Et En

Karikasarja nimisponsor

Lezyne

Etapi nimisponsor

AS RMW

Toetajad

Eesti Kultuurkapital
Hawaii Express
Nutrend
ROL AF
Rapla Vald
Frank Kutter
Rapla Maakonna Spordiliit
Sadolin Spordihoone
Kommi asemel
Raplamaa Rattaklubi KoMo

Start lists

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 24.06.2021 00:30.

VI start - NAISED + SEENIORID stardinimekiri

Nr. Name Birth year Gender VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
28 Kaspar Neemesto 1989 male MSen1 Eesti, Saare maakond
ProShop Team
29 Indrek Epner 1972 male MSen2 Eesti, Harju maakond
ProShop Team
30 Kristo Sepp 1983 male MSen1 Eesti, Harju maakond
Proshop Team
31 Erki Kukk 1972 male MSen2 Eesti, Pärnu maakond
vo2 Specialized
32 Priit Tuisk 1980 male MSen2 Eesti, Tartu maakond
Hawaii Express
33 Margus Mikson 1975 male MSen2 Eesti, Tartu maakond
Valio Eesti AS
34 Eero Kiskonen 1971 male MSen3 Eesti, Harju maakond
KJK
35 Toomas Lepik 1979 male MSen2 Eesti, Tartu maakond
Astro Baltics
Astro Baltics OÜ
36 Aleksei Kušnir 1981 male MSen2 Eesti, Harju maakond
37 Helari Pallas 1979 male MSen2 Eesti, Harju maakond
Bike Fanatics CC
38 Mari-Liis Mõttus 1997 female NE Eesti, Võru maakond
Haanja Rattaklubi
39 Andre Kull 1978 male MSen2 Eesti, Harju maakond
CC Rota Mobilis
40 Rainer Sildvee 1981 male MSen2 Eesti, Pärnu maakond
kinema.eu
41 Tõnu Tõnov 1977 male MSen2 Eesti, Harju maakond
Bike Fanatics CC
42 Janek Resev 1978 male MSen2 Eesti, Järva maakond
Spordipartner Rattapood
43 Kristo Ebras 1978 male MSen2 Eesti, Harju maakond
KJK
44 Tarmo Neemela 1968 male MSen3 Eesti, Harju maakond
Team Amps
45 Kaupo Raag 1980 male MSen2 Eesti, Harju maakond
velo clubbers
46 Aimar Pedari 1965 male MSen4+ Eesti, Harju maakond
Rr Siplased
47 Maario Silm 1986 male MSen1 Eesti, Lääne-Viru maakond
Vooremaa Centrum/Rattabaas
48 Maksim Fazõlov 1980 male MSen2 Eesti, Harju maakond
Bike Fanatics CC
49 Annabrit Prants 2004 female NJ Eesti, Harju maakond
KJK
50 Priit Grünberg 1977 male MSen2 Eesti, Harju maakond
Porter Racing
51 Sven Puusepp 1972 male MSen2 Eesti, Harju maakond
Bike Fanatics
52 Laura Lizette Sander 2004 female NJ Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
53 Tõnu Ord 1968 male MSen3 Eesti, Harju maakond
CC Superior
54 Elina Tasane 2003 female NJ Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
55 Avo Eljas 1971 male MSen3 Eesti, Pärnu maakond
56 Meelis Milistver 1975 male MSen2 Eesti, Pärnu maakond
Vennad-Dahl
57 Tanel Kuusk 1975 male MSen2 Eesti, Harju maakond
Spordipartner Rattapood
58 Marko Pohl 1986 male MSen1 Eesti, Harju maakond
A&T Sport Team
59 Jaanus Linkgreim 1971 male MSen3 Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL
60 Elisabeth Ebras 2004 female NJ Eesti, Harju maakond
TEAM RYTGER
61 Priit Randpõld 1968 male MSen3 Eesti, Rapla maakond
Bike Fanatics CC
62 Alar Nigul 1965 male MSen4+ Eesti, Harju maakond
CFC Spordiklubi
63 Valdur Jaht 1981 male MSen2 Eesti, Tartu maakond
64 Merili Sirvel 1999 female NU Eesti, Lääne-Viru maakond
Rakvere Rattaklubi Siplased
65 Taimar Kallari 1969 male MSen3 Eesti, Tartu maakond
Astro Baltics
Astro Baltics OÜ
66 Aimur Mägi 1981 male MSen2 Eesti, Harju maakond
67 Sille Puhu 1984 female NE Eesti, Viljandi maakond
Hawaii Express
68 Maris Kaarjärv 1976 female NE Eesti, Lääne-Viru maakond
SK Rakke
69 Mae Lang 1996 female NE Eesti, Tartu maakond
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
70 Tatjana Dobolina 1984 female NE Eesti, Harju maakond
Spordipartner
71 Kristi Kuldkepp 1988 female NE Eesti, Tartu maakond
TÜASK
72 Oleg Vassiljev 1960 male MSen4+ Eesti, Harju maakond
Kalevi Jalgrattakool
73 Janek Arme 1987 male MSen1 Eesti, Tartu maakond
Põltsamaa jalgrattaklubi
74 Ülo Kuljus 1956 male MSen4+ Eesti, Võru maakond
FNT Spordiklubi
75 Liis Jääger 1998 female NE Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe rattaklubi
76 Jaanika Kurgjärv 1988 female NE Eesti, Tartu maakond
Hawaii express
77 Igor Tarassov 1965 male MSen4+ Eesti, Harju maakond
Nõmme Rattaklubi
78 Andrus Volk 1968 male MSen3 Eesti, Rapla maakond
Spordipartner Rattapood
79 Agnes Kukk 1974 female NE Eesti, Harju maakond
Spordipartner
80 Kuldar Põder 1978 male MSen2 Eesti, Harju maakond
Team Vänt
81 Indrek Eelmets 1978 male MSen2 Eesti, Harju maakond
Bike Fanatics CC
82 Evelina Ermane-Marcenko 2003 female NJ Läti, Riga
ZZK

...