Et En

Karikasarja nimisponsor

RMW Transport

Etapi nimisponsor

VARENA AIAD & VÄRAVAD

Toetajad

Eesti Kultuurkapital
Hawaii Express
Nutrend
ROL AF
Rapla Vald
Rapla Maakonna Spordiliit
Sadolin Spordihoone
Kommi asemel
Raplamaa Rattaklubi KoMo

Registered

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 15.08.2022 23:40.
Kokku: 202
II start - M/N12: 34
III start - M/N14: 44
IV start - M/N16: 44
V start - OPEN mehed põhisõit: 37
VI start - NAISED + SEENIORID: 43
male: 163
female: 39
Name Võistkond/Organisatsioon Distance
Meelis Anipai
Otepää jalgrattaklubi
IV start - M/N16
Gevert Aola
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
IV start - M/N16
Henri Arjus
CFC
IV start - M/N16
Zlata Broniševskaja
IV start - M/N16
Carl Peeter Dooner
CFC
IV start - M/N16
Joonas Jaht
Rein Taaramäe Rattaklubi
IV start - M/N16
Aaron Parker Järveoja
Raplamaa Rattaklubi KoMo
IV start - M/N16
Mairit Kaarjärv
SK Rakke
IV start - M/N16
Ruben Käärst
Kuusalu Rattaklubi
IV start - M/N16
Marcus Kiilaspea
Viljandi Rattaklubi
IV start - M/N16
Mariann Koik
SK Porter Racing
IV start - M/N16
Katarina Giselle Kollandsrud
Kalev
IV start - M/N16
Karolina Kull
SK Rakke
IV start - M/N16
Rannar Laup
Raplamaa rattaklubi Komo
IV start - M/N16
Robert Lepik
Peloton
IV start - M/N16
Liisi Lohk
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
IV start - M/N16
Robin Luht
Peloton
IV start - M/N16
Riko Mäeuibo
IV start - M/N16
Oliver Mätik
Kalevi Jalgrattakool
Olavi Mätik
IV start - M/N16
Ketrin Mesila
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Martti Milk
Rein Taaramäe Rattaklubi
IV start - M/N16
Matthias Mõttus
Haanja Rattaklubi
IV start - M/N16
Natali Nora Nigul
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Rasmus Nõmm
Nõmme Rattakool
IV start - M/N16
Thristan Paju
Rakke SK
IV start - M/N16
Greg-Emil Pärn
Põltsamaa Jalgrattaklubi
80257730
IV start - M/N16
Lauren Pohl
IV start - M/N16
Paul Pruuli
Hauka veloklubi
MTÜ Hauka veloklubi
IV start - M/N16
Rünno Raadla
Jalgrattaklubi Paralepa
IV start - M/N16
Maribel Rannala
CFC
IV start - M/N16
Mirjam Raun
TÜASK
IV start - M/N16
Karel Reintop
Raplamaa Rattaklubi KoMo
IV start - M/N16
Sten Markus Ringi
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Richard Ründva
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Kaido Saar
Raplamaa Rattaklubi KoMo
IV start - M/N16
Mauro Erik Saar
Kuusalu Rattaklubi
IV start - M/N16
Remo Somelar
Tyask
IV start - M/N16
Kermo Tamm
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Riko Tammepuu
CFC
IV start - M/N16
Maria Treier
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Joonas Vaikmäe
VELO
Spordiklubi Velo
IV start - M/N16
Gregor Vain
Porter Racing
IV start - M/N16
Tom Vallimägi
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Andreas Vilbaste
Kuusalu Spordiklubi
IV start - M/N16

...