.ee
287 201-300 Andres Lukkats 1970 mees M40 Eesti, Järva maakond
288 201-300 Eve Piilmann 1964 naine N50 Eesti, Harju maakond
289 201-300 Alexey Mudrov 1960 mees M50 Venemaa, Pskov region
Pskov Ski Team
290 201-300 Peep Konrad 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
EESTI SPORTLANE
291 201-300 Tarmo Välba 1966 mees M50 Eesti, Järva maakond
KEREMEISTER
292 201-300 Mati Koppel 1960 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
SK Prorunner
293 201-300 Silver Ambos 1958 mees M50 Eesti, Valga maakond
294 201-300 Kaspar Lood 1985 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
295 201-300 Vello Voolaid 1963 mees M50 Eesti, Harju maakond
296 201-300 Raido Kukk 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud (sära silmis läbi talve!)
297 201-300 Richard Peterson 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
298 201-300 Bruno Münter 1956 mees M60 Eesti, Lääne-Viru maakond
Kiltsi Tööjõureservid
299 201-300 Allan Toim 1955 mees M60 Eesti, Harju maakond
300 201-300 Ojari Paas 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
VIIMSI RATTAKLUBI
301 301-400 Jaanus Adusoo 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
ACTUAL PRINT
302 301-400 Alvar Leola 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
303 301-400 Aleksandr Podgornov 1987 mees M Eesti, Harju maakond
304 301-400 Alari Rahumägi 1977 mees M Eesti, Harju maakond
Suusahullud (sära silmis läbi talve!)
Suusahullud
305 301-400 Janno Greenbaum 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
306 301-400 Rivo Tolli 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
307 301-400 Einar Tooming 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
308 301-400 Andres Tammsaar 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
309 301-400 Peter Matti 1977 mees M Eesti, Harju maakond
310 301-400 Hardo Mõek 1979 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
311 301-400 Tõnu Ernits 1974 mees M40 Eesti, Võru maakond
312 301-400 Mairolt Kakko 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
Aktiivikeskus MTÜ
313 301-400 Teet Enok 1974 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
314 301-400 Jaanus Treilmann 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
315 301-400 Kaido Hanikat 1967 mees M40 Eesti, Harju maakond
Conviso
316 301-400 Priit Raid 1988 mees M Eesti, Harju maakond
317 301-400 Tarmo Napa 1990 mees M Eesti, Tartu maakond
318 301-400 Arno Pärna 1969 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
319 301-400 Taavi Mõts 1981 mees M Eesti, Harju maakond
320 301-400 Marko Allik 1984 mees M Eesti, Viljandi maakond
321 301-400 Marek Ainsam 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
322 301-400 Vello Solna 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
Värska OK Peko
323 301-400 Rita Kivila 1974 naine N40 Eesti, Tartu maakond
324 301-400 Siim Särekanno 1984 mees M Eesti, Lääne maakond
Vormsi maleklubi
325 301-400 Mati Saarend 1951 mees M60 Eesti, Lääne-Viru maakond
326 301-400 Ermo Kruuse 1976 mees M40 Eesti, Valga maakond
327 301-400 Aivo Sepp 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
328 301-400 Ergo Kilki 1969 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
329 301-400 Juhan Änilane 1951 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
330 301-400 Kalju Vaikjärv 1954 mees M60 Eesti, Harju maakond
331 301-400 Elina Lasseron 1967 naine N40 Eesti, Harju maakond
EWK
332 301-400 Aleksei Širokov 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
333 301-400 Leo Härm 1947 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
334 301-400 Marek Põldeots 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
335 301-400 Mikk Rajaver 1988 mees M Eesti, Harju maakond
336 301-400 Taivo Tolli 1981 mees M Eesti, Lääne maakond
X-Sport Team
337 301-400 Sulev Salong 1956 mees M60 Eesti, Saare maakond
Sarma
338 301-400 Arvi Suur 1970 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
339 301-400 Ago Käis 1953 mees M60 Eesti, Põlva maakond
340 301-400 Meelis Mälberg 1970 mees M40 Eesti, Põlva maakond
Värska OK Peko
341 301-400 Aleksandr Pugatšov 1958 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
Äkkesport
342 301-400 Kaido Kerik 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
343 301-400 Kuldar Pruus 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
344 301-400 Peeter Müürsepp 1961 mees M50 Eesti, Põlva maakond
345 301-400 Mari Hummal 1976 naine N40 Eesti, Tartu maakond
346 301-400 Juhan Paabstel 1959 mees M50 Eesti, Harju maakond
347 301-400 Margus Pauts 1981 mees M Eesti, Harju maakond
348 301-400 Hillar Vainjärv 1950 mees M60 Eesti, Harju maakond
349 301-400 Hillar Kaeval 1958 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
Õhuvägi
KAITSEVÄGI
350 301-400 Siim Saidla 1981 mees M Eesti, Harju maakond
351 301-400 Tatiana Borisova 1969 naine N40 Eesti, Ida-Viru maakond
352 301-400 Olev Kroon 1959 mees M50 Eesti, Harju maakond
353 301-400 Ivo Valter 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
354 301-400 Helle Persitski 1966 naine N50 Eesti, Lääne-Viru maakond
SK ProRunner
355 301-400 Tauno Vare 1974 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
356 301-400 Leili Prans 1951 naine N60 Eesti, Tartu maakond
357 301-400 Laura Maasik 1993 naine N Eesti, Harju maakond
Danske Bank
358 301-400 Toomas Kuris 1970 mees M40 Eesti, Tartu maakond
359 301-400 Rain Tulp 1967 mees M40 Eesti, Rapla maakond
360 301-400 Voova Vilberg 1945 mees M70 Eesti, Harju maakond
361 301-400 Veljo Kattago 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
362 301-400 Sippie Truu 1975 naine N40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
363 301-400 Olavi Ründva 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
364 301-400 Reine Koppel 1968 naine N40 Eesti, Jõgeva maakond
SK Prorunner
365 301-400 Vladimir Bobrov 1954 mees M60 Venemaa, Moscow
366 301-400 Meelis Zimmermann 1968 mees M40 Eesti, Tartu maakond
OK Kape
367 301-400 Virgo Arge 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Jetoil
368 301-400 Gennadi Jakovlev 1953 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
369 301-400 Vaiko Liiva 1985 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
370 301-400 Erik Bauman 1980 mees M Eesti, Harju maakond
371 301-400 Kunnar Karu 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
372 301-400 Kristjan Pärna 1993 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
373 301-400 Hannes Kägu 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
374 301-400 Kaidu Nõmmik 1970 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
375 301-400 Aivar Vonk 1957 mees M50 Eesti, Harju maakond
376 301-400 Romet Rindberg 1973 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
377 301-400 Hando Rannamägi 1977 mees M Eesti, Harju maakond
378 301-400 Jarek Jänese 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
379 301-400 Raigo Kindsiko 1972 mees M40 Eesti, Põlva maakond
380 301-400 Heino Märks 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
KAITSEVÄE PEASTAAP
381 301-400 Hannes Aron 1970 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
382 301-400 Paul Lehto 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
383 301-400 Kristjan Külm 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
384 301-400 Priit Kotkas 1979 mees M Eesti, Harju maakond
Tallinna Lennujaama SK
385 301-400 Risto Muldme 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
&Moments
386 301-400 Joel Juht 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Team TT
387 301-400 Priit Tiidla 1991 mees M Eesti, Võru maakond
388 301-400 Ermet Vain 1979 mees M Eesti, Harju maakond
SK Error United
389 301-400 Elen Kaupmees 1977 naine N Eesti, Harju maakond
Sparta
390 301-400 Kalev Ruberg 1959 mees M50 Eesti, Harju maakond
391 301-400 Marili Zimmermann 1993 naine N Eesti, Tartu maakond
OK Kape
392 301-400 Margret Zimmermann 1995 naine N Eesti, Tartu maakond
OK Kape
393 301-400 Agu Zilensk 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
394 301-400 Margit Vaarma 1982 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
Kaitsevägi, 1.jalaväebrigaad
395 301-400 Janno Märk 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
KAITSEVÄE PEASTAAP
396 301-400 Sven Põldme 1982 mees M Eesti, Harju maakond
397 301-400 Priit Sei 1980 mees M Eesti, Jõgeva maakond
398 301-400 Kaspar Kala 1989 mees M Eesti, Harju maakond
399 301-400 Meelis Paumets 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
VIIMSI RATTAKLUBI
400 301-400 Andres Vaide 1984 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
401 401-500 Jan-Erik Lindgren 1959 mees M50 Rootsi, Stockholm
402 401-500 Elar Vulla 1982 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
403 401-500 Ekke-Kaur Vosman 1996 mees M20 Eesti, Harju maakond
404 401-500 Eero Mõttus 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
Täppsportlased
405 401-500 Helin Pungas 1988 naine N Eesti, Harju maakond
406 401-500 Indrek Valge 1991 mees M Eesti, Tartu maakond
407 401-500 Kristi Kelgo 1983 naine N Eesti, Harju maakond
Elioni Spordiklubi
408 401-500 Henri Reitalu 1983 mees M Eesti, Harju maakond
409 401-500 Andrey Nesterov 1959 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
410 401-500 German Frolov 1986 mees M Venemaa, Pskov region
Pskov Ski Team
411 401-500 Jevgeni Voloshin 1951 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
412 401-500 Aleksei Zverkov 1976 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
413 401-500 Jan Minski 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Kulgur Team
414 401-500 Veljo Haube 1961 mees M50 Eesti, Harju maakond
415 401-500 Sergei Kostynich 1964 mees M50 Venemaa, Russia
416 401-500 Kristjan Mägi 1995 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu suusaklubi
417 401-500 Kristo Ebras 1978 mees M Eesti, Harju maakond
418 401-500 Virgo Raadla 1973 mees M40 Eesti, Lääne maakond
SK Sula
419 401-500 Helges Mändmets 1949 mees M60 Eesti, Harju maakond
420 401-500 Toomas Mast 1964 mees M50 Eesti, Hiiu maakond
421 401-500 Lauri Ruberg 1987 mees M Eesti, Harju maakond
422 401-500 Kirke Saar 1979 naine N Eesti, Harju maakond
Sparta
423 401-500 Sergey Yurlov 1967 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
424 401-500 Leonid Kuzmin 1958 mees M50 Rootsi, Värmland
425 401-500 Viktor Kassatkin 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
426 401-500 Monika Lääne 1974 naine N40 Eesti, Harju maakond
427 401-500 Alvar Asi 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
A.A.Tööriistalaenutus
428 401-500 Tarmo Kärdi 1971 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
429 401-500 Evelyn Himma 1972 naine N40 Eesti, Lääne-Viru maakond
430 401-500 Merike Mets 1969 naine N40 Eesti, Lääne-Viru maakond
1001 Ulvar Pavlov 1964 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
RAKVERE SIPLASED / CRAFT
1002 Sulev Muru 1957 mees M50 Eesti, Võru maakond
1003 Indrek Pak 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
1004 Arvo Raja 1961 mees M50 Eesti, Harju maakond
1005 Kaarel Toss 1952 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
1006 Mati Kallemets 1947 mees M60 Eesti, Lääne maakond
SK Sula
1009 Juhan Lukk 1949 mees M60 Eesti, Lääne maakond
SK Sula
1011 Heini Tammik 1953 mees M60 Eesti, Tartu maakond

...