Et En

Start lists

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 04.07.2022 16:41.

42km vaba stardinimekiri

Nr. Name Birth year Gender VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Mart Kevin Põlluste 1994 male M Eesti, Tartu maakond
Team Nordic Jobs Worldwide
2 Sander Linnus 1991 male M Eesti, Harju maakond
Team Kaitsevägi
3 Andres Juursalu 1982 male M40 Eesti, Valga maakond
SUUSASEMUD I
Suusasemud/Suusahullud
4 Martin Nassar 1993 male M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
5 Mart Všivtsev 1999 male M Eesti, Valga maakond
Areal Team
6 Robin Möll 2000 male M Eesti, Tartu maakond
Team Nordic Jobs Worldwide
7 Siim Vinter 1986 male M Eesti, Harju maakond
CFC
8 Rimo Timm 1993 male M Eesti, Saare maakond
SUUSASEMUD I
Suusasemud/ Treeningpartner
9 Alvar Ratt 1998 male M Eesti, Tartu maakond
10 Indrek Hubel 1986 male M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
11 Taavi Lehemaa 1993 male M Eesti, Lääne maakond
Team Nordic Jobs Worldwide
12 Hans Teearu 1991 male M Eesti, Valga maakond
Karupesa Team
13 Tatjana Mannima 1980 female N40 Eesti, Ida-Viru maakond
SUUSASEMUD I
Suusasemud
14 Gert Jõeäär 1987 male M Eesti, Harju maakond
Veloplus
15 Meelis Rebane 1971 male M50 Eesti, Harju maakond
AT Spordiklubi
16 Jürgen Kukk 2000 male M Eesti, Tartu maakond
Team Nordic Jobs Worldwide
17 Kaidar Hussar 1971 male M50 Eesti, Võru maakond
Areal Team
18 Danny-Rocco Anton 2001 male M20 Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse suusaklubi
19 Norman Pirk 1989 male M Eesti, Lääne maakond
20 Aimar Hussar 1981 male M40 Eesti, Võru maakond
Areal Team
21 Virgo Karu 1967 male M50 Eesti, Harju maakond
CFC
Craft
22 Joosep Tammemäe 1990 male M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
23 Lauri Malsroos 1986 male M Eesti, Harju maakond
Team Kaitsevägi
24 Alar Ervin 1993 male M Eesti, Harju maakond
AS Merko Ehitus Eesti
25 Robert Heldna 1999 male M Eesti, Valga maakond
TT Spordiklubi
26 Kristjan Nurmsalu 1989 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
Sakala Biathlon
OÜ ToRe Autod
27 Rait Pallo 1974 male M40 Eesti, Valga maakond
AT Spordiklubi
28 Madis Sildvee 1978 male M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased
29 Viljar Haav 1975 male M40 Eesti, Harju maakond
V/H Team
30 Kaupo Tammemäe 1995 male M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
31 Erkki Hummal 1973 male M40 Eesti, Harju maakond
SUUSASEMUD I
Sparta
32 Ain Fjodorov 1972 male M50 Eesti, Valga maakond
AT Spordiklubi
33 Hans-Kristen Rootalu 1996 male M Eesti, Harju maakond
Sk Biathlon
34 Piret Pärnik 1993 female N Eesti, Harju maakond
Team Nordic Jobs Worldwide
35 Ago Veilberg 1963 male M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased
Pääste
36 Indrek Vait 1981 male M40 Eesti, Harju maakond
My fitness
37 Artur Rauk 1986 male M Eesti, Harju maakond
Team Kaitsevägi
38 Raimo Salla 1987 male M Eesti, Järva maakond
Türi Ohvitseride Maja
39 Aivar Ridamäe 1970 male M50 Eesti, Harju maakond
Areal Team
40 Reeda Tuula-Fjodorov 1977 female N40 Eesti, Valga maakond
AT Spordiklubi
41 Margus Rõuk 1983 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
42 Tarmo Neemela 1968 male M50 Eesti, Harju maakond
Eesti Sportlane
Sirius Microwave OÜ
43 Kaspar Kaasla 1994 male M Eesti, Tartu maakond
Team Nordic Jobs Worldwide
44 Andreas Tobreluts 1991 male M Eesti, Tartu maakond
Elva Suusaklubi
45 Roland Toome 1968 male M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased
46 Andrus Kasekamp 1973 male M40 Eesti, Viljandi maakond
CYCLON
47 Merilin Jürisaar 2000 female N Eesti, Harju maakond
Team Nordic Jobs Worldwide
48 Kaido Pesor 1970 male M50 Eesti, Rapla maakond
KoMo
49 Eveli Saue 1984 female N Eesti, Tartu maakond
Sk Biathlon
Nortal
50 Siim Milli 1989 male M Eesti, Harju maakond
SnowHunters
51 Ivar Vaab 1991 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
Rattabaas
52 Marek Mägi 1977 male M40 Eesti, Saare maakond
Team Nordic Jobs Worldwide Masters
53 Madis Kollo 1987 male M Eesti, Harju maakond
54 Indrek Klampe 1973 male M40 Eesti, Võru maakond
Võru Biathlon
55 Jaanus Laidvee 1974 male M40 Eesti, Harju maakond
SUUSASEMUD II
Suusasemud
56 Andreas Baum 1995 male M Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Aerutamisklubi
57 Teesi Tuul 1999 female N Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
58 Eduard Taivere 1973 male M40 Eesti, Tartu maakond
59 Valdur Jaht 1981 male M40 Eesti, Tartu maakond
60 Mikk Jakobson 1989 male M Eesti, Pärnu maakond
SK Jõulu
61 Jarek Mäestu 1977 male M40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Rulluisuklubi
62 Ivar Pilv 1967 male M50 Eesti, Harju maakond
63 Tanel Uudeberg 1983 male M Eesti, Valga maakond
SuusaAkadeemia
64 Janek Vana 1972 male M50 Eesti, Tartu maakond
65 Raivo Terve 1964 male M50 Eesti, Harju maakond
Omniva SK
66 Mart Andresson 1985 male M Eesti, Tartu maakond
TÜASK
67 Raido Mitt 1991 male M Eesti, Harju maakond
#headinimesed
68 Heigo Paglant 1976 male M40 Eesti, Harju maakond
69 Lauri Tikk 1972 male M50 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
70 Kaupo Kaiv 1970 male M50 Eesti, Võru maakond
Võru Suusaklubi
71 Alar Reiska 1963 male M50 Eesti, Võru maakond
Haanja RK
CRISTELLA VT OÜ
72 Alar Krautman 1968 male M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
Alar Krautmani Terviseakadeemia
73 Toomas Jõgeva 1967 male M50 Eesti, Valga maakond
MTÜ Spordiselts
Harmet OÜ
74 Magnus Krusemann 1976 male M40 Eesti, Harju maakond
AT SPORDIKLUBI
75 Ivo Tupits 1968 male M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased
76 Tiit Pruuli 1978 male M40 Eesti, Võru maakond
Kagu elekter oü
77 Sergei Jurlov 1967 male M50 Eesti, Ida-Viru maakond
Aquaphor
78 Janar Fomatškin 1984 male M Eesti, Tartu maakond
79 Jaanus Bauman 1976 male M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
80 Raul Maripuu 1976 male M40 Eesti, Harju maakond
81 Karel Toss 1994 male M Eesti, Põlva maakond
82 Rauno Tiits 1984 male M Eesti, Harju maakond
trepijooks.ee
83 Anti Looskari 1977 male M40 Eesti, Harju maakond
SUUSASEMUD II
SUUSASEMUD
84 Kaido Perm 1969 male M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
85 Timmo Tammemäe 1984 male M Eesti, Rapla maakond
86 Meelis Peterson 1974 male M40 Eesti, Harju maakond
Team TT
87 Margus Hubel 1984 male M Eesti, Viljandi maakond
88 Margus Kaasik 1970 male M50 Eesti, Jõgeva maakond
89 Cheron Lukk 1991 male M Eesti, Põlva maakond
90 Anette Baum 1998 female N Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Aerutamisklubi
91 Tarmo Siimsaare 1981 male M40 Eesti, Tartu maakond
21CC Triatloniklubi
92 Sander Mirme 1981 male M40 Eesti, Tartu maakond
93 Pait Peri 1972 male M50 Eesti, Võru maakond
Eesti Jalgratta Liit
94 Tanel Kurs 1980 male M40 Eesti, Harju maakond
Team Kileprof
Kileprof.ee
95 Meelis Jürisaar 1971 male M50 Eesti, Harju maakond
96 Oskar Nisu 1994 male M Eesti, Tartu maakond
Peloton
97 Lars Riisalu 1981 male M40 Eesti, Harju maakond
Team Kaitsevägi
Merevägi
98 Indrek Karolin 1973 male M40 Eesti, Põlva maakond
99 Arvi Suurpere 1970 male M50 Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
100 Endrus Arge 1974 male M40 Eesti, Harju maakond
SUUSASEMUD II
Suusasemud
101 Jaanus Mägi 1977 male M40 Eesti, Harju maakond
SUUSASEMUD II
Fibenol OÜ
102 Alo Raudik 1970 male M50 Eesti, Tartu maakond
LHV
103 Kalle Kukk 1970 male M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
AO Suusaklubi
104 Ott Viirmann 1987 male M Eesti, Harju maakond
Hansab
105 Kaupo Kattai 1973 male M40 Eesti, Tartu maakond
Ma niisama
106 Rasmus Pruul 1982 male M40 Eesti, Harju maakond
Team Kaitsevägi
107 Taivo Olesk 1986 male M Eesti, Harju maakond
21CC Triatloniklubi
108 Indrek Pung 1985 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
109 Jaanus Mölder 1984 male M Eesti, Harju maakond
NOBE
110 Leho Leimann 1969 male M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
111 Kaspar Neemesto 1989 male M Eesti, Saare maakond
Velohunt ProTeam
112 Asko Kuusalu 1977 male M40 Eesti, Harju maakond
Koidu Suusaklubi
113 Vahur Valvas 1981 male M40 Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
114 Veiko Artel 1971 male M50 Eesti, Harju maakond
DSV Spordiklubi
DSV Estonia As
115 Marko Lamp 1978 male M40 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
116 Silver Eensaar 1978 male M40 Eesti, Harju maakond
ACE Adventure
117 Mardo Moumets 1974 male M40 Eesti, Lääne maakond
118 Jevgeni Voloshin 1951 male M70 Eesti, Ida-Viru maakond
FIRN
119 Janek Trepp 1972 male M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
Tamsalu AO Suusaklubi
120 Markus Kägu 2002 male M20 Eesti, Harju maakond
Nõmme spordiklubi
121 Hannes Hermaküla 1969 male M50 Eesti, Harju maakond
SPARTA
Esimees/ERR
122 Peeter Jalasto 1986 male M Eesti, Harju maakond
123 Janel Jürissaar 1989 male M Eesti, Jõgeva maakond
124 Reigo Pihlak 1985 male M Eesti, Tartu maakond
SAK Tartu
125 Dmitri Aleksejev 1967 male M50 Eesti, Ida-Viru maakond
126 Alar Alumaa 1974 male M40 Eesti, Harju maakond
Hansab
127 Tõnu Karelson 1966 male M50 Eesti, Viljandi maakond
MTÜ Spordiselts
Enersense
128 Sven Milli 1991 male M Eesti, Harju maakond
SnowHunters
129 Indrek Müürsep 1983 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
BGM
130 Vladimir Vinogradov 1966 male M50 Eesti, Valga maakond
131 Robert Pirk 1991 male M Eesti, Tartu maakond
132 Uuno Ruus 1953 male M60 Eesti, Võru maakond
133 Rando Sui 1981 male M40 Eesti, Harju maakond
Skywish OÜ
134 Kaupo Jalasto 1958 male M60 Eesti, Harju maakond
135 Kunnar Vahi 1972 male M50 Eesti, Valga maakond
136 Veljo Kattago 1968 male M50 Eesti, Harju maakond
137 Kaupo Jansen 1977 male M40 Eesti, Tartu maakond
HANSO MK
138 Aaron Aus 2004 male M20 Eesti, Tartu maakond
Peloton
139 Silver Laaneveer 1994 male M Eesti, Harju maakond
140 Urmas Rajaver 1988 male M Eesti, Saare maakond
Team Kaitsevägi
141 Toomas Uiboleht 1967 male M50 Eesti, Harju maakond
ASSA ABLOY
142 Relika Toome 1994 female N Eesti, Lääne-Viru maakond
Tripassion Triatloniklubi
143 Evar Saul 2005 male M17 Eesti, Harju maakond
Kuusalu Rattaklubi
144 Sander Reitalu 1990 male M Eesti, Harju maakond
Sander Reitalu
145 Ivo Stolfot 1976 male M40 Eesti, Harju maakond
Tallinna Lennujaama SK
146 Mihkel Unt 1998 male M Eesti, Tartu maakond
147 Anti Otsla 1968 male M50 Eesti, Harju maakond
Eesti Sportlane
148 Sille Rell 1970 female N50 Eesti, Tartu maakond
149 Allan Kivi 1974 male M40 Eesti, Harju maakond
Limitless Lifestyle
150 Ainars Mazurs 1968 male M50 Läti, Valka
A KARUSE AS
151 Rauno Põldsepp 1994 male M Eesti, Valga maakond
152 Ann-Christine Allik 1994 female N Eesti, Harju maakond
153 Andres Kert 1995 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
BMF
154 Kalev Albri 1975 male M40 Eesti, Harju maakond
SUUSASEMUD II
Suusasemud
155 Tanel Kliiman 1968 male M50 Eesti, Tartu maakond
SAK Tartu
156 Andres Žavoronkov 1976 male M40 Eesti, Tartu maakond
SA Tartu Kiirabi
157 Indrek Kelk 1969 male M50 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
Klubi Tartu Maraton
158 Mati Koppel 1960 male M60 Eesti, Tartu maakond
Jõusa Jõud
159 Stenver Matt 1993 male M Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
160 Toomas Viigipuu 1959 male M60 Eesti, Tartu maakond
Tartu SK Velo
161 Jüri Ellen 1970 male M50 Eesti, Harju maakond
Greentek
162 Raiko Utsal 1988 male M Eesti, Tartu maakond
JK Welco
163 Tarmo Lillsoo 1974 male M40 Eesti, Harju maakond
21CC Triatloniklubi
164 Tauno Pukk 1981 male M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Jooksuhundid
Pääste
165 Raido Kukk 1976 male M40 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
166 Olev Org 1966 male M50 Eesti, Valga maakond
A KARUSE AS
167 Urmo Kesküla 1977 male M40 Eesti, Pärnu maakond
RR suusaklubi
Päästeamet
168 Mehis Rebane 1994 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
169 Rein Vares 1970 male M50 Eesti, Tartu maakond
Päästeamet
170 Jaanus Tiisvend 1975 male M40 Eesti, Harju maakond
Eesti Sportlane
171 Mait Neumann 1992 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
172 Riivo Lukmann 1979 male M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
173 Andris Dainis 1949 male M70 Läti, Valka
A KARUSE AS
174 Margit Ahu 1983 female N Eesti, Ida-Viru maakond
175 Kunnar Zirk 1976 male M40 Eesti, Tartu maakond
176 Neeme Univer 1974 male M40 Eesti, Viljandi maakond
177 Alvar Ild 1989 male M Eesti, Pärnu maakond
178 Lauri Tammemäe 1988 male M Eesti, Harju maakond
SK100
179 Marko Varik 1984 male M Eesti, Harju maakond
180 Tarmo Visnapuu 1976 male M40 Eesti, Harju maakond
Viimsi Sport
Spordiklubi VIIMSI SPORT
181 Mihkel Tammeleht 1977 male M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
182 Rain Praks 1992 male M Eesti, Rapla maakond
183 Krister Aule 1977 male M40 Eesti, Harju maakond
Viimsi Sport
Spordiklubi VIIMSI SPORT
184 Riho Vals 1970 male M50 Eesti, Tartu maakond
185 Andri Tõnstein 1975 male M40 Eesti, Harju maakond
186 Karl Egert Sepp 1998 male M Eesti, Valga maakond
Mardeko Vili OÜ
187 Agur Alev 1960 male M60 Eesti, Pärnu maakond
Jõulu suusaklubi
188 Indro Dsilna 1978 male M40 Eesti, Harju maakond
189 Marten Kuusmann 1999 male M Eesti, Ida-Viru maakond
190 Mairolt Kakko 1968 male M50 Eesti, Harju maakond
OK TON
REIB OÜ
191 Tiit Kollo 1964 male M50 Eesti, Harju maakond
EWK
192 Margus Lepp 1970 male M50 Eesti, Ida-Viru maakond
SK Los Toros
193 Erik Zavadskis 1971 male M50 Eesti, Harju maakond
Sparta
Bolano Holding OÜ
194 Tauno Treier 1978 male M40 Eesti, Harju maakond
195 Urmas Kanep 1954 male M60 Eesti, Harju maakond
196 Ando Kangur 1972 male M50 Eesti, Harju maakond
Alutaguse Suusaklubi
197 Richard Leemits 1968 male M50 Eesti, Harju maakond
198 Kaupo Raag 1980 male M40 Eesti, Harju maakond
velo clubbers
199 Jaan Sibul 1977 male M40 Eesti, Harju maakond
21CC Triatloniklubi
200 Taavo Randna 1980 male M40 Eesti, Harju maakond
Nordic Jobs Woldrwide Masters
201 Kert Kruusimägi 1981 male M40 Eesti, Tartu maakond
202 Kristjan Karabelnik 1981 male M40 Eesti, Tartu maakond
203 Heigo Saar 1969 male M50 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
204 Priit Nõmmeots 1975 male M40 Eesti, Harju maakond
205 Mihkel Tammsalu 1988 male M Eesti, Harju maakond
Redbike
206 Jaak Kilmi 1973 male M40 Eesti, Harju maakond
Eesti Sportlane
Pimik
207 Teet Praks 1989 male M Eesti, Viljandi maakond
208 Hardi Heinsar 1972 male M50 Eesti, Valga maakond
Team Kaitsevägi
209 Janis Kreegimets 1968 male M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
SK KNT
210 Marek Saar 1970 male M50 Eesti, Harju maakond
211 Kristjan Pärna 1993 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
212 Meelis Laanemets 1979 male M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
213 Alar Kupp 1995 male M Eesti, Harju maakond
214 Janno Tilk 1992 male M Eesti, Saare maakond
Reach-U
215 Kristjan Krull 1981 male M40 Eesti, Harju maakond
216 Rita Toome 1970 female N50 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased
217 Olavi Poolakene 1980 male M40 Eesti, Harju maakond
218 Rein Rebas 1986 male M Eesti, Harju maakond
PERI AS
219 Mart Laaniste 1974 male M40 Eesti, Järva maakond
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
220 Silver Aros 1979 male M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
SILFER OÜ
221 Kuno Peek 1981 male M40 Eesti, Harju maakond
Suusahoolikud
222 Kuido Kond 1970 male M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
223 Veljo Haube 1961 male M60 Eesti, Harju maakond
224 Rauno Viitmann 1980 male M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Scoutspataljon team
225 Andres Kungla 1986 male M Eesti, Harju maakond
TKO
Tallinna Kammerorkester
226 Rein Ruusalu 1968 male M50 Eesti, Harju maakond
227 Mati Saarend 1951 male M70 Eesti, Lääne-Viru maakond
228 Arno Pärna 1969 male M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
229 Andris Lokna 1973 male M40 Eesti, Rapla maakond
Tõdva VPK MTÜ
230 Kalle Rassadkin 1971 male M50 Eesti, Harju maakond
231 Erki Kriks 1976 male M40 Eesti, Harju maakond
LSF PT
232 Elmo Teesaar 1971 male M50 Eesti, Harju maakond
233 Tarvo Kapp 1970 male M50 Eesti, Harju maakond
Kükametsa pritsuklubi
Eesti Sportlane
234 Thristan Paju 2006 male M17 Eesti, Lääne-Viru maakond
Spordiklubi Rakke
235 Andres Lõhmus 1978 male M40 Eesti, Tartu maakond
Proact Estonia
236 Juhan Lukk 1949 male M70 Eesti, Lääne maakond
Sukl Sula
237 Andres Keär 1963 male M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
Rakke SK
238 Evelyn Himma 1972 female N50 Eesti, Lääne-Viru maakond
239 Marek Kotsulim 1980 male M40 Eesti, Harju maakond
240 Lauri Karelson 1981 male M40 Eesti, Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
Swedbank
241 Priit Kotkas 1979 male M40 Eesti, Harju maakond
Suusahoolikud
242 Jaak Lääne 1980 male M40 Eesti, Järva maakond
243 Sven Selberg 1971 male M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
244 Janar Pops 1980 male M40 Eesti, Harju maakond
Janar Pops
Vaasa parmud suuskadel
245 Aile Kaljumäe 1974 female N40 Eesti, Harju maakond
Sparta
246 Kertu Kumm 2000 female N Eesti, Viljandi maakond
247 Koit Põldmaa 1981 male M40 Eesti, Tartu maakond
Simuna SK
248 Tarmo Kastemäe 1976 male M40 Eesti, Harju maakond
Caimtal Consulting OÜ
249 Rauno Agu 1969 male M50 Eesti, Järva maakond
Retlar Spordiselts
Retlar
250 Antti Haljak 1978 male M40 Eesti, Harju maakond
R.U.S.T.
251 Rauno Puusepp 1990 male M Eesti, Tartu maakond
252 Roman Pankov 1989 male M Eesti, Harju maakond
253 Ülar Morel 1976 male M40 Eesti, Võru maakond
Hauka Veloklubi
254 Marko Laas 1979 male M40 Eesti, Harju maakond
255 Veigo Mark 1982 male M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Sõmeru Racing
256 Kristi Heilman 1973 female N40 Eesti, Harju maakond
257 Kristjan Onton 1995 male M Eesti, Tartu maakond
258 Ralf Rasmus Pappel 2005 male M17 Eesti, Harju maakond
CFC
259 Raiko Tutt 1979 male M40 Eesti, Harju maakond
Norma Orienteerumisklubi
AS Norma
260 Kaspar Mihailov 1986 male M Eesti, Tartu maakond
Telia Spordiklubi
261 Arthur Raichmann 1972 male M50 Eesti, Harju maakond
LSF PT
262 Marcus-Heinrich Puhke 1991 male M Eesti, Tartu maakond
263 Andrus Danilov 1973 male M40 Eesti, Harju maakond
Suusaakadeemia
264 Marek Järve 1971 male M50 Eesti, Harju maakond
265 Ermo Veelain 1962 male M60 Eesti, Harju maakond
266 Aivar Angelstok 1967 male M50 Eesti, Harju maakond
267 Andrus Ebber 1966 male M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
268 Einar Tooming 1970 male M50 Eesti, Harju maakond
269 Martin Täht 1987 male M Eesti, Harju maakond
270 Alar Maasik 1967 male M50 Eesti, Harju maakond
271 Teet Paju 1975 male M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Spordiklubi Rakke
272 Tarmo Oidjärv 1972 male M50 Eesti, Harju maakond
273 Anton Konovalov 1983 male M Venemaa, Lenoblast'
Karetnikov skischool
274 Martin Mäsak 1982 male M40 Eesti, Harju maakond
275 Kaarel Kuresoo 1999 male M Eesti, Harju maakond
Tallinna Tehnikaülikool
276 Kersti Kaljulaid 1969 female N50 Eesti, Harju maakond
Spordiklubi IKS
277 Veikko Tamlak 1968 male M50 Eesti, Harju maakond
Swedbanki Spordiklubi
278 Livian Laaneots 1971 female N50 Eesti, Tartu maakond
279 Karel Krist 1978 male M40 Eesti, Harju maakond
280 Marje Viirmann 1960 female N60 Eesti, Harju maakond
Harju OK
FERE
281 Madis Raidma 1974 male M40 Eesti, Harju maakond
282 Janno Greenbaum 1974 male M40 Eesti, Harju maakond
283 Kristo Rääk 1979 male M40 Eesti, Harju maakond
PERI AS
284 Gunnar Baum 1972 male M50 Eesti, Pärnu maakond
285 Riho Maripuu 1974 male M40 Eesti, Harju maakond
286 Tarmo Rindla 1965 male M50 Eesti, Harju maakond
Norma Orienteerumisklubi
AS Norma
287 Madis Mägi 1968 male M50 Eesti, Harju maakond
kosei.ee
288 Rein Sõõrd 1983 male M Eesti, Pärnu maakond
RS Varad oü
289 Martin Suuroja 1971 male M50 Eesti, Harju maakond
Viitna Suusaklubi
290 Martin Tekkel 1999 male M Eesti, Valga maakond
291 Sergei Zelenin 1991 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
Team Kaitsevägi
Kaitsevägi
292 Kalle Lett 1954 male M60 Eesti, Harju maakond
293 Madis Lepiksaar 1989 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
294 Kristjan Saar 1981 male M40 Eesti, Harju maakond
21CC triatloniklubi
295 Andres Plaat 1982 male M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
samisiil.eu
296 Kalev Viidemann 1975 male M40 Eesti, Harju maakond
297 Jenni Eloranta 1975 female N40 Eesti, Harju maakond
Sparta
298 Eiki Orgmets 1968 male M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
SK KNT
299 Kristian Pilbas 1977 male M40 Eesti, Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
300 Margus Leetberg 1986 male M Eesti, Tartu maakond
301 Vello Luts 1976 male M40 Eesti, Harju maakond
Trismile
302 Kert Einaste 1989 male M Eesti, Harju maakond
303 Henari Nõu 1981 male M40 Eesti, Tartu maakond
304 Kaido Muug 1966 male M50 Eesti, Tartu maakond
305 Alari Rahumägi 1977 male M40 Eesti, Harju maakond
DSV Spordiklubi
306 Endel Karp 1960 male M60 Eesti, Harju maakond
Norma Orienteerumisklubi
AS Norma
307 Raoul Raidna 1973 male M40 Eesti, Harju maakond
Kaitseliidu Spordiklubi
Aktsiaselts Tallinna Linnatransport
308 Taivo Varik 1983 male M Eesti, Harju maakond
309 Hardo Mõek 1979 male M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
310 Aivar Romet 1962 male M60 Eesti, Tartu maakond
311 Raul Soopalu 1966 male M50 Eesti, Jõgeva maakond
312 Hannes Kuslap 2000 male M Eesti, Tartu maakond
OK Ilves
313 Rivo Tolli 1976 male M40 Eesti, Harju maakond
Greentek
314 Allan Tartu 1993 male M Eesti, Ida-Viru maakond
315 Priit Alekask 1987 male M Eesti, Pärnu maakond
316 Kulvo Jõõger 1976 male M40 Eesti, Harju maakond
317 Henri Gostsõllo 1985 male M Eesti, Harju maakond
Nordpont
318 Peeter Müürsepp 1961 male M60 Eesti, Põlva maakond
319 Eke Kurg 1966 male M50 Eesti, Tartu maakond
RTG Spordiklubi MTÜ
320 Juhan Paabstel 1959 male M60 Eesti, Harju maakond
FIE Juhan Paabstel
321 Maili Kahu 1972 female N50 Eesti, Viljandi maakond
322 Kaido Hanikat 1967 male M50 Eesti, Harju maakond
Conviso
323 Indrek Siilaberg 1980 male M40 Eesti, Harju maakond
324 Ulo Urb 1956 male M60 Eesti, Harju maakond
IMS Solutions OÜ
325 Vahur Vingisaar 1975 male M40 Eesti, Viljandi maakond
326 Keneth Saartson 1994 male M Eesti, Pärnu maakond
AS WENDRE
327 Hendrick Rang 1988 male M Eesti, Harju maakond
328 Aimo Raudsepp 1976 male M40 Eesti, Valga maakond
329 Toomas Meresma 1971 male M50 Eesti, Harju maakond
330 Priit Pilden 1985 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
Päästeamet
331 Marvin Üürike 1992 male M Eesti, Harju maakond
Norma Orienteerumisklubi
AS Norma
332 Indrek Saarepera 1968 male M50 Eesti, Harju maakond
AB Visuaal OÜ
333 Piret Laurimäe 1983 female N Eesti, Lääne-Viru maakond
334 Riika Ploompuu 1970 female N50 Eesti, Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
Swedbank
335 Kalle Kesa 1972 male M50 Eesti, Viljandi maakond
336 Juhan Änilane 1951 male M70 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
337 Peep Nurm 1977 male M40 Eesti, Tartu maakond
338 Raul Nikolajev 1975 male M40 Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Enersense
339 Hillar Kaeval 1958 male M60 Eesti, Jõgeva maakond
-/
-Nurga koduloomuuseum
340 Karin Laurik 1976 female N40 Eesti, Harju maakond
341 Urmo Põder 1984 male M Eesti, Harju maakond
342 Kaido Hermat 1988 male M Eesti, Harju maakond
Sportlove
343 Gert Uiboaed 1983 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
344 Ilmar Koolmeister 1979 male M40 Eesti, Harju maakond
Jetoil
345 Kaido Kägu 1968 male M50 Eesti, Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla
346 Aleksei Zverkov 1976 male M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
347 Raido Rekand 1987 male M Eesti, Tartu maakond
348 Janno Loomus 1972 male M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
Nelson
Huviklubi Nelson
349 Mihkel Trees 2000 male M Eesti, Tartu maakond
Team Kaitsevägi
Kaitsevägi
350 Ando Raud 1966 male M50 Eesti, Harju maakond
Jetoil AS
351 Marika Mander 1988 female N Eesti, Harju maakond
Füsiopesa
352 Laura Lepasalu 1986 female N Eesti, Tartu maakond
Simuna SK
353 Merike Mets 1969 female N50 Eesti, Lääne-Viru maakond
354 Liis Siigur 2003 female N20 Eesti, Tartu maakond
MHG
355 Oleg Košik 1985 male M Eesti, Tartu maakond
356 Siim Padosepp 1988 male M Eesti, Harju maakond
Recycling Team
Ragn-Sells AS
357 Ilmar Pärnsalu 1984 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
358 Carry Saluste 1990 male M Soome, Uusimaa
359 Preedik Kulli 1982 male M40 Eesti, Harju maakond
21CC Triatloniklubi
360 Mihkel Tammeveski 2000 male M Eesti, Hiiu maakond
SK Prorunner
Tartu Ülikool
361 Kadri Hein 1983 female N Eesti, Lääne-Viru maakond
Tamsalu AO suusaklubi
362 Jan Raudsep 1972 male M50 Eesti, Harju maakond
Eesti Sportlane
363 Velve Põldoja 1967 female N50 Eesti, Lääne-Viru maakond
364 Taivo Tali 1966 male M50 Eesti, Tartu maakond
Harju OK
365 Kadiliis Kuiv 1986 female N Eesti, Harju maakond
SK Prorunner
366 Sten Tammjärv 1987 male M Eesti, Harju maakond
YIT EESTI AS
367 Jüri Toom 1971 male M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
368 Viljar Vallimäe 1987 male M Eesti, Harju maakond
Team Kaitsevägi
369 Aimar Pedari 1965 male M50 Norra, Please select region, state or province
RR Siplased
Kitzinger-Progress
370 Elin Sui 1982 female N40 Eesti, Harju maakond
Skywish OÜ
371 Mihkel Meltz 1988 male M Eesti, Harju maakond
372 Viljar Vooremäe 1992 male M Eesti, Järva maakond
Tripassion Triatloniklubi
373 Andres Paju 1979 male M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
374 Erki Andressoo 1986 male M Eesti, Harju maakond
375 Toomas Vilpart 1971 male M50 Eesti, Viljandi maakond
376 Hassar Jurs 1972 male M50 Eesti, Tartu maakond
Tartu Rulluisuklubi
377 Indrek Iho 1979 male M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Tamsalu AO SUKL
Aegaon
378 Kaarel Adler 1981 male M40 Eesti, Harju maakond
KKAO OÜ
379 Silver Mäoma 1995 male M Eesti, Tartu maakond
380 Steven Kalf 1995 male M Eesti, Tartu maakond
381 Romet Niilus 1987 male M Eesti, Võru maakond
Hauka Veloklubi
382 Martin Mark 1985 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
383 Marti Lung 1982 male M40 Eesti, Harju maakond
Porter Racing
384 Kullar Viimne 1980 male M40 Eesti, Harju maakond
385 Toomas Horma 1992 male M Eesti, Tartu maakond
Emajõe Suusaklubi
450 Ain-Ivar Tupp 1967 male M50 Eesti, Harju maakond
Haanjamatkad / Lõpumees
5001 Arvo Raja 1961 male M60 Eesti, Harju maakond
5002 Indrek Pak 1971 male M50 Eesti, Harju maakond
5003 Kaarel Toss 1952 male M70 Eesti, Viljandi maakond
5004 Sulev Muru 1957 male M60 Eesti, Võru maakond
5005 Ulvar Pavlov 1964 male M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
5007 Elina Lasseron 1967 female N50 Eesti, Harju maakond
Eesti Worldloppeti Klubi
5010 Martin Siimer 1971 male M50 Eesti, Harju maakond
ProRunner

...