Et En

Results, 21 km

Full results
KohtNr.AegNimiVõiskond
1200100:55:51Matthias Mõttus
HAANJA RATTAKLUBI
2200400:56:08Riko Tammepuu
ProShop Team II
3200800:56:40Meelis Anipai
4202300:59:57Elar Smirnov
JK Paralepa
5235501:00:14Marko Tikku
*HKP Team - Firmasport
6201201:00:40Sebastian Suppi
Nõmme Rattaklubi 2
7200601:01:36Tenno Tarikas
8202101:02:03Carl Peeter Dooner
9200301:02:08Karolin Surva
CFC tüdrukud
10201101:02:32Mairit Kaarjärv
SK Rakke
11206401:03:03Karel Gustav Rei
CFC poisid III
12202901:03:04Kaspar Jakobsoo
Nõmme Rattaklubi 2
13203101:03:11Raul Opikov
JK Paralepa
14204301:03:19Martti Ellisaar
*HKP Team - Firmasport
15201001:03:37Rünno Raadla
Jalgrattaklubi Paralepa
16203501:04:29Herlen Kajo
Kuusalu Rattaklubi
17203601:04:37Loore Lemloch
CFC tüdrukud
18206601:04:47Maria Jürisaar
HAANJA RATTAKLUBI
19202601:04:51Karel Reintop
KoMo
20261801:04:54Marko Peterson
21223401:04:59Anita Muizniece
22203401:05:10Greg-Emil Pärn
Põltsamaa Jalgrattaklubi
23235901:05:12Aare Pärn
Põltsamaa Jalgrattaklubi
24202801:05:21Aaron Parker Järveoja
KoMo
25233001:05:31Henry Sildaru
lebo racing
26236001:05:31Kalev Sildaru
lebo racing
27224801:05:45Rauno Vain
Porter Racing
28215901:06:12Jürgen Aas
FlexOil
29201401:06:34Lauren Pohl
CFC tüdrukud
30224201:06:35Raimo Künnapuu
MTS Cycling Team
31224601:06:51Indrek Turu
32236501:07:22Reinis Keiselis
33205201:07:28Urmas Kajo
Kuusalu Rattaklubi
34201801:07:44Tiit Karus
35204001:07:49Linda Lensment
KJK tüdrukud I
36237501:08:03Kristo Sildaru
37236301:08:32Kuldar Helü
38204401:09:05Egert Tammeleht
Porter Racing
39227501:09:19Reijo Sikk
A&T Sport Team
40224901:10:05Gregor Vain
Porter Racing
41201501:10:13Kaupo Tammepuu
Sparta Rattagrupp - ProShop Team
42202401:10:18Maive Tummeltau
RedBike Team naised
43238901:11:23Liis Lohk
Pärnu Kalev
44206201:11:33Ergi Enok
*HKP Team - Firmasport
45237401:11:37Tõnis Sildaru
46225301:11:39Rait Helü
Barrelstar OÜ
47260501:12:02Raido Pajur
48216201:12:06Sten Markus Ringi
Kalevi Jalgrattakool
49224501:12:14Ricky Mõttus
MTS Cycling Team
50204501:13:07Rait Miltop
*HKP Team - Firmasport
51222901:13:11Harto Vallimägi
Eventus
52206701:13:14Birgit Irbe
Nõmme Rattaklubi tüdrukud
53206301:13:25Simo Soop
*Baltic Agro Team - Firmasport
54229601:13:46Raimo Antsmaa
MTS Cycling Team
55225701:13:54Endel Susi
56236801:14:03Kert Trik
57205901:14:26Gisele Rang
CFC tüdrukud
58204901:14:48Katrin Tammeleht
Porter Racing naised
59204701:14:57Oskar Robert Tagel
CFC poisid I
60209701:14:57Uku Järv
CFC poisid IV
61237801:15:13Edgars Lacis
62229501:15:21Triin Veske
SK Sindi Kalju
63239301:15:21Eneli Hein
Vanad Vändad
64260301:15:35Marko Kändma
65224301:15:37Aivi Tarvis
KoMo
66227401:15:41Erika Sõber
A&T Sport Team
67208201:15:48Avo Kuslap
Paluküla Paik
68239401:16:07Markus Mäeväli
69238401:16:19Indrek Avaste
70216801:16:43Richard Hynninen
Kalevi Jalgrattakool
71230301:16:45Simon Suppi
Nõmme Rattaklubi
72207101:16:45Elvis Ormus
Nõmme Rattaklubi 1
73261701:17:01Andres Kutser
PAIKUSE KLUBI
74223801:17:17Mario Marcinkevicz
Sporttravel/MySnack
75223901:17:20Kadri Alttoa
SUKL Jõulu
76236401:17:40Peeter Jaska
77230701:17:46Georg Salupuu
Kuusalu Rattaklubi
78225201:18:00Kuldar Järveoja
79262101:18:11Aleks Janson
80216001:18:11Katrin Kirn
81235301:18:36Robert Sebastian Heinsar
Scoutspataljon Team
82238301:18:49Jonathan Austa
83216301:19:12Gevert Aola
SK PÄRNU KALEV
84204201:20:14Kristi Evendi
Ensto Ensek
85225101:20:29Eliina Grünberg
86204101:21:26Priit Eerme
87237201:21:50Targo Pikkmets
88230901:21:55Oleg Paatsi
AQ Lasertool
89238801:21:58Robi Saar
PÄRNU KALURI SPORDIKLUBI
90229101:22:03Andreas Aus
91229001:22:14Jaanus Aus
92233701:22:24Reti Puuraid
93228301:22:55Aidi Sildaru
lebo racing
94238501:23:21Marius Roomere
95216501:23:36Argo Treiman
96211401:23:56Timo Mehilane
97239201:24:05Valeri Hripunov
Nõmme Rattaklubi
98205501:24:09Anita Heinmaa
Rimi Eesti
99205001:24:48Silver Semjonov
Viljandi Rattaklubi
100262001:25:01Tarmo Saliste
MERIFLEX
101236601:25:03Kevin Kändma
102239101:25:28Bruno Kaarel Jaanson
103239001:25:38Erki Jaanson
104223501:25:53Kaili Kuusik
Sporttravel/MySnack naised
105207601:27:03Jelena Karu
106209901:28:27Dominic Ormus
Nõmme Rattaklubi 1
107260701:28:43Maeron Kuljus
108211001:28:52Eneli Eenraid
109223001:28:52Peep Eenraid
110229401:29:13Pauliine Pesor
111205301:30:29Merle Koppel
Sparta ProShop naiskond
112237001:31:34Silver Saar
113225801:31:55Kädi Sacik-Korn
*Europark - Eriti tublid - Firmasport
114210501:32:14Adrian Irbe
Nõmme Rattaklubi 1
115229301:32:55Roosmarii Pesor
116225901:33:43Vsevolod Boikov
*Europark - Eriti tublid - Firmasport
117226001:34:18Natalja Lepik
118261601:37:08Käti Kummets
adduco kolimisteenused oü
119236701:37:08Hendriko Helü
120238201:38:15Eha Lehtoja
Süda ja Seened
121237701:39:15Kärt Kibus
Eesti Töötukassa
122238001:39:22Janika Karus
123239601:39:42Helen Poolake
Sporttravel/MySnack naised
124239501:40:14Kädi-Liis Sepp
Sporttravel/MySnack naised
125238101:40:16Anti Kuusk
Süda ja Seened
126225601:41:27Merle Tigane
127210101:42:18Kristofer Kivilo
RedBike
128209601:44:59Tanel Tobreluts
129262201:46:02Ingrid Arroküll
130206001:46:43Merili Eenraid
131216601:46:54Thomas Otto Eggleton
Kalevi Jalgrattakool
132237601:47:16Sigrid Vahtra
133215801:48:51Marju Tammeleht
134210301:50:26Eleanor Rang
CFC tüdrukud
135261901:51:19Simon Tiitson
136223101:52:30Eeri Suslov
137223201:52:32Marko Suslov
Saint-Gobain
138237101:53:11Haivo Saar
139234502:03:59Tiiu Sepp
140237902:03:59Andrus Sildaru
141223302:07:55Jaanika Lass
*VBH-Roto Team/Firmasport
142238602:13:57Kristofer Koger
143238702:13:58Allan Koger
DNS2135Birgit Raidal
CFC tüdrukud II
DNS2179Ludvig Kaing
KJK II
DNS2223Saskia Maanurm
Sparta ProShop naiskond
DNS2065Oskar Lemloch
CFC poisid V
DNS2089Märt Laansoo
Kalevi Jalgrattakool
DNS2113Sofija Timofeevskaya
DNS2157Marten Vellak
DNS2201Egon Urmet Hindreus
KJK V
DNS2092Karl Joosep Keernik
Parem Käsi
DNS2138Rasmus Murumets
CFC poisid V
DNS2182Riho Raidla
KJK III
DNS2116Sten-Martin Maidre
CFC poisid IV
DNS2204Artur Sarap Sarap
KJK V
DNS2226Kerttu Liivak
KJK tüdrukud II
DNS2046Mihkel Õnnis
DNS2069Aimi Murumäe
Aima SK
DNS2037Aleksander Grigorenko
Nõmme Rattaklubi 1
DNS2106Markus Mandel
Nõmme Rattaklubi 3
DNS2151Niklas Lond
CFC poisid IV
DNS2195Sebastian Valk
KJK IV
DNS2129Hendrik Vainlo
CFC poisid II
DNS2173Andres Juht
KJK II
DNS2217Artur Saidla
KJK
DNS2241Günther Siimenson
DNS2083Kaarel Laansoo
Kalevi Jalgrattakool
DNS2167Kaspar Kostin
Kalevi Jalgrattakool
DNS2211Marten Kaarna
KJK
DNS2273Sirle Randoja
DNS2077Klaarika Sutov
DNS2100Kati Vellak
DNS2145Kaspar Johanson
CFC poisid IV
DNS2189Oskar Kallas
KJK IV
DNS2123Hugo Heinsalu
CFC poisid II
DNS2136David Goltsman
CFC poisid IV
DNS2180Harri Alfred Koonik
KJK II
DNS2224Anna Liis Kütt
KJK tüdrukud I
DNS2090Albert Johannes Rebas
CFC poisid III
DNS2022Siim Eenma
Nõmme Rattaklubi 1
DNS2202Arman Sebastjan Roos
KJK V
DNS2093Denis Kutevoi
KJK VIII
DNS2139Tristan Torm Roosi
CFC poisid II
DNS2183Peeter Linno
KJK III
DNS2117Owe Pagil
CFC poisid I
DNS2161Karl Villem Käärt
Kalevi Jalgrattakool
DNS2205Rihard Kõiv
KJK
DNS2227Jasmine Gurevitš
KJK tüdrukud II
DNS2002Richard Ründva
Nõmme Rattaklubi 2
DNS2025Jaan Jõgi
Omniva Spordiklubi
DNS2038Leili Särg
Hawaii Express naiskond
DNS2107Dareli Michelis
Nõmme Rattaklubi tüdrukud
DNS2152Kris Raudmets
CFC poisid I
DNS2196Artur Jankovski
KJK IV
DNS2130Kirke Siimer
CFC tüdrukud II
DNS2174Mihkel Alla
KJK II
DNS2218Artjom Prorok
KJK
DNS2084Viktor Kovõlin
Nõmme Rattaklubi 2
DNS2124Patrik Tobias Pindma
CFC poisid III
DNS2212Luukas Aule
Kalevi Jalgrattakool I
DNS2361Marina Annus
*Schenker - Firmasport
DNS2054Lea Järveoja
DNS2078Urmo Aasma
*Team Ramudden II - Firmasport
DNS2009Zlata Bronishevskaja
KJK tüdrukud I
DNS2032Natali Nora Nigul
CFC tüdrukud
DNS2146Rando Veeleid
CFC poisid I
DNS2190Marat Balkbaev
KJK IV
DNS2203Nikita Sobolev
KJK V
DNS2137Erik Vunn
CFC poisid I
DNS2181Gregor Õll
KJK III
DNS2225Sabrina Frosch
KJK tüdrukud II
DNS2091Romet Sulavee
Nõmme Rattaklubi 3
DNS2115Jakob Karu
CFC poisid III
DNS2095Mathias Lennart Mandel
Nõmme Rattaklubi 3
DNS2140Gretlin Roosi
CFC tüdrukud II
DNS2184Marcus Zängiv
KJK III
DNS2118Diana Zheleznyak
CFC tüdrukud II
DNS2206Martin Kees
KJK
DNS2228Isabel Kiis
KJK tüdrukud II
DNS2048Maria Treier
CFC tüdrukud
DNS2072Avo Lomp
*Baltic Agro Team - Firmasport
DNS2061Mae Reintop
KoMo
DNS2085Karin Härmat
DNS2017Markus Aleksander Saar
Kuusalu Rattaklubi
DNS2039Oliver Mätik
KJK VIII
DNS2108Andres Rozalka
DNS2153Markus Visnapuu
CFC poisid V
DNS2197Derek Põllu
KJK V
DNS2131Sander Kipper
CFC poisid III
DNS2175Peeter Tsanev
KJK II
DNS2219Mirjam Alla
KJK tüdrukud I
DNS2147Platon Tverdovski
CFC poisid V
DNS2191Sander Estna
KJK IV
DNS2125Kaspar Kaido Saveljev
CFC poisid V
DNS2169Kaur-Gustav Hinnov
Volrem Auto OÜ
DNS2213Rasmus Laanemaa
KJK
DNS2079Rocco Soots
KJK VIII
DNS2033Jane Zeltova
Nõmme Rattaklubi tüdrukud
DNS2102Andres Keernik
Parem Käsi
DNS2027Marten Mööl
Nõmme Rattaklubi 2
DNS2141Mikk-Martin Reimann
CFC poisid IV
DNS2185Iskander Jürilo
KJK III
DNS2119Kaspar Bergert
CFC poisid II
DNS2207Kermo Tamm
KJK
DNS2073Reimo Treier
*Baltic Agro Team - Firmasport
DNS2086Hugo Bergson
KJK VIII
DNS2109Melanie Fuks
DNS2154Mihhael Goltsman
CFC poisid III
DNS2198Rasmus Piibor
KJK V
DNS2132Joonas Vilu
CFC poisid I
DNS2176Robin Talts
KJK II
DNS2220Kertu Hurskainen
KJK tüdrukud I
DNS2148Tomi Topaasia
Nõmme Rattaklubi 3
DNS2192Mattias Ümarik
KJK IV
DNS2126Henri Johannes Rinne
CFC poisid II
DNS2170Karl-Oskar Hinnov
DNS2214Liron Kozlovski
KJK
DNS2056Ralf Hürden
CFC poisid III
DNS2080Olle Härmat
Nõmme Rattaklubi 3
DNS2074Piia Jaaksoo
JK Paralepa
DNS2005Arno Uustal
DNS2142Raul Richard Nirk
CFC poisid I
DNS2186Sander Mathias Sild
KJK III
DNS2120Katarina Väljako
CFC tüdrukud II
DNS2164Armin Akkel
Kalevi Jalgrattakool
DNS2208Magnus Normak
KJK
DNS2221Ketly Vesiko
KJK tüdrukud II
DNS2301Maria Boikova
*Europark - Eriti tublid - Firmasport
DNS2087Kristjan Rozalka
KJK VIII
DNS2019Helis Heinsaar
Nõmme Rattaklubi tüdrukud
DNS2155Nicole Vimberg
CFC tüdrukud II
DNS2199Janek Saar
KJK V
DNS2133Kregor Kivistu
CFC poisid V
DNS2177Oliver Läänsoo
KJK II
DNS2149Oliver Tamm
CFC poisid III
DNS2193Ilja Tsekmarjov
KJK IV
DNS2127Maribel Rannala
CFC tüdrukud
DNS2171Jade Toiger
KJK tüdrukud II
DNS2215Kenneth Keian
KJK
DNS2057Maikel Magnus Välja
Astana
DNS2081Emmanuel Ormus
Nõmme Rattaklubi 2
DNS2104Elisabeth Kivilo
RedBike
DNS2051Stig-Tristan Sillat
TÜASK
DNS2075Sirje Keskülla
*Baltic Agro Team - Firmasport
DNS2098Lauri Poom
DNS2143Johannes Mark
CFC poisid V
DNS2187Martti Põlluäär
KJK III
DNS2121Nelli Rikolas
CFC tüdrukud II
DNS2209Rasmus Kuum
KJK
DNS2356Joel Rang
Redbike Team IV
DNS2178Märt Villem Lehis
KJK II
DNS2222Ketrin Mesila
KJK tüdrukud I
DNS2302Olga Sõtnik
*Europark - Eriti tublid - Firmasport
DNS2088Ott Kiivit
KJK VIII
DNS2020Juri Bronishevski
Kalevi Jalgrattakool
DNS2112Ereli Eenraid
DNS2156Oliver Kann
CFC poisid IV
DNS2200Martin Green
KJK V
DNS2134Mathias Järva
CFC poisid II
DNS2150Margareth Steinberg
CFC tüdrukud II
DNS2194Aron Truvee
KJK IV
DNS2128Tristan Jürisaar
HAANJA RATTAKLUBI
DNS2172Trevor Tasa
KJK VIII
DNS2216Georg Kährik
KJK
DNS2240Erik Raag
DNS2058Rico Soots
KJK VIII
DNS2013Mauro Erik Saar
Kuusalu Rattaklubi
DNS2210Mario Silver Illison
KJK
DNS2271Karol Kovanen
*Europark - Eriti tublid - Firmasport
DNS2007Ron Rooni
CFC poisid I
DNS2030Rasmus Nõmm
Nõmme Rattaklubi 1
DNS2144Glen Gregory Kõiv
CFC poisid II
DNS2188Stefan Madrus
KJK III
DNS2122Robert Jonas Takel
CFC poisid IV
Ridu kokku: 315

...