Et En

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 04.12.2020 09:01.

38 km stardinimekiri

Nr. Grupp Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 1-100 Martin Nassar 1993 mees M Eesti, Viljandi maakond
Alutaguse suusaklubi
MTÜ Alutaguse Suusaklubi
2 1-100 Tomas Kaurson 1991 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse suusaklubi
MTÜ Alutaguse Suusaklubi
3 1-100 Mart Kevin Põlluste 1994 mees M Eesti, Tartu maakond
Sportland SuusaAkadeemia
4 1-100 Martti Himma 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Sparta Spordiselts
5 1-100 Madis Vaikmaa 1985 mees M Eesti, Harju maakond
Sparta Spordiselts
Padise vald
6 1-100 Taavi Lehemaa 1993 mees M Eesti, Harju maakond
Alutaguse suusaklubi
MTÜ Alutaguse Suusaklubi
7 1-100 Juri Širokov 1987 mees M Eesti, Tartu maakond
SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA
8 1-100 Raivo Sala 1970 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
One Way Afterski Team
9 1-100 Sander Linnus 1991 mees M Eesti, Põlva maakond
Areal team
10 1-100 Timo Simonlatser 1986 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Sportland SuusaAkadeemia
11 1-100 AIVAR REHEMAA 1982 mees M Eesti, Harju maakond
Sparta SK
12 1-100 Virgo Karu 1967 mees M40 Eesti, Harju maakond
13 1-100 Vahur Teppan 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
Sportland SuusaAkadeemia
14 1-100 Rauno Pikkor 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Team Mahe
15 1-100 Raivo Pärnpuu 1967 mees M40 Eesti, Harju maakond
16 1-100 Raul Seema 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
17 1-100 Taavi Kaiv 1989 mees M Eesti, Harju maakond
ACTUAL PRINT
18 1-100 Meelis Rebane 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
19 1-100 Anti Saarepuu 1983 mees M Eesti, Harju maakond
OneWay Afterski Team
20 1-100 Siim Lehismets 1995 mees M Eesti, Valga maakond
Sportland SuusaAkadeemia
21 1-100 Siim Vinter 1986 mees M Eesti, Harju maakond
22 1-100 Aimar Hussar 1981 mees M Eesti, Võru maakond
Areal team
areal taeam
23 1-100 Andres Juursalu 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
Suusahullud (lisame treeningutele värvi!)
24 1-100 Avo Sambla 1991 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse suusaklubi
MTÜ Alutaguse Suusaklubi
25 1-100 Allar Soo 1991 mees M Eesti, Jõgeva maakond
Areal team
26 1-100 Kert Keskpaik 1983 mees M Eesti, Harju maakond
Sparta Spordiselts
Albe Team/Bont
27 1-100 Raimo Salla 1987 mees M Eesti, Järva maakond
28 1-100 Alar Savastver 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
29 1-100 Aivar Ridamäe 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
Areal team
30 1-100 Kaidar Hussar 1971 mees M40 Eesti, Võru maakond
Areal team
31 1-100 Tarmo Neemela 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
EESTI SPORTLANE
32 1-100 Andrus Kasekamp 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
33 1-100 Ago Veilberg 1963 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
RAKVERE SIPLASED / CRAFT
34 1-100 Marko Helgand 1971 mees M40 Eesti, Põlva maakond
35 1-100 Rait Pallo 1974 mees M40 Eesti, Valga maakond
Areal team
36 1-100 Tanel Tepaskent 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Sparta Spordiselts
Sparta
37 1-100 Cristian Anton 1995 mees M Eesti, Harju maakond
Team TT
38 1-100 Karel Kulbin 1981 mees M Eesti, Harju maakond
SK Biathlon
39 1-100 Sairos Tamm 1993 mees M Eesti, Valga maakond
Karupesa Team
40 1-100 Janno Rodendau 1976 mees M40 Eesti, Järva maakond
41 1-100 Peep Kivil 1973 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse suusaklubi
MTÜ Alutaguse Maraton
42 1-100 Marko Kilp 1993 mees M Eesti, Võru maakond
Võru Suusaklubi
43 1-100 Uku Karing 1984 mees M Eesti, Järva maakond
44 1-100 Marko Rohtmets 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
45 1-100 Tiit Orlovski 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
46 1-100 Ivo Tupits 1968 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
47 1-100 Paul Põldsaar 1976 mees M40 Eesti, Järva maakond
Tulepuu
48 1-100 Jaanus Bauman 1976 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
RAKVERE SIPLASED / CRAFT
49 1-100 Oleg Kovaljov 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
50 1-100 Sulo Mannine 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Team TT
51 1-100 Priit Videvik 1972 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
RAKVERE SIPLASED / CRAFT
52 1-100 Kristjan Linnus 1993 mees M Eesti, Põlva maakond
Areal team
53 1-100 Tiit Lehto 1972 mees M40 Eesti, Tartu maakond
54 1-100 Alar Krautman 1968 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Krautmani Terviseakadeemia
55 1-100 Ain Kilk 1967 mees M40 Eesti, Harju maakond
EWK
56 1-100 Emeri Lepp 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
57 1-100 Urmas Rajaver 1988 mees M Eesti, Harju maakond
MEREVÄGI
58 1-100 Urmas Jool 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
59 1-100 Marek Nõmm 1979 mees M Eesti, Pärnu maakond
A2K
60 1-100 Indrek Pung 1985 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
61 1-100 Villu Klesmann 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
MEREVÄGI
62 1-100 Urmas Kanep 1954 mees M60 Eesti, Harju maakond
63 1-100 Erkki Hummal 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta Spordiselts
Sparta
64 1-100 Margus Kaasik 1970 mees M40 Eesti, Jõgeva maakond
65 1-100 Talis Nurk 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
66 1-100 Martin Maasik 1984 mees M Eesti, Harju maakond
67 1-100 Aivar Villemson 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
68 1-100 Kuido Koppel 1966 mees M50 Eesti, Saare maakond
kinlux vara
69 1-100 Avo Siilak 1970 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
SPORDIKLUBI METSASÕBRAD
70 1-100 Jüri Uha 1997 mees M20 Eesti, Viljandi maakond
Sakala Suusaklubi
71 1-100 Andres Pae 1970 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud (lisame treeningutele värvi!)
Suusahullud
72 1-100 Indrek Karolin 1973 mees M40 Eesti, Põlva maakond
SPORDIKLUBI METSASÕBRAD
73 1-100 Peeter Poopuu 1985 mees M Eesti, Harju maakond
ACTUAL PRINT
74 1-100 Manivald Luidre 1959 mees M50 Eesti, Harju maakond
75 1-100 Reeda Tuula 1977 naine N Eesti, Harju maakond
Sparta Spordiselts
Sparta SK
76 1-100 Assar Tops 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
SK Los Toros
77 1-100 Raio Piiroja 1979 mees M Eesti, Pärnu maakond
78 1-100 Aron Trumm 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
Suusahullud (lisame treeningutele värvi!)
Suusahullud
79 1-100 Tiit Voodla 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
80 1-100 Argo Maasikmäe 1970 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
81 1-100 Jüri Vahar 1967 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
Suusaklubi Jõulu
SUKL Jõulu
82 1-100 Egert Lepiksaar 1999 mees M17 Eesti, Lääne-Viru maakond
Karupesa team
83 1-100 Andres Maarits 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
84 1-100 Helvis Trääder 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Fysiopark
85 1-100 Rannar Raantse 1977 mees M Eesti, Jõgeva maakond
86 1-100 Raul Köster 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
Myfitness Viru
87 1-100 Valentin Lunkov 1973 mees M40 Venemaa, Russia
Ski Team Northern Lights
88 1-100 Toomas Jõgeva 1967 mees M40 Eesti, Harju maakond
89 1-100 Mihkel Truup 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
Suusahullud (sära silmis läbi talve!)
SUUSAHULLUD MTÜ
90 1-100 Tarmo Selde 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
91 1-100 Jaanus Johanson 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
92 1-100 Jaanus Tiisvend 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
EESTI SPORTLANE
eesti
93 1-100 Dag Kivila 1964 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
A2K Spordiklubi
94 1-100 Kaupo Jalasto 1958 mees M50 Eesti, Harju maakond
95 1-100 Tair Anton 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
A2K
96 1-100 Aigar Mäesepp 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
97 1-100 Viktor Mazko 1972 mees M40 Venemaa, St.Petersburg
98 1-100 Ivar Värk 1977 mees M Eesti, Harju maakond
Õhuvägi
99 1-100 Ermet Vain 1979 mees M Eesti, Harju maakond
Error United
100 1-100 Marko Lamp 1978 mees M Eesti, Tartu maakond
SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA
101 101-200 Lars Riisalu 1981 mees M Eesti, Harju maakond
MEREVÄGI
102 101-200 Ivar Pilv 1967 mees M40 Eesti, Järva maakond
103 101-200 Raimo Rotberg 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
HARJUMAA RATTA- JA SUUSAKLUBI MTÜ
104 101-200 Veljo Kattago 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
105 101-200 Tiit Kollo 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
106 101-200 Sille Rell 1970 naine N40 Eesti, Tartu maakond
107 101-200 Kaivo Kiple 1976 mees M40 Eesti, Järva maakond
108 101-200 Siim Õunloo 1990 mees M Eesti, Harju maakond
109 101-200 Toomas Teesaar 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
110 101-200 Urmas Voitka 1963 mees M50 Eesti, Võru maakond
111 101-200 Priit Kuuskla 1982 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
112 101-200 Hanno Traks 1971 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
113 101-200 Margus Kaur 1968 mees M40 Eesti, Tartu maakond
114 101-200 Arvi Anton 1992 mees M Eesti, Tartu maakond
Team 30+
Viljandi Suusaklubi
115 101-200 Rasmus Pruul 1982 mees M Eesti, Harju maakond
MEREVÄGI
116 101-200 Pait Peri 1972 mees M40 Eesti, Võru maakond
117 101-200 Mardo Moumets 1974 mees M40 Eesti, Lääne maakond
Sula
118 101-200 Indrek Lepiksaar 1971 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Delaval
119 101-200 Erik Rüütel 1995 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
120 101-200 Aivo Kaljumäe 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
121 101-200 Martin Kruus 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
122 101-200 Heigo Saar 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
123 101-200 Kalle Kiiranen 1953 mees M60 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
124 101-200 Cheron Lukk 1991 mees M Eesti, Põlva maakond
125 101-200 Andres Nurk 1973 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
126 101-200 Andres Keär 1963 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
Rakke
127 101-200 Margus Maidre 1978 mees M Eesti, Rapla maakond
128 101-200 Tiina Tiisler 1979 naine N Eesti, Põlva maakond
Tartu Rulluisuklubi
129 101-200 Ivo Lepasaar 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
SuusaAkadeemia
130 101-200 Mart Norman 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
ProRunner
131 101-200 Jan Raudsepp 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
EESTI SPORTLANE
132 101-200 Andre Pukk 1977 mees M Eesti, Harju maakond
VIIMSI RATTAKLUBI
133 101-200 Janek Alla 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
134 101-200 Arno Anton 1958 mees M50 Eesti, Tartu maakond
135 101-200 Kristjan Savisikk 1985 mees M Eesti, Harju maakond
ACTUAL PRINT
136 101-200 Alar Lehesmets 1981 mees M Eesti, Harju maakond
137 101-200 Viljar Haav 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
VIIMSI RATTAKLUBI
138 101-200 Rain Praks 1992 mees M Eesti, Harju maakond
MEREVÄGI
139 101-200 Taavi Vahar 1993 mees M Eesti, Pärnu maakond
Suusaklubi Jõulu
140 101-200 Kristo Ebras 1978 mees M Eesti, Harju maakond
141 101-200 Liis Jääger 1998 naine N20 Eesti, Tartu maakond
Karupesa Team
142 101-200 Joosep Ulm 1988 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
143 101-200 Margus Kuusk 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
144 101-200 Denis Aleksandrov 1974 mees M40 Venemaa, Russia
Ski Team Northern Lights
145 101-200 Olavi Mõts 1968 mees M40 Eesti, Võru maakond
Haanja Rattaklubi
146 101-200 Heikki Parve 1962 mees M50 Eesti, Harju maakond
147 101-200 Tarmo Visnapuu 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
VIIMSI RATTAKLUBI
148 101-200 Meelis Jürisaar 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
149 101-200 Aivo Traks 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
KAITSEVÄE PEASTAAP
150 101-200 Ragnar Krooni 1980 mees M Eesti, Järva maakond
SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA
151 101-200 Heigo Paglant 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
152 101-200 Arvi Schilf 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
153 101-200 Priit Pullerits 1965 mees M50 Eesti, Tartu maakond
154 101-200 Jaanus Robi 1973 mees M40 Eesti, Tartu maakond
155 101-200 Janek Trepp 1972 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
RAKVERE SIPLASED
156 101-200 Reimo Leol 1977 mees M Eesti, Pärnu maakond
Suusaklubi Jõulu
157 101-200 Bruno Lippur 1973 mees M40 Eesti, Jõgeva maakond
158 101-200 Madis Moor 1988 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
159 101-200 Aivar Juhandi 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta Spordiselts
160 101-200 Meelis Laanemets 1979 mees M Eesti, Lääne-Virumaa
161 101-200 Ene Aigro 1960 naine N50 Eesti, Valga maakond
162 101-200 Kuido Kond 1970 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
163 101-200 Margus Parts 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Kiili Spordiklubi
164 101-200 Andres Leosk 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
165 101-200 Margus Kaegas 1970 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
166 101-200 Tarmo Sidron 1979 mees M Eesti, Pärnu maakond
167 101-200 Marek Merivälja 1968 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
One Way After Sky
168 101-200 Mart Vernik 1977 mees M Eesti, Harju maakond
169 101-200 Martin Siimer 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
LiVal
170 101-200 Tõnu Reinov 1969 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
171 101-200 Jaak Urm 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Serviti
172 101-200 Tarmo Karama 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
173 101-200 Kalle Kukk 1970 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
174 101-200 Rain Jaaksoo 1983 mees M Eesti, Tartu maakond
SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA
175 101-200 Alar Nigul 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
CFC Rattaklubi
176 101-200 Valdek Rohtma 1978 mees M Eesti, Harju maakond
VIIMSI RATTAKLUBI
177 101-200 Martin Sagaja 1980 mees M Eesti, Harju maakond
Eesti Raudee Spordiklubi
178 101-200 Toomas Uiboleht 1967 mees M40 Eesti, Harju maakond
ASSA ABLOY
179 101-200 Priit Tiidla 1991 mees M Eesti, Võru maakond
180 101-200 Vladimir Vinogradov 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
InFocus
181 101-200 Karol Keskküla 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
Viru Tull
182 101-200 Tiit Meidla 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Danske Spordiklubi
183 101-200 Olivar Kits 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
KAITSEVÄE PEASTAAP
184 101-200 Reimo Moor 1984 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
185 101-200 Raul Maripuu 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
186 101-200 Anti Looskari 1977 mees M Eesti, Harju maakond
187 101-200 Toomas Papstel 1977 mees M Eesti, Harju maakond
188 101-200 Ott Viirmann 1987 mees M Eesti, Harju maakond
189 101-200 Meelis Mälberg 1970 mees M40 Eesti, Põlva maakond
Värska OK Peko
190 101-200 Margus Tinno 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
velo clubbers
191 101-200 Mehis Täpp 1972 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
192 101-200 Jürgo Raid 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
193 101-200 Andrus Danilov 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
194 101-200 Indrek Reitsak 1977 mees M Eesti, Harju maakond
195 101-200 Tarvo Treier 1982 mees M Eesti, Harju maakond
196 101-200 Kaimo Maiste 1980 mees M Eesti, Viljandi maakond
197 101-200 Kaidu Nõmmik 1970 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
198 101-200 Lauri Koort 1981 mees M Eesti, Harju maakond
199 101-200 Taivo Pallotedder 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
200 101-200 Katrin Juurak 1982 naine N Eesti, Pärnu maakond
Suusahullud (lisame treeningutele värvi!)
201 201-300 Lauri Tikk 1972 mees M40 Eesti, Tartu maakond
202 201-300 Peeter Allik 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
203 201-300 Hardi Heinsar 1972 mees M40 Eesti, Valga maakond
Scoutspataljon Team
Scoutspataljon TeamKaitsevägi
204 201-300 Alvar Asi 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
A.A.Tööriistalaenutus
205 201-300 Tauno Treier 1978 mees M Eesti, Harju maakond
206 201-300 Raigo Kindsiko 1972 mees M40 Eesti, Põlva maakond
207 201-300 Kaspar Lind 1978 mees M Eesti, Tartu maakond
208 201-300 Kaja Ligi 1963 naine N50 Eesti, Harju maakond
209 201-300 Eve Piilmann 1964 naine N50 Eesti, Harju maakond
210 201-300 Vladimir Baskakov 1956 mees M60 Eesti, Harju maakond
211 201-300 Airi Undrits 1982 naine N Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
212 201-300 Nadežda Poljakova 1946 naine N60 Eesti, Ida-Viru maakond
Narva Spordiveteranide Koondis
213 201-300 Leho Laja 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
214 201-300 Ermo Veelain 1962 mees M50 Eesti, Harju maakond
215 201-300 Siim Kukk 1989 mees M Eesti, Tartu maakond
216 201-300 Marek Järve 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
217 201-300 Kristo Sirk 1999 mees M17 Eesti, Põlva maakond
Ok Kobras Põlva
218 201-300 Martin Vinni 1987 mees M Eesti, Harju maakond
219 201-300 Anti Oot 1951 mees M60 Eesti, Tartu maakond
220 201-300 Janar Tatomir 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
Suusahullud (lisame treeningutele värvi!)
221 201-300 Urmet Hiiekivi 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
Agro93
222 201-300 Tarvo Kapp 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
Kükametsa PK
223 201-300 Andri Tõnstein 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
224 201-300 Priit Jüriöö 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
225 201-300 Jüri Linde 1971 mees M40 Eesti, Saare maakond
226 201-300 Marti Pungits 1989 mees M Eesti, Võru maakond
227 201-300 Janno Greenbaum 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
228 201-300 Johannes Ütsik 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
JYTS GROUP OÜ
229 201-300 Janek Resev 1978 mees M Eesti, Harju maakond
230 201-300 Mati Koppel 1960 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
SK ProRunner
231 201-300 Tarmo Laht 1965 mees M50 Eesti, Tartu maakond
232 201-300 Rando Sui 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Team TT
233 201-300 Riho Rebane 1980 mees M Eesti, Harju maakond
REDMOTO
234 201-300 Marje Viirmann 1960 naine N50 Eesti, Harju maakond
235 201-300 Martin Suuroja 1971 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Viitna Suusaklubi
236 201-300 Riho Männi 1951 mees M60 Eesti, Harju maakond
SPORDIKLUBI METSASÕBRAD
Spordiklubi Metsasõbrad MTÜ
237 201-300 Arno Pärna 1969 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
238 201-300 Taavi Tell 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
Areal Team
239 201-300 Tarmo Eerik 1982 mees M Eesti, Harju maakond
VIIMSI RATTAKLUBI
240 201-300 Riho Vals 1970 mees M40 Eesti, Tartu maakond
241 201-300 Madis Mägi 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
kosei.ee
242 201-300 Priit Laidvee 1968 mees M40 Eesti, Võru maakond
243 201-300 Andrey Roop 1958 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
244 201-300 Tarmo Leeman 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
ACTUAL PRINT
245 201-300 Jüri Ellen 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
246 201-300 Hillar Valk 1945 mees M70 Eesti, Lääne-Viru maakond
VOC/Rattabaas
247 201-300 Markus Kaasik 1999 mees M17 Eesti, Jõgeva maakond
248 201-300 Raivo Terve 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
249 201-300 Raivo Keskra 1979 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
250 201-300 Juhan Paabstel 1988 mees M Eesti, Harju maakond
251 201-300 Jaanus Keerberg 1971 mees M40 Eesti, Järva maakond
Ambla SK
252 201-300 Margus Maiste 1977 mees M Eesti, Harju maakond
253 201-300 Tavo Uuetalu 1958 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
SPORDIKLUBI METSASÕBRAD
Spordiklubi Metsasõbrad MTÜ
254 201-300 Priit Sei 1980 mees M Eesti, Jõgeva maakond
SeiCom aknatehas
255 201-300 Rein Ruusalu 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
256 201-300 Jan Minski 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Kulgur team
257 201-300 Jako Haikara 1966 mees M50 Eesti, Saare maakond
258 201-300 Cardo Soosaar 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
259 201-300 Kristjan Ok 1984 mees M Eesti, Harju maakond
Sparta Spordiselts
260 201-300 Ahto Selter 1970 mees M40 Eesti, Järva maakond
261 201-300 Margus Piiriste 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
262 201-300 Anti Otsla 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
Eesti Sportlane
263 201-300 Mairis Õispuu 1997 naine N20 Eesti, Lääne-Viru maakond
264 201-300 Vello Luts 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Trismile
265 201-300 Kristjan Pärna 1993 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
266 201-300 Kaspar Kelgo 1992 mees M Eesti, Järva maakond
Spordiklubi Metsasõbrad MTÜ
267 201-300 Maris Kaarjärv 1976 naine N40 Eesti, Lääne-Viru maakond
268 201-300 Peep Stokkeby 1961 mees M50 Eesti, Harju maakond
269 201-300 Bruno Münter 1956 mees M60 Eesti, Lääne-Viru maakond
Kiltsi Tööjõureservid
270 201-300 Peep Konrad 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
EESTI SPORTLANE
271 201-300 Marek Ainsam 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
272 201-300 Valde Viiding 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Hang Loose
273 201-300 Rainer Punga 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
274 201-300 Kristjan Lehesmets 1988 mees M Eesti, Tartu maakond
275 201-300 Enn Kaaret 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
276 201-300 Aare Pilvet 1971 mees M40 Eesti, Tartu maakond
277 201-300 Taavi Mõts 1981 mees M Eesti, Harju maakond
278 201-300 Uku Vernik 1993 mees M Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
279 201-300 Rein Kalle 1975 mees M40 Eesti, Põlva maakond
280 201-300 Alari Leevit 1977 mees M Eesti, Viljandi maakond
281 201-300 Mairolt Kakko 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
Aktiivikeskus MTÜ
282 201-300 Lauri Valdmaa 1980 mees M Eesti, Harju maakond
283 201-300 Monika Lääne 1974 naine N40 Eesti, Harju maakond
Sparta
284 201-300 Einar Tooming 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
285 201-300 Jaanus Vaiksoo 1967 mees M40 Eesti, Harju maakond
286 201-300 Andres Lukkats 1970 mees M40 Eesti, Järva maakond
287 201-300 Allan Tartu 1993 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
288 201-300 Alari Rahumägi 1977 mees M Eesti, Harju maakond
Suusahullud (sära silmis läbi talve!)
Suusahullud
289 201-300 Allan Kiviselg 1978 mees M Eesti, Hiiu maakond
Sparta
290 201-300 Virgo Raadla 1973 mees M40 Eesti, Lääne maakond
SK Sula
291 201-300 Lembit Pallas 1953 mees M60 Eesti, Harju maakond
292 201-300 Avo Raud 1961 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
A2K
293 201-300 Tiina Idavain 1957 naine N50 Eesti, Järva maakond
SK Metsasõbrad
294 201-300 Jüri Soovik 1958 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
295 201-300 Marko Allik 1984 mees M Eesti, Viljandi maakond
296 201-300 Kalju Vaikjärv 1954 mees M60 Eesti, Harju maakond
297 201-300 Vello Voolaid 1963 mees M50 Eesti, Harju maakond
298 201-300 Jaanus Treilmann 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
299 201-300 Paavo Vikat 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
300 201-300 Jaanus Kaur 1963 mees M50 Eesti, Harju maakond
301 301-400 Hardo Mõek 1979 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
302 301-400 Rita Kivila 1974 naine N40 Eesti, Tartu maakond
303 301-400 Ivo Värk 1974 mees M40 Eesti, Tartu maakond
304 301-400 Reine Koppel 1968 naine N40 Eesti, Jõgeva maakond
SK ProRunner
305 301-400 Maido Geidik 1970 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
306 301-400 Ermo Kruuse 1976 mees M40 Eesti, Valga maakond
307 301-400 Alvar Leola 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
308 301-400 Kristi Kelgo 1983 naine N Eesti, Harju maakond
Elioni Spordiklubi
309 301-400 Robert Mälk 1970 mees M40 Eesti, Saare maakond
310 301-400 Ago Käis 1953 mees M60 Eesti, Põlva maakond
311 301-400 Mati Jaaku 1962 mees M50 Eesti, Lääne maakond
312 301-400 Elina Lasseron 1967 naine N40 Eesti, Harju maakond
EVK
313 301-400 Tõnu Ernits 1974 mees M40 Eesti, Võru maakond
314 301-400 Kalle Kroon 1968 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
315 301-400 Veljo Haube 1961 mees M50 Eesti, Harju maakond
316 301-400 Juhan Änilane 1951 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
317 301-400 Erik Pikkor 1976 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
318 301-400 Risto Muldme 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
&Moments
319 301-400 Raini Valgma 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
320 301-400 Taivo Tolli 1981 mees M Eesti, Lääne maakond
X-Sport Team
321 301-400 Ott Kadaksoo 1963 mees M50 Eesti, Harju maakond
322 301-400 Indrek Iho 1979 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Tamsalu AO SUKL
323 301-400 Kaspar Lood 1985 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
324 301-400 Arvi Suur 1970 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
325 301-400 Aivo Sepp 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
326 301-400 Peeter Müürsepp 1961 mees M50 Eesti, Põlva maakond
327 301-400 Hjalmar Konno 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
328 301-400 Tarmo Tempel 1951 mees M60 Eesti, Harju maakond
Matate
329 301-400 Mati Saarend 1951 mees M60 Eesti, Lääne-Viru maakond
330 301-400 Raimo Rebo 1982 mees M Eesti, Harju maakond
331 301-400 Hillar Vainjärv 1950 mees M60 Eesti, Harju maakond
332 301-400 Hillar Kaeval 1958 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
Õhuvägi
KAITSEVÄGI
333 301-400 Siim Samberk 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
334 301-400 Vello Einland 1958 mees M50 Eesti, Harju maakond
335 301-400 Leili Prans 1951 naine N60 Eesti, Tartu maakond
336 301-400 Egert Akenpärg 1986 mees M Eesti, Harju maakond
337 301-400 Helle Persitski 1966 naine N50 Eesti, Lääne-Viru maakond
SK Prorunner
338 301-400 Marje Ott 1959 naine N50 Eesti, Harju maakond
339 301-400 Karl Oissar 1957 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
340 301-400 Joosep Kinks 1987 mees M Eesti, Harju maakond
VIIMSI RATTAKLUBI
341 301-400 Rain Vosman 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
342 301-400 Tatiana Mazko 1978 naine N Venemaa, St.Petersburg
343 301-400 Illar Kukk 1962 mees M50 Eesti, Harju maakond
344 301-400 Igor Sulemenkov 1965 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
345 301-400 Veiko Karp 1964 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
346 301-400 Indrek Lillo 1977 mees M Eesti, Harju maakond
347 301-400 Margus Männik 1977 mees M Eesti, Harju maakond
348 301-400 Teet Kallakmaa 1965 mees M Eesti, Järva maakond
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
349 301-400 Marco Haas 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
SAQ SC
350 301-400 Pjotr Aksjonov 1948 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
351 301-400 Silver Ambos 1958 mees M50 Eesti, Valga maakond
352 301-400 Nikolay Nesterov 1956 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
Narva Elektrijaamade Spordiklubi
353 301-400 Karel Krist 1978 mees M Eesti, Harju maakond
354 301-400 Toomas Hiielaid 1961 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
355 301-400 Laur Hiob 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
356 301-400 Merje Luik 1968 naine N40 Eesti, Pärnu maakond
A2K
357 301-400 Ojari Paas 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
VIIMSI RATTAKLUBI
358 301-400 Vahur Kahu 1970 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
359 301-400 Jaanus Adusoo 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
ACTUAL PRINT
360 301-400 Raigo Paas 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
SAQ SC
361 301-400 Rivo Tolli 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
362 301-400 Aivar Angelstok 1967 mees M40 Eesti, Harju maakond
363 301-400 Andres Tammsaar 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
364 301-400 Tõnu Mändma 1978 mees M Eesti, Pärnu maakond
365 301-400 Avo Vapper 1965 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
366 301-400 Peter Matti 1977 mees M Eesti, Harju maakond
367 301-400 Teet Enok 1974 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
368 301-400 Kaido Hanikat 1967 mees M40 Eesti, Harju maakond
Conviso
369 301-400 Martti Orr 1992 mees M Eesti, Harju maakond
370 301-400 Urmas Sarri 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
371 301-400 Vello Solna 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
Värska OK Peko
372 301-400 Kaija Vahtra 1986 naine N Eesti, Harju maakond
373 301-400 Leo Härm 1947 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
374 301-400 Mikk Rajaver 1988 mees M Eesti, Harju maakond
375 301-400 Raine Hirve 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Itella Logistics
376 301-400 Siim Külasepp 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
EWK
377 301-400 Kaido Kerik 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
378 301-400 Rita Uuetalu 1957 naine N50 Eesti, Lääne-Viru maakond
SPORDIKLUBI METSASÕBRAD
Spordiklubi Metsasõbrad MTÜ
379 301-400 Mari Hummal 1976 naine N40 Eesti, Tartu maakond
SK Jooksupartner
380 301-400 Juhan Paabstel 1959 mees M50 Eesti, Harju maakond
381 301-400 Margus Pauts 1981 mees M Eesti, Harju maakond
382 301-400 Tauno Ojasaar 1972 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Simuna SK
383 301-400 Siim Saidla 1981 mees M Eesti, Harju maakond
384 301-400 Maili Kahu 1972 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
385 301-400 Mihkel Inno 1966 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
386 301-400 Rain Hallimäe 1957 mees M50 Eesti, Harju maakond
387 301-400 Bruno Tammaru 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
388 301-400 Rain Tulp 1967 mees M40 Eesti, Rapla maakond
389 301-400 Triin Lett 1966 naine N50 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
390 301-400 Ruth Pallo 1972 naine N40 Eesti, Harju maakond
391 301-400 Vello Vesk 1955 mees M60 Eesti, Lääne-Viru maakond
392 301-400 Ahti Seire 1983 mees M Eesti, Järva maakond
393 301-400 Olga Jakovleva 1958 naine N50 Eesti, Ida-Viru maakond
SK Narva FIRN
394 301-400 Siiri Kaaver 1964 naine N50 Eesti, Tartu maakond
395 301-400 Merle Lepp 1970 naine N40 Eesti, Ida-Viru maakond
396 301-400 Marju Tempel 1974 naine N40 Eesti, Harju maakond
Matate sk
397 301-400 Urmas Männa 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
398 301-400 Raivo Olgo 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
399 301-400 Mart Aimsalu 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
400 301-400 Merike Mumme 1975 naine N40 Eesti, Harju maakond
401 401-500 Tarmo Rindla 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
402 401-500 Hillar Lepik 1954 mees M60 Eesti, Harju maakond
403 401-500 Andres Jaanus 1963 mees M50 Eesti, Harju maakond
EWK
404 401-500 Jarek Jänese 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
405 401-500 Enn Kiiver 1956 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
406 401-500 Andres Viira 1967 mees M40 Eesti, Harju maakond
407 401-500 Lauri Jaanus 1991 mees M Eesti, Harju maakond
408 401-500 Madis Uusorg 1983 mees M Eesti, Lääne maakond
409 401-500 Kristjan Kongo 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
410 401-500 Heino Märks 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
KAITSEVÄE PEASTAAP
411 401-500 Dmitri Smirnov 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
412 401-500 Kristjan Krull 1981 mees M Eesti, Harju maakond
413 401-500 Argo Miller 1969 mees M40 Eesti, Saare maakond
414 401-500 Argo Normak 1973 mees M40 Eesti, Tartu maakond
415 401-500 Riika Ploompuu 1970 naine N40 Eesti, Harju maakond
Swedbank SK
416 401-500 Riho Vaikmäe 1980 mees M Eesti, Põlva maakond
MxMania
417 401-500 Guido Salumäe 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
X-Sport Team / TAG Ehitus
418 401-500 Maikel Mikson 1985 mees M Eesti, Jõgeva maakond
419 401-500 Sandra Alusalu 1987 naine N Eesti, Jõgeva maakond
420 401-500 Reigo Roasto 1983 mees M Eesti, Harju maakond
421 401-500 Tiit Sinisalu 1957 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
422 401-500 Hans Määltsemees 1960 mees M50 Eesti, Harju maakond
423 401-500 Merle Männik 1972 naine N40 Eesti, Harju maakond
Täppsportlased
424 401-500 Eret Maasing 1984 naine N Eesti, Harju maakond
425 401-500 Kristo Kask 1980 mees M Eesti, Harju maakond
426 401-500 Harry Liiv 1950 mees M60 Eesti, Harju maakond
427 401-500 Villu Lükk 1980 mees M Eesti, Viljandi maakond
428 401-500 Sander Põld 1984 mees M Eesti, Harju maakond
429 401-500 Oleg Baum 1954 mees M60 Eesti, Harju maakond
430 401-500 Eero Liivrand 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
Täppsportlased
431 401-500 Kaupo Maasing 1981 mees M Eesti, Harju maakond
432 401-500 Joosep Piirisild 1985 mees M Eesti, Harju maakond
433 401-500 Kristo Kent 1978 mees M Eesti, Harju maakond
434 401-500 Taivo Lehesmets 1957 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
SK Metsasõbrad
435 401-500 Kaido Kaik 1979 mees M Eesti, Harju maakond
436 401-500 Indrek Kaasik 1981 mees M Eesti, Lääne maakond
437 401-500 Peeter Kadarik 1987 mees M Eesti, Harju maakond
438 401-500 Margit Vaarma 1982 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
Kaitsevägi, 1.jalaväebrigaad
439 401-500 Janno Märk 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
KAITSEVÄE PEASTAAP
440 401-500 Sven Põldme 1982 mees M Eesti, Harju maakond
441 401-500 Meelis Paumets 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
VIIMSI RATTAKLUBI
442 401-500 Aleksei Novoselov 1966 mees M50 Venemaa, russia
443 401-500 Jevgeni Vološin 1951 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
444 401-500 Jürgen Bach 1956 mees M60 Eesti, Lääne maakond
445 401-500 Aivar Kuusmik 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
446 401-500 Andrey Nesterov 1959 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
Narva Elektrijaamade Spordiklubi
447 401-500 Valmer Stalkov 1968 mees M40 Eesti, Võru maakond
448 401-500 Siim Luhaorg 1993 mees M Eesti, Rapla maakond
449 401-500 Ruudi Konrad 1975 mees M40 Eesti, Rapla maakond
Vooremaa Centrum Rattabaas I
450 401-500 Tea Halla 1970 naine N40 Eesti, Harju maakond
451 401-500 Martin Ellervee 1977 mees M Eesti, Harju maakond
CFC
452 401-500 Evgeny Sokolov 1941 mees M70 Eesti, Ida-Viru maakond
SK Narva FIRN
453 401-500 Jorma Liivalaid 1993 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
454 401-500 Siim Valgre 1988 mees M Eesti, Lääne maakond
455 401-500 Tiit Aruvee 1955 mees M60 Eesti, Harju maakond
456 401-500 Riho Ots 1989 mees M Eesti, Lääne maakond
457 401-500 Mare Ulp 1969 naine N40 Eesti, Harju maakond
Swedbanki Spordiklubi
458 401-500 Kalle Känd 1965 mees M50 Šveits, Szhwyz
459 401-500 Ats Kallais 1972 mees M40 Eesti, Järva maakond
460 401-500 Valdek Venno 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
461 401-500 Riho Lanno 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
462 401-500 Viktor Kassatkin 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
463 401-500 Ago Pukspuu 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
Õhuvägi
464 401-500 Ragne Aun 1978 naine N Eesti, Harju maakond
465 401-500 Martin Luts 1997 mees M20 Eesti, Harju maakond
Nõmme Spordiklubi
466 401-500 Marti Tutt 1986 mees M Eesti, Rapla maakond
467 401-500 Silver Schultz 1988 mees M Eesti, Harju maakond
468 401-500 Tõnu Koppel 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
469 401-500 Alar Alajaan 1979 mees M Eesti, Harju maakond
470 401-500 Rain Vaikmäe 1984 mees M Eesti, Põlva maakond
MX Mania
471 401-500 Marko Liiva 1992 mees M Eesti, Valga maakond
472 401-500 Priit Rebane 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
SK Keremeister
473 401-500 Peeter Välkmann 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
474 401-500 Meelis Ajaots 1968 mees M40 Eesti, Tartu maakond
475 401-500 Eerik Överus 1992 mees M Eesti, Harju maakond
476 401-500 Taimo Urtson 1966 mees M50 Eesti, Tartu maakond
477 401-500 Alexander Tishchenkov 1952 mees M60 Eesti, Harju maakond
478 401-500 Priit Truusalu 1963 mees M50 Eesti, Tartu maakond
479 401-500 Aivar Paas 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
480 401-500 Eero Kaup 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
481 401-500 Raim Maurer 1994 mees M Eesti, Harju maakond
482 401-500 Triin Maller 1977 naine N Eesti, Harju maakond
483 401-500 Lauri Antalainen 1980 mees M Eesti, Tartu maakond
CoreGrow
484 401-500 Kaidar Uibokand 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
485 401-500 Andre Nõmm 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
486 401-500 Roger Rooma 1984 mees M Eesti, Harju maakond
487 401-500 Annika Tuisk-Ilves 1975 naine N40 Eesti, Harju maakond
488 401-500 Virgo Runno 1989 mees M Eesti, Harju maakond
489 401-500 Kaur Kõue 1989 mees M Eesti, Harju maakond
490 401-500 Ilmar Koolmeister 1979 mees M Eesti, Harju maakond
491 401-500 Andres Ütt 1986 mees M Eesti, Harju maakond
492 401-500 Oleg Košik 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
493 401-500 Ivar Hein 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
1001 Ulvar Pavlov 1964 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
RAKVERE SIPLASED / CRAFT
1002 Sulev Muru 1957 mees M50 Eesti, Võru maakond
1003 Indrek Pak 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
1004 Arvo Raja 1961 mees M50 Eesti, Harju maakond
1005 Kaarel Toss 1952 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
1006 Mati Kallemets 1947 mees M60 Eesti, Lääne maakond
SK Sula
1009 Juhan Lukk 1949 mees M60 Eesti, Lääne maakond
sk Sula
1011 Heini Tammik 1953 mees M60 Eesti, Tartu maakond

...