Et En

Karikasarja nimisponsor

RMW Transport

Etapi nimisponsor

VARENA AIAD & VÄRAVAD

Toetajad

Eesti Kultuurkapital
Hawaii Express
Nutrend
ROL AF
Rapla Vald
Rapla Maakonna Spordiliit
Sadolin Spordihoone
Kommi asemel
Raplamaa Rattaklubi KoMo

Registered

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 03.12.2021 05:00.
Kokku: 202
II start - M/N12: 34
III start - M/N14: 44
IV start - M/N16: 44
V start - OPEN mehed põhisõit: 37
VI start - NAISED + SEENIORID: 43
male: 163
female: 39
Name Võistkond/Organisatsioon Distance
Gabriel Helmut Aduson
CFC Spordiklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Markku Ainsalu
Velohunt ProTeam
V start - OPEN mehed põhisõit
Roberts Andersons
VELOSHOPS
V start - OPEN mehed põhisõit
Martin Anier
RTR
V start - OPEN mehed põhisõit
Aaron Aus
Peloton
V start - OPEN mehed põhisõit
Mikk Bauer
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
V start - OPEN mehed põhisõit
Rando Marten Evendi
CFC SK
V start - OPEN mehed põhisõit
Andris Gavrikovs
V start - OPEN mehed põhisõit
Henry Grünberg
SK Porter Racing
V start - OPEN mehed põhisõit
Arti Ilves
AMPLER DEVELOPMENT TEAM
V start - OPEN mehed põhisõit
Stefan Johanson
Viljandi Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Tauri Jürisaar
Haanja Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Raiko Kaldoja
CCRM
V start - OPEN mehed põhisõit
Martin Karki
TÜASK
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Georg Karlep
Rein Taaramäe Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Gert Kivistik
Peloton
V start - OPEN mehed põhisõit
Karlis Klismets
MSG
V start - OPEN mehed põhisõit
Magnus Krusemann
AT SPORDIKLUBI
V start - OPEN mehed põhisõit
Martin Krusemann
Cannibal
V start - OPEN mehed põhisõit
Karl Kurits
Rein Taaramäe Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Martti Lenzius
CFC Spordiklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Joosep Mesi
Peloton
V start - OPEN mehed põhisõit
Mairon Milistver
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
V start - OPEN mehed põhisõit
Karl Mattias Milk
Rein Taaramäe Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Henry Närap
TÜASK
V start - OPEN mehed põhisõit
Kaspar Neemesto
Velohunt ProTeam
V start - OPEN mehed põhisõit
Oskar Pau
Rein Taaramäe Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Riko-Sander Pensa
Rein Taaramäe rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Frank Aron Ragilo
V start - OPEN mehed põhisõit
Raul Rätsep
V start - OPEN mehed põhisõit
Andre Roos
Ampler Development Team
V start - OPEN mehed põhisõit
Oliver Rüster
Peloton
V start - OPEN mehed põhisõit
Evar Saul
Kuusalu Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Edijs Strelis
VELOSHOPS
V start - OPEN mehed põhisõit
Lauri Tamm
Kalevi Jalgrattakool
V start - OPEN mehed põhisõit
Kirill Tarassov
KJK
V start - OPEN mehed põhisõit
Peeter Tarvis
Raplamaa Rattaklubi Komo
V start - OPEN mehed põhisõit

...