Et En

Start lists

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 28.09.2022 23:41.

Poolmaraton stardinimekiri

Nr. Name Birth year Gender VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
2001 Herlen Kajo 2008 male M14 Eesti, Harju maakond
Kuusalu Rattaklubi
2002 Karel Gustav Rei 2008 male M14 Eesti, Harju maakond
CFC
2003 Hugo Hendrik Orav 2008 male M14 Eesti, Harju maakond
Porter Racing
2004 Egert Tammeleht 2009 male M14 Eesti, Harju maakond
Porter Racing
2005 Maribel Rannala 2007 female N16 Eesti, Harju maakond
2006 Roobert Teder 2009 male M14 Eesti, Tartu maakond
HAASLAVA MTB JUUNIORID
2007 Mairit Kaarjärv 2007 female N16 Eesti, Lääne-Viru maakond
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
2008 Markus Aleksander Saar 2008 male M14 Eesti, Harju maakond
Kuusalu Rattaklubi
2009 Steven Künnapas 2007 male M vabaklass Eesti, Harju maakond
2010 Andreas Vilbaste 2007 male M vabaklass Eesti, Harju maakond
Kuusalu Rattaklubi
2011 Mauro Erik Saar 2006 male M vabaklass Eesti, Harju maakond
Kuusalu Rattaklubi
2012 Uku Järv 2010 male M12 Eesti, Harju maakond
CFC
2013 Ruben Käärst 2007 male M vabaklass Eesti, Harju maakond
Kuusalu Rattaklubi
2014 Steven Sumberg 2011 male M12 Eesti, Harju maakond
Porter Racing
2015 Lauren Pohl 2007 female N16 Eesti, Harju maakond
2016 Marta Mõttus 2010 female N12 Eesti, Võru maakond
Haanja Rattaklubi
2017 Oskar-Martin Ruder 2007 male M vabaklass Eesti, Tartu maakond
Milky Way
2018 Maria Jürisaar 2008 female N14 Eesti, Võru maakond
Haanja rattaklubi
2019 Georg Salupuu 2010 male M12 Eesti, Harju maakond
Kuusalu Rattaklubi
2020 Simon Tiitson 2006 male M vabaklass Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Kalev Spordikool
2021 Karolina Kull 2007 female N16 Eesti, Lääne-Viru maakond
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
2022 Mirtel Laht 2008 female N14 Eesti, Lääne-Viru maakond
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
2023 Mauro Elbre 2008 male M14 Eesti, Lääne-Viru maakond
SPORDIKLUBI RAKKE
2024 Kevin Kertsman 2011 male M12 Eesti, Harju maakond
CFC
2025 Olavi Laht 1974 male M vabaklass Eesti, Lääne-Viru maakond
SPORDIKLUBI RAKKE
2026 Marko Peterson 1977 male M vabaklass Eesti, Viljandi maakond
2027 Oliver Viigand 1986 male M vabaklass Eesti, Viljandi maakond
BALTIC AGRO / OLIVIA 2
2028 Linda Lensment 2009 female N14 Eesti, Harju maakond
Kalevi Jalgrattakool
2029 Aron Edward Tenson 2009 male M14 Eesti, Harju maakond
CFC Spordiklubi
2030 Indrek Turu 1988 male M vabaklass Eesti, Harju maakond
2031 Arles Orav 1984 male M vabaklass Eesti, Tartu maakond
Päidre Puukool
2032 Kaido Kivistik 1972 male M vabaklass Eesti, Pärnu maakond
VIKO
2033 Peeter Saarep 1952 male M70 Eesti, Valga maakond
Fixus VIP
2034 Kristjan Soidla 2007 male M vabaklass Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / TUISUMÄE
2035 Enno Eilo 1965 male M vabaklass Eesti, Lääne-Viru maakond
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
2036 Kristen Vagel 2007 male M vabaklass Eesti, Viljandi maakond
2037 Tõnis Sildaru 1981 male M vabaklass Eesti, Harju maakond
2038 Rando Randmaa 1978 male M vabaklass Eesti, Harju maakond
2039 Priidu Kooskora 1984 male M vabaklass Eesti, Tartu maakond
Roadplan OÜ
2040 Beatrice Püvi 2009 female N14 Eesti, Harju maakond
REDBIKE NAISED
2041 Niklas Lond 2009 male M14 Eesti, Harju maakond
CFC
2042 Linda Elizabete Brilte 2008 female N14 Läti, Alūksne
VeloLifestyle/smiltenesbjss
2043 Henry Sildaru 2006 male M vabaklass Eesti, Rapla maakond
2044 Janek Pihtjõe 1975 male M vabaklass Eesti, Harju maakond
VIIMSI SPORT
2045 Kaarel Uude 1992 male M vabaklass Eesti, Lääne-Viru maakond
BMF SPORDIKLUBI
2046 Sander Männigo 1989 male M vabaklass Eesti, Viljandi maakond
BALTIC AGRO / OLIVIA 2
2047 Sten Martin Jürjenberg 2008 male M14 Eesti, Lääne-Viru maakond
Adventures Kose AMK
2048 Ander Janno 2009 male M14 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased
2049 Urmas Kajo 1970 male M vabaklass Eesti, Harju maakond
2050 Karl Luik 1992 male M vabaklass Eesti, Lääne-Viru maakond
BALTIC AGRO / OLIVIA 2
2051 Anti Oot 1951 male M70 Eesti, Tartu maakond
SK Velo
2052 Markus Kull 2010 male M12 Eesti, Lääne-Viru maakond
SPORDIKLUBI RAKKE
2053 Tauri Lõiv 1990 male M vabaklass Eesti, Lääne-Viru maakond
BALTIC AGRO / OLIVIA 2
2054 Raul Vesinurm 1990 male M vabaklass Eesti, Harju maakond
2055 Anette Teder 2006 female N16 Eesti, Tartu maakond
HAASLAVA MTB JUUNIORID
2056 Sten Markus Ringi 2007 male M vabaklass Eesti, Harju maakond
KJK
2057 Silver Semjonov 2010 male M12 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
2058 Thristo Paju 2009 male M14 Eesti, Lääne-Viru maakond
SPORDIKLUBI RAKKE
2059 Jarmo Randmaa 1986 male M vabaklass Eesti, Lääne-Viru maakond
BALTIC AGRO / OLIVIA 3
2060 Tiit Karus 1948 male M70 Eesti, Harju maakond
2061 Reimo Treier 1984 male M vabaklass Eesti, Lääne-Viru maakond
BALTIC AGRO / OLIVIA 1
2062 Elena Kannimäe 2006 female N16 Eesti, Võru maakond
Hauka Veloklubi
2063 Endel Susi 1965 male M vabaklass Eesti, Jõgeva maakond
voore mets
2064 Triin Kimmel 1986 female N vabaklass Eesti, Pärnu maakond
Sindi Spordiklubi KALJU
2065 Toomas Penner 1974 male M vabaklass Eesti, Tartu maakond
BALTIC AGRO / OLIVIA 3
2066 Margus Rääk 1981 male M vabaklass Eesti, Tartu maakond
Tervisenapsu klubi
2067 Richard Tipner 2006 male M vabaklass Eesti, Lääne-Viru maakond
2068 Glen Gregory Kõiv 2008 male M14 Eesti, Harju maakond
TEAM KODAR
2069 Jaanus Vagel 1979 male M vabaklass Eesti, Viljandi maakond
2070 Meribel Tuisk 2006 female N16 Eesti, Põlva maakond
SK Serviti
2071 Leili Särg 1965 female N vabaklass Eesti, Viljandi maakond
2072 Peeter Tirman 1971 male M vabaklass Eesti, Ida-Viru maakond
Narva Eesti Selts
2073 Andrus Sildaru 1961 male M vabaklass Eesti, Harju maakond
2074 Siim-Tanel Sammelselg 1993 male M vabaklass Eesti, Harju maakond
Suusabaas
2075 Kirke Kriisa 2006 female N16 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / VITAX
2076 Sander Teder 2011 male M12 Eesti, Tartu maakond
HAASLAVA MTB JUUNIORID
2077 Katrin Tammeleht 1973 female N vabaklass Eesti, Harju maakond
2078 Maris Kirsi 1980 female N vabaklass Eesti, Pärnu maakond
MTS Cycling Team
2079 Meelis Rüütli 1973 male M vabaklass Eesti, Tartu maakond
2080 Avo Lomp 1961 male M vabaklass Eesti, Lääne-Viru maakond
BALTIC AGRO / OLIVIA 1
2081 Margus Kesner 1965 male M vabaklass Eesti, Valga maakond
2082 Sten Erik Soiver 2008 male M14 Eesti, Harju maakond
Kuusalu Rattaklubi
2083 Liisa Laarmaa 2007 female N16 Eesti, Harju maakond
2084 Tarmo Ruder 1974 male M vabaklass Eesti, Tartu maakond
Milky Way
2085 Christine Teder 2007 female N16 Eesti, Tartu maakond
HAASLAVA MTB JUUNIORID
2086 Priit Eerme 1976 male M vabaklass Eesti, Harju maakond
2087 Daniel Kanarbik 1993 male M vabaklass Eesti, Harju maakond
2088 Vello Ründva 1949 male M70 Eesti, Jõgeva maakond
2089 Raido Tamme 1987 male M vabaklass Eesti, Ida-Viru maakond
Jõhvi Motoklubi
2090 Oliver Rand 2011 male M12 Eesti, Lääne-Viru maakond
2091 Eneli Eenraid 2010 female N12 Eesti, Pärnu maakond
2092 Oliver Kerner 2008 male M14 Eesti, Harju maakond
ADVENTURES KOSE AMK CT 3
2093 Raivo Heinrichsen 1961 male M vabaklass Eesti, Viljandi maakond
2094 Tanel Põder 1989 male M vabaklass Eesti, Järva maakond
BALTIC AGRO / OLIVIA 3
2095 Eliina Grünberg 1971 female N vabaklass Eesti, Harju maakond
2096 Kaupo Jürjenberg 1981 male M vabaklass Eesti, Lääne-Viru maakond
2097 Sigrid Vahtra 1985 female N vabaklass Eesti, Harju maakond
2098 Kevin-Oskar Kivimäe 2010 male M12 Eesti, Harju maakond
ONNINEN 3
2099 Margus Kalev 1969 male M vabaklass Eesti, Lääne-Viru maakond
2100 Aidi Sildaru 1960 female N vabaklass Eesti, Rapla maakond
lebo racing
2101 Raul Ošur 1971 male M vabaklass Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Enersense
2102 Seidy Salundi 1992 female N vabaklass Eesti, Tartu maakond
BALTIC AGRO / OLIVIA 2
2103 Henri Mitt 2009 male M14 Eesti, Lääne-Viru maakond
SPORDIKLUBI RAKKE
2104 Heiki Leemet 1978 male M vabaklass Eesti, Lääne-Viru maakond
2105 Allan Ahman 1972 male M vabaklass Eesti, Tartu maakond
2106 Anneli Lätt 1968 female N vabaklass Eesti, Tartu maakond
2107 Elisanne Ester 2010 female N12 Eesti, Harju maakond
Elister
Elister OÜ
2108 Helje Järveoja 1962 female N vabaklass Eesti, Tartu maakond
2109 Tiiu Sepp 1963 female N vabaklass Eesti, Ida-Viru maakond
2110 Tiit Keppart 1985 male M vabaklass Eesti, Tartu maakond
2111 Sirje Keskülla 1967 female N vabaklass Eesti, Lääne-Viru maakond
BALTIC AGRO / OLIVIA 1
2112 Kristel Annus 1978 female N vabaklass Eesti, Harju maakond
SCHENKER 2
2113 Alexandra Elo 2004 female N vabaklass Eesti, Harju maakond
2114 Ele Luuk 1985 female N vabaklass Eesti, Ida-Viru maakond
2115 Brigitta Puusta 2006 female N16 Eesti, Harju maakond
BALTIC AGRO / OLIVIA 2
2116 Vahur Värk 1962 male M vabaklass Eesti, Harju maakond
2117 Kai Valt 1990 female N vabaklass Eesti, Harju maakond
2118 Kenno Piirioja 1994 male M vabaklass Eesti, Lääne-Viru maakond
2119 Joosep Johann Pikker 2009 male M14 Eesti, Harju maakond
2120 Johann Ruben Kees 2009 male M14 Eesti, Lääne-Viru maakond
2121 Marti Kees 1978 male M vabaklass Eesti, Lääne-Viru maakond
2122 Rando Kebja 2013 male M12 Eesti, Harju maakond
CFC
2123 Raigo Kebja 1983 male M vabaklass Eesti, Harju maakond
2124 Oskar Lemloch 2011 male M12 Eesti, Harju maakond
CFC
2125 Reele Komi 1974 female N vabaklass Eesti, Harju maakond
Hansab MTB
2126 Marko Tammiksaar 1978 male M vabaklass Eesti, Lääne-Viru maakond
2127 Janika Karus 1974 female N vabaklass Eesti, Harju maakond
2128 Samuel Kristen Sarv 2011 male M12 Eesti, Viljandi maakond
2129 Merli Pikkat 1981 female N vabaklass Eesti, Tartu maakond
2130 Ketlin Kull 2012 female N12 Eesti, Lääne-Viru maakond
Spordiklubi Rakke
2131 Liis Metsakaev 1999 female N vabaklass Eesti, Saare maakond
2132 Piret Parman 1992 female N vabaklass Eesti, Rapla maakond
Sportlove
Kivi ram OÜ
2133 Vita Brilte 1968 female N vabaklass Läti, Alūksne
Riteņvasara
2134 Kadri Luhter 1989 female N vabaklass Eesti, Tartu maakond
BALTIC AGRO / OLIVIA 3
2135 Greete Pulst 1987 female N vabaklass Eesti, Harju maakond
2136 Kuido Karner 1979 male M vabaklass Eesti, Harju maakond
Adventures - Kose AMK
2137 Melissa Kivi 2011 female N12 Eesti, Saare maakond
Hawaii Express Kuressaare
2138 Erik Hendrik Orav 2011 male M12 Eesti, Harju maakond
Porter Racing
2139 Kristjan Lemmsalu 1991 male M vabaklass Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
2140 Margus Kivi 1984 male M vabaklass Eesti, Saare maakond
Hawaii Express Kuressaare
Kuressaare Ametikool
2141 Melani Kertsman 2009 female N14 Eesti, Harju maakond
CFC Spordiklubi
2142 Robertino Kuik 1966 male M55 Eesti, Tartu maakond
AT SPORT TEAM ADDUCO
2143 Raimond Lind 1977 male M vabaklass Eesti, Harju maakond
HÕBELÕNG
2144 Raian Kimmel 2009 male M14 Eesti, Pärnu maakond
Sindi Spordiklubi KALJU
2145 Egon Sarv 1970 male M vabaklass Eesti, Viljandi maakond
2146 Dane Türk 1980 male M vabaklass Eesti, Harju maakond
2147 Lara Türk 2012 female N12 Eesti, Harju maakond
2148 Mikk Heinloo 2010 male M12 Eesti, Harju maakond
2149 Harri Peiker 1976 male M vabaklass Eesti, Harju maakond
Selfdiagnostics
2150 Rasmus Eelsaar 2009 male M14 Eesti, Järva maakond
2151 Urmas Grüning 1970 male M vabaklass Eesti, Harju maakond
2152 Janar Siiman 1985 male M vabaklass Eesti, Harju maakond
2153 Gerle Must 1980 female N vabaklass Eesti, Valga maakond
2154 Angela Mõttus 2005 female N vabaklass Eesti, Valga maakond
2155 Helen Aart 1983 female N vabaklass Eesti, Lääne-Viru maakond
Virumaa Politsei Spordiselts
2156 Alan Truus 1974 male M vabaklass Eesti, Jõgeva maakond
2157 Rasmus Alan Truus 2007 male M vabaklass Eesti, Jõgeva maakond
2158 Katrin Pihlakas 1980 female N vabaklass Eesti, Harju maakond
2159 Helerin Krais 1990 female N vabaklass Eesti, Harju maakond
Rattabaas
2160 Sören Undla 2008 male M14 Eesti, Viljandi maakond
2161 Mark Hrunin 2004 male M vabaklass Eesti, Ida-Viru maakond
Narva Spordikool Energia
2162 Anton Avarjaskin 2008 male M14 Eesti, Ida-Viru maakond
Narva Spordikool Energia
2163 Joanna Maria Seppo 2010 female N12 Eesti, Harju maakond
2164 Peeter Škepast 1971 male M vabaklass Eesti, Harju maakond
2165 Otto Škepast 2010 male M12 Eesti, Harju maakond
2166 Marina Peiker 1983 female N vabaklass Eesti, Harju maakond
Baltic Agro / Machinery
2167 Laura-Liis Ventmann 2010 female N12 Eesti, Harju maakond
2168 Karl-Oskar Ventmann 2012 male M12 Eesti, Harju maakond
2169 Henri Ventmann 1979 male M vabaklass Eesti, Harju maakond
2170 Madis Sildaru 1986 male M vabaklass Kanada, BC

...