Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

TOETAJAD

Rand ja tuulberg
Otepää vald
Winterplace
Salvest
Kulka
Tehvandi
Oteks
Seikluspark
Oti pubi

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 08.12.2019 05:00:42.
Kokku: 618
Põhisõit: 383
Lühisõit: 196
Peresõit: 39
mees: 539
naine: 79
Kõik   |   Põhisõit   |   Lühisõit   |   Peresõit
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Adusoo, Jaanus
REDBIKE-ACTUAL II Põhisõit
Agarkov, Maksim
Narva Kutseõppekeskus Põhisõit
Aibast, Erik
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II Põhisõit
Ainsoo, Meelis
Põhisõit
Alamaa, Alvar
Lühisõit
Alev, Magnar
Põhisõit
Altin, Enn
Põhisõit
Altin, Ergo
Põhisõit
Alumaa, Priit
Põhisõit
Alus, Christine
Lühisõit
Alvela, Jaan
Rõuge Racing Team Põhisõit
Ambos, Markus
Peresõit
Anderson, Sven
Lühisõit
Angerma, Meelis
Põhisõit
Anniko, Reiko
Põhisõit
Anton, Krista
Lühisõit
Antsov, Kristjan
Peresõit
Antsov, Mattias
Peresõit
Ärmpalu, Aare
Ruuveni Spordiklubi Lühisõit
Ärmpalu, Agnes
Ruuveni Spordiklubi Lühisõit
Ärmpalu, Joonas
Ruuveni Spordiklubi Lühisõit
Aro, Marko
Lühisõit
Arro, Andres
Põhisõit
Arro, Mihkel
Lühisõit
Arumägi, Anti
REDBIKE-ACTUAL Põhisõit
Austa, Caspar
Põhisõit
Bagajev, Nikolai
Põhisõit
Balgabaev, Ravshan
Infocus Team Põhisõit
Batulin, Matvei
Narva Kutseõppekeskus Põhisõit
Beljajev, Vladimir
Põhisõit
Briedis, Armands
Põhisõit
Daniel, Ken
Lühisõit
Danilas, Hans Markus
Peresõit
Danilas, Meelis
Fixus VIP Team Põhisõit
Demidko, Ruslan
Lühisõit
Denisov, Andrey
Põhisõit
Dugin, Dmitri
Põhisõit
Ebber, Andrus
RR SIPLASED / WIRU AUTO Põhisõit
Eelma, Tõnu
RR Siplased Põhisõit
Eelmets, Indrek
Põhisõit
Eerik, Tarmo
SAAREFOOD-1 Põhisõit
Eerme, Hanno
Põhisõit
Eilo, Enno
RAKKE GIANT TEAM Põhisõit
Elling, Toomas
REDBIKE-ACTUAL II Põhisõit
Elo, Armas
Põhisõit
Erikson, Toomas
REDBIKE-ACTUAL Põhisõit
Erm, Tõnis
SK Xdream Põhisõit
Ers, Alger
Põhisõit
Ever, Riho
SAAREFOOD-2 Põhisõit
Falten, Hannes
Põhisõit
Fjodorov, Nikolai
Omniva Spordiklubi Lühisõit
Greenbaum, Marko
Põhisõit
Grünberg, Eliina
Lühisõit
Gutmann, Tarmo
Põhisõit
Haas, Marco
SAQ SC Põhisõit
Haas, Steve
Põhisõit
Haav, Viljar
SAAREFOOD-2 Põhisõit
Haava, Henno
GLASSDRIVE Põhisõit
Habakukk, Ukku
Lühisõit
Hagen, Peeter
Põhisõit
Häidberg, Elar
Lühisõit
Haldre, Sulev
Põhisõit
Hallik, Margus
Länsi-Uudenmaan Suunnistajat Põhisõit
hallik, ullar
Lühisõit
Hallop, Greg
Põhisõit
Hanikat, Kaido
Põhisõit
Hansen, Heiki
Lühisõit
Hanson, Tarmo
Promens Põhisõit
Harend, Simo
Rakke Giant Peresõit
Hein, Rene
Põhisõit
Hiiesalu, Priit
Lühisõit
Himma, Markus
HoneyPower Põhisõit
Hion, Lars-Erik
CC REKORD Peresõit
Hion, Oliver
Nõmme Rattaklubi Peresõit
Hirs, Janek
RR SIPLASED / LATER Põhisõit
Hirs, Marek
RR SIPLASED / LAADA CAFE Põhisõit
Hirte, Igors
Põhisõit
Hütt, Kristo
Haanja rattaklubi Põhisõit
Idvand, Herki
Ruuveni Spordiklubi Lühisõit
Idvand, Indrek
Ruuveni Spordiklubi Lühisõit
Igel, Sirje
Põhisõit
Ilus, Andrus
WestlineTeam Lühisõit
Israel, Severin
Põhisõit
Jaanson, Alar
Põhisõit
Järsk, Jarmo
Lühisõit
Järsk, Mati
Lühisõit
Järveoja, Helje
Lühisõit
Järveoja, Jaanus
Põhisõit
Järvsoo, Janno
SK KALJU RATTATIIM Põhisõit
Jõgis, Hannes
Lühisõit
Jõgis, Janek
Lühisõit
Johanson, Kristjan
Põhisõit
Jõõger, Kulvo
Põhisõit
Joonas, Juho
Põhisõit
Joost, Janno
Equa-Afterone Põhisõit
Joost, Kristjan
Equa-Afterone Lühisõit
Joost, Martin
Equa-Afterone Lühisõit
Jörgensen, Sören Rhiger
Põhisõit
Jundas, Kadri-Ann
Põhisõit
Jürjens, Erik
Lühisõit
Kaal, Regina
Põhisõit
Käär, Kätlin
Lühisõit
Kaarjärv, Mairit
Peresõit
Kaarjärv, Maris
Lühisõit
Kaarjärv, Marius
Lühisõit
Kaasik, Kaupo
Lühisõit
Kabonen, Tiit
RR SIPLASED / LATER Põhisõit
Kabral, Iljar
Põhisõit
Kadarik, Janek
Raplamaa Rattaklubi KoMo Põhisõit
Kadarik, Kalle
Raplamaa Rattaklubi KoMo Põhisõit
Kägu, Hannes
SAAREFOOD-1 Põhisõit
Kahu, Maili
Põhisõit
Kahu, Vahur
Põhisõit
Kaik, Jaanus
PURUSTAJA Põhisõit
Kaldma, Toomas
Lühisõit
Kaljusaar, Arlis
Põhisõit
Kallakmaa, Teet
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi Lühisõit
Kallari, Taimar
ASTRO BALTICS Põhisõit
Kalpus, Toivo
Lühisõit
Kanistik, Heiki
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II Põhisõit
Kapp, Riho
Ambla SK Lühisõit
Karjane, Lea
Põhisõit
Kärner, Mart
Põhisõit
Karrofeldt, Kalle
Põhisõit
Karu, Ott
Lühisõit
Karu, Virgo
SAAREFOOD-1 Põhisõit
Kase, Andres
Lühisõit
Kask, Ats
Põhisõit
Kask, Indrek
REDBIKE-ACTUAL III Põhisõit
Kask, Kalle
Lühisõit
Kask, Kren
SMART SPORT TÜRI Lühisõit
Kask, Renet
SMART SPORT TÜRI Põhisõit
Kaskla, Kuido
PURUSTAJA Põhisõit
Kasumets, Kait
Ruuveni spordiklubi Põhisõit
Katin, Vladimir
Põhisõit
Kattai, Kaupo
rtr Põhisõit
Kaukis, Tõnu
Põhisõit
Keär, Andres
RAKKE GIANT TEAM Põhisõit
Keel, Tarmo
Põhisõit
Kepp, Kaidu
Lühisõit
Kibe, Urmas
Põhisõit
Kiigemägi, Andres
RAKKE GIANT TEAM Põhisõit
Kiil, Alan
Põhisõit
Kiivit, Lauri
Promens Põhisõit
Kikkas, Riho
Valio Põhisõit
Kikkerpill, Erki
Lühisõit
Kimmel, Raiko
SAAREFOOD Põhisõit
Kimmel, Robert
Põhisõit
Kingo, Margo
Põhisõit
Kinks, Reet
Põhisõit
Kirch, Mareck
Põhisõit
Kiristaja, Hendrik
Põhisõit
Kiskonen, Siim
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM Põhisõit
Kivioja, Raimo
RR SIPLASED / LAADA CAFE Põhisõit
Kivisikk, Risto
Põhisõit
Klais, Tarvo
Põhisõit
Klais, Tormi
Peresõit
Klaos, Aiko
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II Põhisõit
Klein, Pille
Lühisõit
Kodanipork, Raido
Arctic Sport Club Põhisõit
Kohandi, Valdur
Põhisõit
Koitsaar, Sigmar
GLASSDRIVE Põhisõit
Kõiv, Kaspar
Haanja rattaklubi Põhisõit
Kõiv, Kennert
SPORTLAND BOTTECHIA Peresõit
Kõiv, Marek
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II Põhisõit
Kolberg, Kalle
Narva Kutseõppekeskus Põhisõit
Kolessov, Jevgeni
Infocus Team Põhisõit
Kollo, Andres
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM Põhisõit
Kolomenski, Alik
Lühisõit
Kool, Inge
REDBIKE / PURUSTAJA Põhisõit
Koov, Raul
Lühisõit
Koppelmaa, Raul
REDBIKE-ACTUAL II Põhisõit
Korb, Indrek
Põhisõit
Kordmaa, Henry
Põhisõit
Kõrge, Toomas
REDBIKE-ACTUAL III Põhisõit
Kostabi, Marek
Põhisõit
Kotov, Rain
Lühisõit
Kozelski, Daniel
KJK / SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM Lühisõit
Kozinets, Daniil
Narva Kutseõppekeskus Põhisõit
Kozlov, Raul
Lühisõit
Kraam, Sulev
Põhisõit
Kreegimets, Rihard
Lühisõit
Kreegimets, Robin
Lühisõit
Kriisa, Helar
Ideekamin OÜ Põhisõit
Kriisa, Tiina
Lühisõit
Krooni, Ragnar
GLASSDRIVE Põhisõit
Kübar, Helen
SAAREFOOD Lühisõit
Kull, Agur
Põhisõit
Kull, Argo
Promens Põhisõit
kull, karolina
rakke giant team Peresõit
Kull, Martin
Allew Ehitus Põhisõit
kull, oliver
rakke giant team Peresõit
Kure, Kaarel
Valio Põhisõit
Kuresoo, Rain
Põhisõit
Kurg, Eke
Rand Lühisõit
Kutser, Indra
Peetri Rattaklubi - Kirkeval Lühisõit
Kutser, Karmo
Peetri Rattaklubi - Kirkeval Lühisõit
Kütt, Kevin
Tartu Akadeemiline spordiklubi Peresõit
Kütt, Vello
Omniva Spordiklubi Lühisõit
Küttis, Sven
Põhisõit
Kuura, Rainek
Põhisõit
Kuus, Maila
Lühisõit
Kuusalu, Raul
Ruuveni Spordiklubi Lühisõit
Kuusk, Tanel
Põhisõit
Kuusma, Mario
Glassdrive Põhisõit
Küüsvek, Andre
Põhisõit
Laan, Raido
Lühisõit
Lääne, Meelis
GLASSDRIVE Põhisõit
Laanemaa, Dmitri
Narva Kutseõppekeskus Põhisõit
Laanemaa, Kristjan
Viimsi Rattaklubi Põhisõit
Laanemäe, Erki
Lühisõit
Laanemets, Raivo
Põhisõit
Laaniste, Mart
Järva-Jaani RSK Lühisõit
Ladon, Ants
Lühisõit
Ladva, Marek
Põhisõit
Lagenõmm, Aivar
Järva-Jaani RSK Lühisõit
Lahtvee, Pärtel
Kuusalu rattaklubi Lühisõit
Laidver, Eike
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II Põhisõit
Laisaar, Janek
Lühisõit
Lakk, Hendrik
Saint-Gobain Glass Estonia SE Lühisõit
Lang, Kärt
Lühisõit
Laur, Severi
Põhisõit
Leeman, Tarmo
REDBIKE-ACTUAL III Põhisõit
Lehemets, Sten
Jalgrattaklubi Viko 1 Lühisõit
Lehiste, Ülar
Põhisõit
Lehtmets, Rein
KARUPESA TEAM Põhisõit
Lehto, Paul
Põhisõit
Lehto, Tiit
Põhisõit
Leigri, Mehis
RR SIPLASED / LAADA CAFE Põhisõit
Lemmats, Heiti
Lühisõit
Lepik, Kajar
Rand Lühisõit
Lepik, Sirje
Põhisõit
Lepik, Toomas
ASTRO BALTICS Põhisõit
Lepiksaar, Madis
RR SIPLASED / LATER Põhisõit
Lepikson, Kristin
REDBIKE-ACTUAL PÜSSID Lühisõit
Lepp, Mart
Lühisõit
Lepp, Ragnar
Egesten Metallehitused Lühisõit
Libek, Andrus
Lühisõit
Libek, Maario
Lühisõit
Liiva, Toomas
Lühisõit
Liivak, Janno
elva suusaklubi Põhisõit
Liivet, Lauri
Põhisõit
Lill, Aiki
Lühisõit
Lill, Meelis
Lühisõit
Lind, Kaspar
Põhisõit
Listman, Kairi
SAAREFOOD Lühisõit
Litvintsev, Anton
KALEVI JALGRATTAKOOL Lühisõit
Lõiv, Janika
CYCLON Põhisõit
Lõiv, Urmas
Rõuge Racing Team Põhisõit
Lomp, Priit
Põhisõit
Longe, Kevin
Peresõit
Lood, Illar
Glassdrive Põhisõit
Looga, Lauri
Lühisõit
Lossmann, Joosep
Lühisõit
Lõune, Liis
REDBIKE / PURUSTAJA Põhisõit
Luige, Marko
KALEVI JALGRATTAKOOL Lühisõit
Luite, Reimo
Põhisõit
Luks, Sven
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II Põhisõit
Lumi, Margus
Lühisõit
Lust, Toomas
SAINT GOBAIN Lühisõit
Luts, Taavi
Põhisõit
Luukas, Anton Matis
Eesti Raudtee Spordiklubi Peresõit
Luur, Ervin
Püha Loomaaed Põhisõit
Maarits, Andres
Põhisõit
Maasikmets, Alges
Põhisõit
Mägi, Allan
Põhisõit
Mägi, Lauri
AS Barrus Lühisõit
Mägi, Margus
Põhisõit
Maidla, Jaagup
Peresõit
Maidre, Margus
Põhisõit
Majas, Indrek
Lühisõit
Mälgi, Ailen
CYCLON Põhisõit
Mällas, Tanel
Põhisõit
Malsroos, Mait
Põhisõit
Mandel, Erhard
Lühisõit
Mängel, Margus
MAN Sport Team Põhisõit
Manninen, Ergo
RR SIPLASED / LATER Põhisõit
Mardo, Ahti
Veixi Rattatiim Põhisõit
Märtin, Liina
SAAREFOOD-2 Põhisõit
Martinov, Urmas
Põhisõit
Märtson, Mihkel
Simuna SK / Talukartul.ee Põhisõit
Matvejev, Ahto
Lühisõit
Matvejeva, Jana
Lühisõit
Mei, Marko
Põhisõit
Meier, Valdek
Jalgrattaklubi Viko 2 Lühisõit
Meltsov, Mart
Põhisõit
meltsov, martin
Haanja Rattaklubi Põhisõit
Merila, Jaanis
Põhisõit
Merisaar, Hallar
Promens Põhisõit
Mets, Are
Põhisõit
Metsalu, Merilin
Adduco kolimisteenus Põhisõit
Metspalu, Martin
Põhisõit
Mihkels, Madis
TÜASK Lühisõit
Mikenberg, Erkki
RR SIPLASED / METSAHAKE Põhisõit
Mikk, Andrus
Põhisõit
Mikson, Margus
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM Põhisõit
Miller, Age
Lühisõit
Mizer, Tuuli
Eesti Raudtee Spordiklubi Lühisõit
Moks, Marin
REDBIKE-ACTUAL PÜSSID Põhisõit
Molev, Juri
InFocus Team Põhisõit
Mõttus, Mari-Liis
CYCLON Põhisõit
Mõttus, Raivo
PURUSTAJA Põhisõit
Mõttus, Risto
PURUSTAJA Põhisõit
Muhhin, Indrek
Rand Lühisõit
Muravev, Aleksei
Põhisõit
Murrut, Mauno
Saint-Gobain Glass Estonia SE Lühisõit
Murumets, Priit
Põhisõit
Mustmaa, Mikk
Lühisõit
Mustonen, Sille
REDBIKE-ACTUAL PÜSSID Põhisõit
Nigul, Natali Nora
Peresõit
Nirgi, Ahti
RR SIPLASED / METSAHAKE Peresõit
Nirgi, Robin
Lühisõit
Nirgi, Siim
RR SIPLASED / METSAHAKE Põhisõit
Nirgi, Sten Eric
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM Põhisõit
Nirgi, Tobias
Siplased Peresõit
Nõgel, Tõnis
ITEE Põhisõit
Nõmm, Raivo
Cyclon Põhisõit
Nook, Reimo
Põhisõit
Nurm, Neeme
Lühisõit
Nurm, Peep
Lühisõit
Nursi, Imre
Lühisõit
Õispuu, Mairis
REDBIKE / PURUSTAJA Põhisõit
Oissar, Karl
Põhisõit
Oja, Jaan
Lühisõit
ojamaa, ivar
Lühisõit
Ojasaar, Tarmo
Põhisõit
Ojasild, Kersti Johanna
Lühisõit
Ojavee, Mart
REDBIKE-ACTUAL Põhisõit
Ojaver, Siim
ASTRO BALTICS Põhisõit
Ööman, Marko
REDBIKE-ACTUAL III Põhisõit
Oot, Anti
amps extreme sport Lühisõit
Oras, Allan
Põhisõit
Ord, Tõnu
CC Superior Lühisõit
Orlovski, Peep
Põhisõit
Otsa, Heigo
Põhisõit
Otsus, Erki
Põhisõit
Ottender, Sten-Erik
Rietumu-Delfin Põhisõit
Ottender, Uwe
ITEE Põhisõit
Õun, Valdur
Põhisõit
Õunpuu, Harry
Põhisõit
Överus, Eerik
Põhisõit
Ozolins, Ainars
Põhisõit
Paal, Peet
Põhisõit
Paas, Ojari
Viimsi Rattaklubi Põhisõit
Paas, Raigo
SAQ SC Põhisõit
Padosepp, Siim
Rõuge Racing Team Põhisõit
Paju, Teet
RAKKE GIANT TEAM Põhisõit
Paju, Thristan
Rakke Giant Peresõit
Pajur, Markus
KJK / SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM Lühisõit
Pallo, Rait
Põhisõit
Palts, Bert
KJK / SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM Lühisõit
Pani, Marek
Põhisõit
Pärn, Meelis
Põhisõit
Pärnamets, Aivar
RAKKE GIANT TEAM Põhisõit
Pärt, Valdur
Lühisõit
Parts, Paul
Lühisõit
Parygin, Dmitry
Pskov Ski Team Põhisõit
Pedari, Aimar
RR Siplased Põhisõit
Perm, Ivar
PURUSTAJA Põhisõit
Peterkopf, Indrek
Toetuse väejuhatus Põhisõit
Pettai, Mattias
CFC Lühisõit
Pihlau, Andrus
Lühisõit
Piirioja, Kalle
Egesten Metallehitused Lühisõit
Piirisild, Arik
Lühisõit
Pikkat, Andris
Põhisõit
pilv, armin
baltbike/Master Sport Lühisõit
pilv, jaagup
Põhisõit
Pilv, Meelis
REDBIKE-ACTUAL II Põhisõit
Plaado, Oliver
Lühisõit
Pletiens, Ilgvars
Põhisõit
Pogoretski, Erki
Põhisõit
Pokker, Urmas
Põhisõit
Pokkinen, Margus
Lühisõit
Põld, Heigo
SAAREFOOD-2 Põhisõit
Põldma, Mirko
RR SIPLASED / LAADA CAFE Põhisõit
Põldmaa, Alo
Simuna SK / Talukartul.ee Põhisõit
Poller, Peep
Lühisõit
Poopuu, Peeter
X-SPORT TEAM Põhisõit
Popp, Kristian
Põhisõit
Praks, Renee
Põhisõit
Prangel, Kristo
CFC rattaklubi Põhisõit
Prants, Aivar
Eesti Raudtee Põhisõit
Prants, Annabrit
KJK Peresõit
Prits, Ahti
Lühisõit
Pruul, Robin
KJK / SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM Lühisõit
Puhke, Raivo
Eesti Raudtee Põhisõit
Puhu, Sille
CYCLON Põhisõit
Pukk, Andre
RR SIPLASED / WIRU AUTO Põhisõit
Punga, Rainer
Jõhvi Motoklubi Põhisõit
Pungar, Rainer
Põhisõit
Pungar, Urmas
Põhisõit
Pungas, Helin
REDBIKE / PURUSTAJA Põhisõit
Purde, Paavo
Põhisõit
Puri, Alvar
Lühisõit
Pütsep, Erki
REDBIKE-ACTUAL Põhisõit
Püttsepp, Kristjan
Põhisõit
Puu, Henno
Põhisõit
Puusepp, Karlis
Põhisõit
Raamets, Tõnis
Põhisõit
Räbus, Elmo
ITEE Põhisõit
Rahuoja, Rasmus
Jalgrattaklubi Viko Lühisõit
Raid, Karl Martin
Peresõit
Raidvee, Joonas
Lühisõit
Raidvee, Priit
Põhisõit
Raig, Romet
Lühisõit
Randma, Kristjan
VO2 Specialized CC Põhisõit
Rätsep, Ain
Spordipartner Põhisõit
Rätsep, Peeter
RR Siplased / WIRU AUTO Põhisõit
Raud, Kristjan
SK Raudsõrmus Põhisõit
Raudsepp, Ergo
ASTRO BALTICS Põhisõit
Raudsepp, Janar
Põhisõit
Rei, Tarmo
CFC Põhisõit
Reinaste, Ruve
Põhisõit
Reiner, Jaan
Põhisõit
Reinik, Vello
Püha Loomaaed Põhisõit
Reinoja, Margus
Põhisõit
Reiu, Andres
Omniva Spordiklubi Lühisõit
Remiküll, Ragnar
RR SIPLASED / METSAHAKE Põhisõit
Remmelg, Martin
SPORTLAND BOTTECCIA TEAM Põhisõit
Riiner, Janek
Lühisõit
Rikkas, Henrik
Põhisõit
Robi, Jaanus
Põhisõit
Rohtla, Kaspar
Põhisõit
Rohtma, Valdek
SAAREFOOD-1 Põhisõit
Romandi, Arvi
SAAREFOOD-1 Põhisõit
Roomets, Rando
Põhisõit
Roosmaa, Viljar
Põhisõit
Rosenberg, Urmas
Lühisõit
Rossman, Kristo
SK KALJU RATTATIIM Põhisõit
Rullingo, Eik
Lühisõit
Rumm, Angela
Lühisõit
Ründva, Vello
Lühisõit
Ruuven, Liisi
Ruuveni Spordiklubi Peresõit
Saal, Kevin
Jalgrattaklubi Viko 2 Lühisõit
Saar, Raido
REDBIKE-ACTUAL Põhisõit
Saar, Tõnis
Põhisõit
Saarep, Peeter
Põhisõit
Saarmas, Reigo
Oü Tmb Element Lühisõit
Sala, Raivo
Põhisõit
Salm, Juhan
Põhisõit
Sammel, Koit
Põhisõit
Sammul, Henri
Ruuveni Spordiklubi Lühisõit
Sander, Laura Lizette
Peresõit
Sankmann, Joosep
Lühisõit
Šapotšnikov, Aleksei
Narva Kutseõppekeskus Põhisõit
Sarapuu, Georg
KALEVI JALGRATTAKOOL Lühisõit
Sarapuu, Indrek
Põhisõit
Sarja, Janar
Lühisõit
Sarja, Urmas
Lühisõit
Sassi, Sander
Maramaa Kliinik Lühisõit
Sauks, Imre
Lühisõit
Sauks, Remo
viljandi rattaklubi Peresõit
Sauväli, Indrek
SK KALJU RATTATIIM Põhisõit
Sauväli, Sander
SK KALJU RATTATIIM Lühisõit
Savisikk, Kristjan
REDBIKE-ACTUAL II Põhisõit
Schultz, Silver
Põhisõit
Schüts, Janar
Põhisõit
Selter, Ahto
Lühisõit
Sepp, Kristo
REDBIKE-ACTUAL Põhisõit
Sibul, Jaanus
Põhisõit
Sigus, Marko
Põhisõit
Siilbaum, Siret
Lühisõit
Siim, Jan
Rakke Giant Peresõit
Sild, Aik Eerik
Lühisõit
Sild, Ivo
Põhisõit
Sildaru, Kalev
lebo racing Põhisõit
Sildvee, Madis
RR SIPLASED / LAADA CAFE Põhisõit
Sildvee, Märt
RR SIPLASED / LATER Põhisõit
Sillaots, Janar
Lühisõit
Sinelnikov, Igor
Pskov Ski Team Põhisõit
Sinilill, Veronika
CC Superior Lühisõit
Sinisaar, Indrek
Elioni Spordiklubi Põhisõit
Sinisalu, Ever
Põhisõit
Sirk, Kadri
Ruuveni Spordiklubi Lühisõit
Sirvel, Anet
Lühisõit
Sirvel, Margus
RR SIPLASED / LAADA CAFE Põhisõit
Sirvel, Merike
Lühisõit
Sirvel, Merili
KALEVI JALGRATTAKOOL Lühisõit
Sokk, Janar
Lühisõit
Solna, Timo
Põhisõit
Sondors, Kristaps
REGO XC Põhisõit
Soodla, Oole
Järva Jaani Ratta ja suusaklubi Lühisõit
Soonik, Kristel Sandra
Lühisõit
Soonpuu, Hando
Põhisõit
SÕRMUS, RAGNAR
REDBIKE TEAM Põhisõit
Speck, Heidi
Lühisõit
Stalberg, Tair
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM Põhisõit
Steinburg, Greete
REDBIKE / PURUSTAJA Põhisõit
Stimmer, Sander
Lühisõit
Strazdins, Rego
REGO XC Põhisõit
Suija, Eliise
Põhisõit
Suitso, Piret
Lühisõit
Sulbi, Kairo
Lühisõit
Šumanov, Tiit
Põhisõit
Suokas, Heikki
Põhisõit
Suslov, Marko
GLASSDRIVE Põhisõit
Suur, Ivo
Põhisõit
Suviorg, Siim
PURUSTAJA Põhisõit
Talvik, Saaga
Lühisõit
Tamkivi, Tarmo
Põhisõit
Tamkõrv, Helmet
Põhisõit
Tamm, Bruno
CCRM Põhisõit
Tamm, Ilmar
Põhisõit
Tamm, Margo
Põhisõit
Tamm, Reimo
Põhisõit
Tamm, Vaido
Põhisõit
Tammemägi, Jaak
Põhisõit
Tammoja, Gerlin
CFC Põhisõit
Tammsalu, Mihkel
Rõuge Racing Team Põhisõit
Tammsoo, Erik
REDBIKE-ACTUAL III Põhisõit
Tamuri, Erko
Põhisõit
Tarassov, Kirill
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM Põhisõit
Tarvis, Peeter
Põhisõit
Tasane, Elina
viljandi rattaklubi Peresõit
Tasane, Ilona
Lühisõit
Tasane, Jaanus
Põhisõit
Tasane, Peeter
SK Sindi Kalju Põhisõit
Tasane, Toomas
Lühisõit
Teder, Egle
Liivimaa Rattaklubi Peresõit
Teder, Henri
Liivimaa Rattaklubi Peresõit
Teder, Karl Martin
Liivimaa Rattaklubi Peresõit
Teder, Rinaldo
Liivimaa Rattaklubi Peresõit
Telinen, Toivo
Lühisõit
Teng, Toivo
Lühisõit
Tensing, Tamur
SK Pleki Pande Põhisõit
Tepaskent, Margus
Lühisõit
Tigane, Raiko
Põhisõit
Tiido, Carolin
Lühisõit
Tiisler, Marko
Lühisõit
Tobias, Kaire
Lühisõit
Tombu, Katre
Põhisõit
Tõnisson, Tiimo
REDBIKE-ACTUAL II Põhisõit
Tõnso, Joosep
CFC Lühisõit
Toom, Reio
Põhisõit
Toome, Rita
REDBIKE / PURUSTAJA Põhisõit
Toome, Roland
RR SIPLASED / WIRU AUTO Põhisõit
Tõruke, Argo
Equa-Afterone Lühisõit
Tosmin, Janno
Lühisõit
Treier, Maria
Peresõit
Treier, Toomas
Põhisõit
Tull, Tanel
Põhisõit
Tummeltau, Maive
REDBIKE-ACTUAL PÜSSID Põhisõit
Tund, Alex
Lühisõit
Tupits, Ivo
RR SIPLASED / WIRU AUTO Põhisõit
Türk, Reigo
Põhisõit
Tuul, Annika
REDBIKE-ACTUAL PÜSSID Põhisõit
Tuula, Reeda
CYCLON Põhisõit
Tuuna, Maria
Lühisõit
Tuuna, Toomas
Lühisõit
Tuvikene, Leonhard
Eesti Raudtee Spordiklubi Lühisõit
Uibokand, Janelle
CYCLON Põhisõit
Ulm, Erki
Lühisõit
Ülper, Kaido
Lühisõit
Üprus, Fred
Kulgur Team Põhisõit
Urb, Tarmo
Põhisõit
Urmet, Piret
Põhisõit
Ütsik, Johannes
JYTS GROUP OÜ Lühisõit
Ütt, Andres
Põhisõit
Uudeberg, Tanel
Simuna SK / Talukartul.ee Põhisõit
Uudeküll, Peep
Lühisõit
Uuk, Aimur
RR SIPLASED / WIRU AUTO Põhisõit
Uulimaa, Ats
Jalgrattaklubi Viko 2 Lühisõit
Uuskar, Marko
Lühisõit
Vaab, Ivar
RR SIPLASED / WIRU AUTO Põhisõit
Vaard, Rain
Põhisõit
Vadam, Mattias
Põhisõit
Vagel, Jaanus
Põhisõit
Vähi, Joonas
FC Elva Peresõit
Vahisalu, Raul
Põhisõit
Vaidem, Josten
Põhisõit
Vakmann, Priit
Rand Lühisõit
Väli, Reigo
Põhisõit
Välja, Markus
Peresõit
Valk, Hillar
VOC/Rattabaas Lühisõit
Välk, Martti
Viljandi Rattaklubi Põhisõit
Vallimäe, Kristjan
Lühisõit
Valmsen, Henri
viljandi rattaklubi Peresõit
Valvas, Sander
Lühisõit
Valvas, Vahur
RTR Põhisõit
Vare, Tauno
Põhisõit
Varep, Rivo
Põhisõit
Varikov, Aleksandr
Põhisõit
Vask, Küllo
TÜASK Peresõit
Veebel, Andres
Lühisõit
Veel, Villu
Spordiklubi Maailmarändurid Põhisõit
Veelma, Monika
Lühisõit
Veelmaa, Joosep
Peresõit
Veemees, Age
Promens Lühisõit
Vendelin, Mart-Anton
Jalgrattaklubi Viko Põhisõit
Vene, Birgo
Põhisõit
Vent, Karl Mihkel
Lühisõit
Ventmann, Henri
Põhisõit
Verbu, Joosep
Ruuveni Spordiklubi Lühisõit
Veske, Triin
SAAREFOOD Põhisõit
Vihalemm, Harri
Ruuveni Spordiklubi Peresõit
Vihalemm, Jaan
Mittetulundusühing Ruuveni Spordiklubi Lühisõit
Viigipuu, Toomas
Põhisõit
Viikoja, Marek
SK KALJU RATTATIIM Põhisõit
Viil, Aare
Omniva Spordiklubi Põhisõit
Viks, Harri
Põhisõit
Viks, Tarvi
Põhisõit
Viksne, Martins
REGO XC Põhisõit
Villemson, Rainer
Põhisõit
Vilonov, Jaak
Vabajooks Põhisõit
Vinogradov, Georgi
Lühisõit
Vinogradov, Vladimir
Põhisõit
Vinogradova, Aleksandra
Lühisõit
Viskov, Ruve
Lühisõit
Visnapuu, Siiri
SAAREFOOD-2 Lühisõit
Visnapuu, Tarmo
SAAREFOOD-1 Põhisõit
Vister, Rainer
Purustaja Põhisõit
Voitra, Jarmo
Peresõit
Võlli, Priit
Põhisõit
Vool, Toomas
Lühisõit
Voolaid, Peeter
Põhisõit
Võsu, Steve
Westline Team Põhisõit
Zuts, Arvo
Lühisõit
Zuts, Robi
Lühisõit

...